Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

he he ben bugun test yaptim. negatif. ya cikarsa dedim:)
gecen hafta cuma gunduz yumurtkamis olmam lazim. ya da persembeyi cumaya baglayan gece. 9 gun gecmisti iste. 5 gun var. ama benim luteal faz tabi 14 gun olmuyor. 11 gun bile olabiliyor. insallah bu ay hic kirmizilari gormem. carsamba tekrar yapacam:) sik sik yapacam test:) testler pahali ama olsun. birden bire kirmizilari gorunce moralim bozuluyor hic olmazsa kendimi hazirliyorum boyle.

canlarım dün doğum günümde yani 2 saat önce geride kalan günden bahsediyorum:)))sizlerle paylaşmak istedim lakin gündüz ben siteye giremedim açılmadı bayağı denedim neyse akşamda ev kalabalıktı anca şimdi fırsatım oldu ve umutsuzca deneyim derken girdim neyse artık vardır bundada bir hayır

kibele stres yapmazsın çünkü bu listede tarih yok isimler kalıyor hamiş olunca yerin değişiyor hepsi bu tabii yine karar senin canım

burcum eline sağlık teze hamişim benim:)))hayırlı olsunda kız-erkek hiç önemli değil bence doktordan sonra gelişmeleri bizlerle hemen paylaş emi valla heyecanla bekliyorum

neşe sende sonuçları bildirirsin bakalı işe yarayacakmı hadi hayırlısı

Insallah canim. Yarin bakalim neler olacak.

Listeye beni de eklediniz değil mi kızlar,30-31 EKİM VE ADIM ELİFFFFFFFFFFFF İYİ GECELER ÖPÜYORUM HEPİNİZİ...

Tamam canim. Nesemese ekler seni.

kizlar merhaba ben hala heycanli bekleyisime devam ediyorum.reglime 7 gun kaldi bende cok karin agrisi ve gaz var sizce bu bi belirtimi birde vucut isimin yuksek olmasida bi belirtimi aksamlai bakiyorum normale gore yuksek cikiyor

Canim benim inan bana hicbirsey belirti degil. Ben ne belirtiler yasadim hamile degildim, bu ay ise sadece bel ve karnimin altinin icinde agri oldu aynen adet agrisi, hatta sivilceler cikti bende, kesin adet olucam dedim ama hamileymisim. Inan bana hicbirsey belirti degil. Sadece gununu sakince bekle. Hakkinda hayirlisi olsun.

slm kızlar nasılsınız???

gecen hafta cuma gunduz yumurtkamis olmam lazim. ya da persembeyi cumaya baglayan gece. 9 gun gecmisti iste. 5 gun var. ama benim luteal faz tabi 14 gun olmuyor. 11 gun bile olabiliyor. insallah bu ay hic kirmizilari gormem. carsamba tekrar yapacam:) sik sik yapacam test:) testler pahali ama olsun. birden bire kirmizilari gorunce moralim bozuluyor hic olmazsa kendimi hazirliyorum boyle.

Canim hakkinda hayirlisi olsun. Daha erkenmis test icin. Insallah Rabbim seninde yuzunu guldurur.

Canim ben Allaha sukur iyiyim. Goguslerim aciyor arada ve agriyor. Birde ilk defa bu sabahtan beridir agzimin tadi bozuldu ve midem bulaniyor. Diyordum ki ohh benim mide bulantim yok, nazarmi degdirdim kendi kendime nedir.

Sen nasilsin?

sen ne kadarlıksınki?? mide bulantın falan yok demişsin bendede hiç birşey yok hala aşerme miğde bulanma vs.. maşallahım var ama senin ne kadarlık olduğunu merak ettim???

Canim benim 5+ haftalik birsey yarin insallah daha net ogrencem. Benim dune kadar mide bulantim yoktu. Ilk defa bu sabah basladi ve artarak devam ediyor. Su an agzimin tadi oyle bozulduki, umarim kusma filan olmaz. Senin ne kadar canim? Doktora gittinmi?

