Bebelerimi istiyorum

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
4.670
2
hayat bana çok acımasızlık yaptı.mutlu olmayı haketmiyormuyum ben .3 tane evladımı kaybettim karnımda.su an ellerim bos evlat hasretiyle yanıyorum.ama su an tek destegim ilk önce eşim sonra ailem.onlar benim herseyim.neden bana anne diyecek evlatlarım yok yanımda.onları çok özlüyorum.kucagım bos yüregim yaralı bir haldeyim.tek umudum allahımın bana bir evlat vermesi saglıklı ve hayırlı bi evlat.of of yüregim sıkıldı.umudumu kaybetmek istemiyorum.

canım dediğin gibi umudunu asla yitirme,rabbim doğru zamanı biliyordur,allah doğru zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşallah

canım çok üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır unutma..isyan etme lütfen ..inan ve dua et.. allah gönlüne göre verir inşallah...

Canım, hayat kimi zaman herkesi eşit miktarda mutlu etmiyor biliyorum, bazen hayır gibi görünenlerin arkasında şer, şer gibi görünen şeylerin arkasında hayır olabiliyor.İsyan ediyorsun haklı olarak,fakat zaman unutturur derler nitekim gerçekten unutturuyor.Burada 4 kere 5 kere bebeğini kaybetmiş ve sonunda iki çocuk sahibi olmayı başarmış insanlar tanıdım.
Önemli olan iyi doktorların eline düşmek, araştır, didikle muhakkak bir sebebi ve bir çaresi vardır kayıp bebeklerinin.Tüm ihtimalleri birlikte değerlendirebileceğin araştırmacı bir doktor bulmanı tavsiye ederim.Kısa sürede bebeğine kavuşacaksın görürsün arkadaşım...

umudumu kaybetmek istemiyorum.ama çok mutsuzum.en cok üzüldügüm. yaslandıgım zaman bayramlarda elimi öpmeye gelecek bir evladımın olmaması.

umudumu kaybetmek istemiyorum.ama çok mutsuzum.en cok üzüldügüm. yaslandıgım zaman bayramlarda elimi öpmeye gelecek bir evladımın olmaması.

Cnm bnm öncelikle senin adına üzgünüm.Bnm olupta kaybetmem gibi bir durumum olmadı ama 2 senedir bnde sonuç alamıyorum.Sana umut vermesi amacıyla linki ekliyorum.Umudumu kaybedeceğimi sandığım zmnlarda okuyorum bunu.Sana da tavsiye ederim.Umarım umutlarını az da olsa yeşertira.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=171069

canım allah hiçbir duayı karşılıksız bırakmaz emin ol
istediğini er geç verecektir 3 kez hamile olmuşsun sonucta hiç olmayabilirdi de demek ki hormonların sahlıklı ve eninde sonunda olacak kalbini ferah tut canım
allah yardımcın lsun

Ah canim benim umudunu kesme lutfen, burada hamile olup da bebegini kaybeden çok arkadas ve çevremde de oyle hatta ailemde.
bak benim dayimin 10 sene hiç bebegi olmadi. 10 sene boyunca dualar ettik hepimiz. sonra hamile kaldi, bir mucize gibiydi, ogullarini kucaklarina aldilar. yengem de 32 yaslarindaydi ilk. sonra iki sene sonra yine hamile kaldi 4 aylikken bebek karninda oldu. bi daha kaldi bi daha kaybetti...
suan 38 yasinda. ve hamile. 5 aylik. her gun korkuyla uyaniyor ama eger Rabbim kismet ettiyse olur.
ne olur umutlarini yitirme, seninde bebegin olacak Allahin izniyle birgun.
bu sorunlari yasayan bayanlarin morel tutmalari çok çok onemli.
dualarim senine. kurban oldugum Rabbim, çocuk sahibi olmak isteyen tum kullarina hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah

canım benım canım kardeşım ...evet senın duygularını bılıyorum ama ne olur uzulme senın yanındayım hepımız yanındayız dualarım hep senınle,,,,,
bırgun kucagında gormek ıstıyorsun bende bunun için ALLAHıma hergun dualar edıyorum senın için,,, senı çok sevıyorum ,,
asla umudunu kaybetme olurmu a.s.

Allah dualarını en yakın zamanda kabul eder ins, uzulmeyına.s.

Duaların sadece bu dunya da değil obur dunyada da kabul olacagını duymustum
Yanı ıstediğimiz birsey olmadıgında duam kabul olmadı demek yanlısmıs, yanı dua enınde sonunda kabul olurmus, ama hangı sekılde bilinemez

Hakkınızda hayırlısı olsun, karnınızda kaybettıgınız o 3 cocugu dogurup 20 yaslarında da kaybedebılırdınız, beterın beterı vardır.

