Bebelerimi istiyorum

canım gebelik bolumunde bir arkadas var.39 yasında hamile oldum diyordu bir konus istersn sevgler

belkı bayramlarda elını opmeye gelen bır evladın olmayacak,ama bu fanı dunyadan gocup gıttıkten sonra cennetın kapılarını sana acmıs annecıgım gel dıyen 3melegın senı orda beklıyor olacak.
canım benım cocugun olmuyorsa evladın neden olmasınkı;
anne sevgısınden yoksun,sıcak bır yuva ısteyen,sokaklara dusmekten kurtulmayı bekleyen,kımsesızlıklerı yetmıyorumus gıbı dayak yıyıp ıtelenen o kadar melek varkı yuvalarda.sevapların en guzelı be canım.tut bırının elınden;evladın olsun sıcaklıgını bılsın.sana omur boyu dua etsın.hayat ver onlara:)))))
bulamadıkları huzuru,soyleyemedıklerı anne kelımesını,sacını oksamayı,elınden tutup parka goturmeyı,dustugunde sarılıp yarasını opmeyı aklına ne gelıyorsa.
senın 3melegın var be canım,1tanede hayatın olsun.hayat verdıgın.
evlat acısı cok zor bılıyorum.ama olmusa care yok canım.evlat edıne bılırsın sartları degerlendırıp.bunu denedınmı hıc?

aslında cok haklısınız.bende bunu binlerce düşündüm evlat almayı.eşim su an bunu kabul etmiyor.biraz daha bekliyelim diyor.eger gercekten böle kötü bi olay yasarsak.allahım insallah yasatmaz.bunu düşünecez .

a.s.yazını öylesine gezinirken gördüm ve çok üzüldüm bende düzceliyim sana çok çok geçmiş olsun diyorum allah sevdiği kullanırını önce üzermiş sonra sevindirirmiş canım umudunu hiç yitirme herşeyin vaktini zamanını allah bilir.a.s.

destegin için tesekkür ederim toprak.umarım tanısma fırsatımız olur.a.s.

aslında cok haklısınız.bende bunu binlerce düşündüm evlat almayı.eşim su an bunu kabul etmiyor.biraz daha bekliyelim diyor.eger gercekten böle kötü bi olay yasarsak.allahım insallah yasatmaz.bunu düşünecez .
bıraz daha bekleyecek vaktı varmıdır bır annesızın acaba?
olsun bır tanede sızın olur ne guzel olur?:)))))
benım ıkı kızım var ve bır ucuncuyude evlat edınmek ıstıyorum.ama sartlar kurallar vs.onların olusmasını beklıyorum.
bırde kardes aılem var.cocuklarına gonlumden geldıgınce yardım ettıgım.uzaktada olsa ara da zıyaret edebıldıgım.ama telde konusup hedıyeler gonderdıgımdekı bana olan sevecen sesı.hayatta hıc bır duyguyu hıssetmedım ben o an.hıc bıe sevınc bunun kadar tarıfsız huzur dolu gelmemıstı bana.
cevrene bırbak canım.kımler var.yardımcı olmak ıcın sevmek ıcın,basını oksamak ıcın bıle.
sen mıralını ıyı tutkı keyfın yerınde olsunkı ;bebegın olsun.
emınnın bırgun senınle hamıslerden haberlerde okuyacagımmm:))))))))))
ama once moralllllll:))))))okeyyyyy:)))))

bıraz daha bekleyecek vaktı varmıdır bır annesızın acaba?
olsun bır tanede sızın olur ne guzel olur?:)))))
benım ıkı kızım var ve bır ucuncuyude evlat edınmek ıstıyorum.ama sartlar kurallar vs.onların olusmasını beklıyorum.
bırde kardes aılem var.cocuklarına gonlumden geldıgınce yardım ettıgım.uzaktada olsa ara da zıyaret edebıldıgım.ama telde konusup hedıyeler gonderdıgımdekı bana olan sevecen sesı.hayatta hıc bır duyguyu hıssetmedım ben o an.hıc bıe sevınc bunun kadar tarıfsız huzur dolu gelmemıstı bana.
cevrene bırbak canım.kımler var.yardımcı olmak ıcın sevmek ıcın,basını oksamak ıcın bıle.
sen mıralını ıyı tutkı keyfın yerınde olsunkı ;bebegın olsun.
emınnın bırgun senınle hamıslerden haberlerde okuyacagımmm:))))))))))
ama once moralllllll:))))))okeyyyyy:)))))

insallah canım.destegin ve güzel düşüncelerin için sagol.zaten hamile kalırsam kk da bagıra bagıra yazacammmmma.s.

insallah canım.destegin ve güzel düşüncelerin için sagol.zaten hamile kalırsam kk da bagıra bagıra yazacammmmma.s.