Canim ben Allaha sukur iyiyim. Goguslerim aciyor arada ve agriyor. Birde ilk defa bu sabahtan beridir agzimin tadi bozuldu ve midem bulaniyor. Diyordum ki ohh benim mide bulantim yok, nazarmi degdirdim kendi kendime nedir.

Sen nasilsin?

bende iyiyim canım ev taşıyorum düştüm biraz ayağım kötü o kadar sen dikkat et kendine ve bebişe o olsunda annesi mideni de bulandırsın.. Ama sen yinede yiğenimize dikkat etkaydirigubbakcemile2:asigim:

kız burcu artık ben burdayım diyor işte bebişin eee o kadar olacak annesi mide bulantını alacak şeyler yemeye çalış canım benim pek bilgim yok ama sen araştırınca bulursun

bende iyiyim canım ev taşıyorum düştüm biraz ayağım kötü o kadar sen dikkat et kendine ve bebişe o olsunda annesi mideni de bulandırsın.. Ama sen yinede yiğenimize dikkat etkaydirigubbakcemile2:asigim:

Gecmis olsun, umarim ciddi birsey yoktur. Sende kendine dikkat et lutfen.

kız burcu artık ben burdayım diyor işte bebişin eee o kadar olacak annesi mide bulantını alacak şeyler yemeye çalış canım benim pek bilgim yok ama sen araştırınca bulursun

Kiz artik cozdun beni, biliyorsun arastirmaci bir ruhum oldugunu:))) Ayy bugun solemesi ayip kisir yaptim icine limonu doldurdum, canim nasil eksi cekiyor. Hatta su anda bile agzim sulaniyor. Tabi kisira doldurdum limonu ama yetmedi, en sonunda limonu alip emdim. Cok sukur ki mide bulantim asiri degil ama agzimin tadi bozuk.

Evet benim minik artik burdayim diyor teyzeleri:)))

slm kızlar. uzun bir aradan sonra geldim.
öncelikle lotus ve menzil gülü KOCAMANNNNNNNN TEBRİK EDİYORUM SİZİİİİİ. BENİ NASIL SEVİNDİRDİNİZ ANLATAMAM. ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN SAĞLIKLA İNŞ.
ben çok zor ve kötü günler geçiriyorum kızlar. bayramdan beri kanama var, sürekli yatıyorum, o yüzden de giremedin nete. fazla yazamayacağım. bebeklerim iyi ama kanama bir türlü bitmiyor. allahım onları benden ayırmasın inş.
BU ARADA 2 KIZIM 1 OĞLUM OLACAK İNŞ.

BİZ BEBEKLERİMLE HEP SİZE DUA EDİYORUZ KIZLAR. İNŞ. EN KISA ZAMANDA BÖYLE GÜZEL HABERLER DEVAM EDECEK. ÖPTÜK SİZİ...

Teşekkür ederim tuubay.....umarım en kısa zamanda kanaman durur.....moralini hiç bozma sende bilirsinki çoğul gebeliklerde bu tür kanamalar yaşanabiliyor.....iyi haberlerini bekliyoruz...

adet başladı bitti yumurtlama oldu vs vs ama bu ay kasık sızlamalarım hiç bitmedi hergün devam etti halada ediyor..hergün kasık ağrısı olurmu yaaaa? belirtimi şimdi bu?

sencerderen hamileliğimi öğrenmeden önce bende de adet olacakmışım gibi ağrılar olurdu hala da ara ara oluyor.....reglin geçene kadar fazla kendini dinleme arkadaşım. rahat ol ...

canlarım dün doğum günümde yani 2 saat önce geride kalan günden bahsediyorum:)))sizlerle paylaşmak istedim lakin gündüz ben siteye giremedim açılmadı bayağı denedim neyse akşamda ev kalabalıktı anca şimdi fırsatım oldu ve umutsuzca deneyim derken girdim neyse artık vardır bundada bir hayır

kibele stres yapmazsın çünkü bu listede tarih yok isimler kalıyor hamiş olunca yerin değişiyor hepsi bu tabii yine karar senin canım

burcum eline sağlık teze hamişim benim:)))hayırlı olsunda kız-erkek hiç önemli değil bence doktordan sonra gelişmeleri bizlerle hemen paylaş emi valla heyecanla bekliyorum