Annemın kızlıgında cok yakın bır aile dostu, hep erkek ewlat ıstemıs Allahtan, hayırlısı dememıs hıc bir erkek ewladı olmus ama 17 sınde kızını trafık kazasında kaybetmıs. annesi "keske su 5 yasındakı oglum ölseydı de 17 yasındakı ewımın dıregı kızım, arkadasım ölmeseydı" demis.

O yuzden hep hayırlısını isteyin, ins Allah size en yakın zamanda hayırlı bir ewlat nasıp eder.(Amin)

Çok üzüldüm inanın ama şu hayatta herşey bizler için
umudumuzu kaybedersek yaşamın neresindn zevk alırız ki
hepimizin farklı umutları beklentileri var rabbim hepsini biliyor
ama bugun ama yarın birgün bizleri de sevindirecek sadece biraz daha zaman

canım ablam yanımda oldugunuzu her zaman hissettim.benim yasadıklarımı seninde yasadıgını hissediyorum.umudumu yitirmemem sizlerin sayesinde.bende seni seviyorum.a.s.

güzel düşüncelerin için tesekkür ederim.umarım sen ve benim gibi umutla bekleyen kadınlar elbet bir gün kucagımıza bebeklerimizi alırız.dualarım seninle.a.s.

Allah hepinize torba torba versin inş:)ne diyim gönlüm sizlerlea.s.

belkı bayramlarda elını opmeye gelen bır evladın olmayacak,ama bu fanı dunyadan gocup gıttıkten sonra cennetın kapılarını sana acmıs annecıgım gel dıyen 3melegın senı orda beklıyor olacak.
canım benım cocugun olmuyorsa evladın neden olmasınkı;
anne sevgısınden yoksun,sıcak bır yuva ısteyen,sokaklara dusmekten kurtulmayı bekleyen,kımsesızlıklerı yetmıyorumus gıbı dayak yıyıp ıtelenen o kadar melek varkı yuvalarda.sevapların en guzelı be canım.tut bırının elınden;evladın olsun sıcaklıgını bılsın.sana omur boyu dua etsın.hayat ver onlara:)))))
bulamadıkları huzuru,soyleyemedıklerı anne kelımesını,sacını oksamayı,elınden tutup parka goturmeyı,dustugunde sarılıp yarasını opmeyı aklına ne gelıyorsa.
senın 3melegın var be canım,1tanede hayatın olsun.hayat verdıgın.
evlat acısı cok zor bılıyorum.ama olmusa care yok canım.evlat edıne bılırsın sartları degerlendırıp.bunu denedınmı hıc?

canım sen kendını sakın üzme bak bebek konusuda ben de çok uzuluyorum ama ne yapaılım rabbım boyle taktır etmiş .ben ce çok bıle hak edıyorsun mutlu olmayı ama bılıyormusun ben de senın gıbı düşünüyorum ben bunu hak ettım mı dıye hep soruyorum kendı me ne yaptım ben dıyorum sonra da derın bır nefes alıp kendıme gelmeye calişiyorum o zaman da ben den daha kotu bırılerını duşunup sükür etmeye çalışıyorum sen de oyle yap bak ailen yanında eşin senden kötü durumda olanlar var bır ailesi olmayan sokak çocukları mesela...........
yaşamak için umudunu yetırmemek için

canım benim umudunu sakın kesme allah büyük sana mutlaka yardım edicektir üzülme sakın senin için dua ediceğim en yakın zamanda kucağına yavrunu alabilmen için

a.s.yazını öylesine gezinirken gördüm ve çok üzüldüm bende düzceliyim sana çok çok geçmiş olsun diyorum allah sevdiği kullanırını önce üzermiş sonra sevindirirmiş canım umudunu hiç yitirme herşeyin vaktini zamanını allah bilir.a.s.

lütfen karamsarlığa kapılma, biliyorum çok zor ama sabret...
benim gittiğim kursta bir bayan var. 4 tane çocuğunu 7 aylık karnında kaybetmiş. şimdi bir kızı var. 6 yaşında ama o da 7 aylık doğmasına rağmen şimdi çok sağlıklı bir çocuk. vardır mutlaka bir hikmeti. allahın hikmetinden sual olmaz. inşallah kucağına sağlıkla bebişini aldığın haberlerini de alırız.

Canım üzülme lütfen. Bende ilk bebeğimi kaybettim. İnsan çok üzülüyor anlıyorum seni. Ama Rabbim ikinciyi korudu ve şuan bir kızım var. Sende sabırlı ol. Sanada Rabbim evlat verecektir. Ümidini kaybetme buda senin sınavın öyle düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…