inşallah canım o gun gelsınde o guzel yuzunun tekrar guldugunu goreyım ALLAHım nasıp etsın inşallah
dualarım senınle canım benımmmmm,,,,:1hug:

inşallah canım o gun gelsınde o guzel yuzunun tekrar guldugunu goreyım ALLAHım nasıp etsın inşallah
dualarım senınle canım benımmmmm,,,,:1hug:

ablam benim.senin yazdıklarını okuyunca gözlerimden yaş geldi.umudumu sizlerin sayesinde yıkmamaya calısyorum.a.s.

ablam benim.senin yazdıklarını okuyunca gözlerimden yaş geldi.umudumu sizlerin sayesinde yıkmamaya calısyorum.a.s.

inşallah o gözyaşların bır gun mutluluk gözyaşların olur benım canım kardeşım .....asla umudumuzu yıtırmek yok tamammı :1hug:

hayat bana çok acımasızlık yaptı.mutlu olmayı haketmiyormuyum ben .3 tane evladımı kaybettim karnımda.su an ellerim bos evlat hasretiyle yanıyorum.ama su an tek destegim ilk önce eşim sonra ailem.onlar benim herseyim.neden bana anne diyecek evlatlarım yok yanımda.onları çok özlüyorum.kucagım bos yüregim yaralı bir haldeyim.tek umudum allahımın bana bir evlat vermesi saglıklı ve hayırlı bi evlat.of of yüregim sıkıldı.umudumu kaybetmek istemiyorum.:emir_bebek:

Herşeyde ama herşeyde bir hayır vardır canım..Bildiğim birşey varsa oda Allah kimsenin isteklerini geri çevirmiyor..Birazcık daha sabır canım..Hayırlısıyla herşey güzel gönlünüzce olacaktır..Deneniyorsunuz ve her denenmenin müfakatı sabırlıysanız büyük ve en güzelinden olacaktır..Dularımız sizinle bir an önce kucağınızın istediğiniz melekle dolmasını diliyorum umarım güzel haberlerinizide bizlerle paylaşırsınız..Sevgilerimle a.s.

belkı bayramlarda elını opmeye gelen bır evladın olmayacak,ama bu fanı dunyadan gocup gıttıkten sonra cennetın kapılarını sana acmıs annecıgım gel dıyen 3melegın senı orda beklıyor olacak.
canım benım cocugun olmuyorsa evladın neden olmasınkı;
anne sevgısınden yoksun,sıcak bır yuva ısteyen,sokaklara dusmekten kurtulmayı bekleyen,kımsesızlıklerı yetmıyorumus gıbı dayak yıyıp ıtelenen o kadar melek varkı yuvalarda.sevapların en guzelı be canım.tut bırının elınden;evladın olsun sıcaklıgını bılsın.sana omur boyu dua etsın.hayat ver onlara:)))))
bulamadıkları huzuru,soyleyemedıklerı anne kelımesını,sacını oksamayı,elınden tutup parka goturmeyı,dustugunde sarılıp yarasını opmeyı aklına ne gelıyorsa.
senın 3melegın var be canım,1tanede hayatın olsun.hayat verdıgın.
evlat acısı cok zor bılıyorum.ama olmusa care yok canım.evlat edıne bılırsın sartları degerlendırıp.bunu denedınmı hıc?

Yazini okurken,yaslarin gozlerimden suzulmesine mani olamadim,bende anne olamayan bir kadinim ne yazikki,evet ellrimizi opecek kuzucuklarimizin olmamasi cok aci,ama dahada kotusu devletin evlat edinme konusundaki kati tutumu,biliyorum onlarda cocuklari korumak icin bu kadar siki tutuyorlar isi ama onlarin prosedurlerini gecene kadar bir yavru yuva sicakliginda buyuyemiyor ne yazikki,ben yurtdisinda oldugum icin koruyucu aile olmak gibi birsey sozkonusu olamiyor ve evlat verme konusundada cok katilar,her yerden elimizi kolumuzu bagliyorlar ne yazikki.keske alabilsem ama cok zor maalesef.

öncelikle çok geçmiş olsun canım lütfen umutsuzluğa kapılma annem 9 aylık aylık hamileyken çocuk doğacağı zaman bebeğini kaybetmiş çok kötü günler yaşadım ama hiç umudumu kaybetmedim diyor sonra bana hamile kaldığında yaşamıyacağım söylenmiş annem hep derki umudunu kaybeden her şeyini kaybeder ben inanıyorum en kısa zamanda burdan bize mutlu haberi vereceğine inşallah herşey istediğin gibi olur sakın üzülme şer gibi görünen her şeyin sonunda bir hayır çıkıyor kendine dikkat et canım

bana gönülden destek olan tüm kk lı dostlarıma tesekkür ederim.ALLAH baska dertler vermesin yeterki .umudumu yıkmıcam ve en kısa zamanda bir bebegim olsun diye caba gösterecem.ilk önce tabiki saglıklı bir evladım olsun diye dua ediyorum.yüce rabbim herseyin hayırlısını versin diyorum.bana gönül koyan .duygularıma anlayan tüm kklılara tekrar tesekkürü bir borc bilirim.sevgilerimle.a.s.

