Bebelerimi istiyorum

evet ablam umudumuzu yitirmek yok haklısın.ayrıca benimde kimseyi üzmeyede hakkım yok.siz üzülmeyin.ben pozitif düşüncelerdeyim.eninde sonunda olacak evladım bunu hissediyorum.bende seni seviyom ablammmm.

abloş...agzından yel alsın kız..sen kafayımı yedirecen bana.bir batu yeter yaww.anaaaaaa ben batu gibi dünya aleminde görmedim.ama çok sevimli eşşek sıpası.olsun ya batu gibi olsun....

allah razı olsun senden, umudumu kaybettirmedigin için.umarım herşey gönlünce olur arkadasım..

bebelerimi istiyorum yaaaaa..koklamak istiyorum..emzirmek istiyorum....senağlamasenağlama

bazıları istemediği bebeği doğrurmak zorunda kalıyor bazılarıda bebek için çabalıyor..n egarip bir dünya...
inşallah en kısa zamanda kavuşursun yavruna...

canım umudunu kesme ,nşallah yakın zamanda allah kalbine gönlüne göre verir.

dilerim birgun sende melegini kucagina alirsin, moralini bozma moral cok onemli stresten uzuntuden uzak dur canim Rabbim seni ve isteyen butun kullarinin kucagini bos birakmaz insallah bak mubarek bir aydayiz bol bol dua et olurmu. benim dualarim butun musluman alemi icin Rabbim gonlune gore verir insallah ............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…