neşe sende sonuçları bildirirsin bakalı işe yarayacakmı hadi hayırlısı

Doğum günün kutlu olsn canım. İnşallah herşey gönlünce ve hayırlısı ile olur. Site ara ara kayboluyor, eee beğenilen bir sitede olmak kolay mı? Kızlar benim adetim dün 9. gününde açıldı şükür, bugün 10 gün ve hala devam ediyor. Çalışmalara kadar bitse bari, düzenim iyice bozuldu. Ümitle ovulasyon kitlerimi ve preseedi kullanmayı bekliyorum hayırlısı ile. Tabi yine planlarımı bozacak birileri çıkmazsa.

Canım aramızda olman bize moral verecek. Biz kimseyi sıkmadan kendi dertlerimizi, umutlarımızı, mutluluklarımız paylaşıyoruz kibelecim. Yaklaşık 16 aydır bebiş için uğraşıyorum şimdi parmaklarımla sayınca buldum zamanı da,bazen ben bile unutuyorum adet tarihimi falan. Neyse karar senin. Ben de test yaptım kızlar ve adetim sonra söküldü :)) ben size demiştim. Senin bu yöntem de mantıklı, hiç değilse boşuna beklemekten daha iyi.

günaydın kızlarrrhihoyyytbugün nasılsınız?umarım herşey yolundadır:1rolleyes:bu sayfayı açmayı iyiki düşünmüşsünüz ya,sabah ilk işim hemen burayı açıp okumak oluyor,hepinizi daha yakından tanıyorum böylece,valla evimde yaşıyor gibi oldunuz,bu aralar pek kalamıyorum ama mutlaka günde bir kere bakıyorum,evimi toparlayıyorum perşembe yada cuma taşınıcaz dayerimsenibenama girmeden de olmuyor,ne yaptınız bana ya,özlüyorum sizleri:eek:yaşasın kadınlarrkaydirigubbakcemile5

gunaydin arkadaslar. size bir sorum olacak,benim gegl olma gunum yarin ama gecen gun yani 5 gun once akintiyla beraber cok az kan geldi daha sonra kahve rengi lekeye donustu.ama hala cok az devam ediyor.midem bulaniyor,gece yarisi karnimda guruldama oluyor,cok sik idrara cikiyorum,ellerim ayaklarim buz gibi isinmak nedir bilmiyor.bas agrisi var anlayacaginiz yok yok ne ararsan var bende.bunlarin sebebi ne olabilir sizce? yoksa istedigim oluyormu.test yapmaktanda biktim artik her seferinde husrana ugruyorum.benim gibi bu belirtileri yasayan oldumu? YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.

gunaydin arkadaslar. size bir sorum olacak,benim gegl olma gunum yarin ama gecen gun yani 5 gun once akintiyla beraber cok az kan geldi daha sonra kahve rengi lekeye donustu.ama hala cok az devam ediyor.midem bulaniyor,gece yarisi karnimda guruldama oluyor,cok sik idrara cikiyorum,ellerim ayaklarim buz gibi isinmak nedir bilmiyor.bas agrisi var anlayacaginiz yok yok ne ararsan var bende.bunlarin sebebi ne olabilir sizce? yoksa istedigim oluyormu.test yapmaktanda biktim artik her seferinde husrana ugruyorum.benim gibi bu belirtileri yasayan oldumu? YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.

cnm çok istediğin için psikolojik olarabilir bu belirtiler ,bende de her ay böyle oluyordu çünkü,bence kanda bir bhcg baktır,hemen öğrenmiş olursun ben adetime 7 gün varken baktırdım,çok sancım vardı,ilaç içecektim bir baktırayım dedim,sonuç pozitifti:CüvCüv:,o kanamada yerleşme kanaması olabilir,bende hiç olmadı,hayırlısı olsun cnm ya,sonucu bize bildir lütfenkaydirigubbakcemile5

Zelomm çok ümitlenme canım, sonra hüsran daha kötü oluyor. Basit bir idrar test alıp bak, içindeki şüpheden kurtulursun hiç değilse. Bence bugünlerde varsa çıkar testte.

X