Yazini okurken,yaslarin gozlerimden suzulmesine mani olamadim,bende anne olamayan bir kadinim ne yazikki,evet ellrimizi opecek kuzucuklarimizin olmamasi cok aci,ama dahada kotusu devletin evlat edinme konusundaki kati tutumu,biliyorum onlarda cocuklari korumak icin bu kadar siki tutuyorlar isi ama onlarin prosedurlerini gecene kadar bir yavru yuva sicakliginda buyuyemiyor ne yazikki,ben yurtdisinda oldugum icin koruyucu aile olmak gibi birsey sozkonusu olamiyor ve evlat verme konusundada cok katilar,her yerden elimizi kolumuzu bagliyorlar ne yazikki.keske alabilsem ama cok zor maalesef.

evlat edinmek istiyorum aslında .ama su an eşim buna karsı cıkıyor .biraz daha bekliyelim diyor.illada kendi bebemiz olsun istiyor.ama illada ikimizin bebesi olsun istiyor.zaman ne gösterecek bilmiyorum.:emir_bebek:

hayat bana çok acımasızlık yaptı.mutlu olmayı haketmiyormuyum ben .3 tane evladımı kaybettim karnımda.su an ellerim bos evlat hasretiyle yanıyorum.ama su an tek destegim ilk önce eşim sonra ailem.onlar benim herseyim.neden bana anne diyecek evlatlarım yok yanımda.onları çok özlüyorum.kucagım bos yüregim yaralı bir haldeyim.tek umudum allahımın bana bir evlat vermesi saglıklı ve hayırlı bi evlat.of of yüregim sıkıldı.umudumu kaybetmek istemiyorum.:emir_bebek:

canım kardeşim senin yazdıklarını ve bütün sana destek olan arkadaşlarımın yazılarını şimdi okudum senin kendini bu kadar yıparatman beni çok üzdü rabbim ne verirse hayırlısından versin inşallah artık tedaviye başlamanın zamanı geldi sanırım seninle bu konuyu konuşmuştuk inşallah sende hamileyim diye başlık açarsın burada ve bebeğini kucağına alırsın kendini üzmen bizleri daha da çok üzecek bunu biliyorsun hep pozitif olmanı istiyorum yılmadan mücadele dualarım seninle canım kardeşim benim dilerim allahtan bebek hasretiyle yanan tüm evli çiftlere çifter çifter nasip etsin AMİNŞeniz

umudunu kaybetme canim allah insaallah dualarini kabul eder ve seninde bir bebegin olur.

uzme kendini canim insallah allah dualarini kabuletsin sana hayirli ve evlatlar nasip etsin

canım kardeşim senin yazdıklarını ve bütün sana destek olan arkadaşlarımın yazılarını şimdi okudum senin kendini bu kadar yıparatman beni çok üzdü rabbim ne verirse hayırlısından versin inşallah artık tedaviye başlamanın zamanı geldi sanırım seninle bu konuyu konuşmuştuk inşallah sende hamileyim diye başlık açarsın burada ve bebeğini kucağına alırsın kendini üzmen bizleri daha da çok üzecek bunu biliyorsun hep pozitif olmanı istiyorum yılmadan mücadele dualarım seninle canım kardeşim benim dilerim allahtan bebek hasretiyle yanan tüm evli çiftlere çifter çifter nasip etsin AMİNŞeniz

canım ablam .evet bu konuyu senle çok paylasıyoruz. ve konusunca rahatlıyorum.bu yaz tedavime baslamaya karar verdim.Artık batunun pabucunu dama atalım demi.seni seviyorum abam.a.s.

umudunu kaybetme bence..bi doktordan ayrdım al..neden bebeklerini karnında kaybettiğini öğren..belki allah korusun bi rahatsızlığın vardır..önce çözüm bulunsun bu duruma bak ozaman belki bi bebiş kucağında olacak..umarım en yakın zamanda dileğine kavuşursun..

umudunu kaybetme bence..bi doktordan ayrdım al..neden bebeklerini karnında kaybettiğini öğren..belki allah korusun bi rahatsızlığın vardır..önce çözüm bulunsun bu duruma bak ozaman belki bi bebiş kucağında olacak..umarım en yakın zamanda dileğine kavuşursun..

insallah arkadasım. bir bebegimin olmasını çok istiyorum.çok arastırmalar yapıldı bebekler niye öldü diye.hem eşime hemde bana genetik arastırmalar yapıldı.ayrıca son kaybettigim bebegimin bütün vücudundan kesitler aldılar tek tek incelediler.ama yinede bebeklerimin neden öldügünü bulamadılar.sadece dedilerki böyle nedensiz bebek ölümleri dünyada ve türkiyede cokmus.bu benim için hiç de tatmin edici degil.artık tüp bebek önerdiler.bakalım bu yaz iyi bir tüp bebek merkeziyle irtibata gecmeyi düşünüyoruz.destegin için tesekkür ederim.

X