Bebelerimi istiyorum

Canım ben de tam üç kez bebeklerimi kaybettim karnımda hep sabrettim 6 sene bekledim şimdi 4 aylık bir kızım var Allahın izniyle mutlaka seninde olacak bol bol dua et canım sakın ümidini kaybetme

ailem ve eşim en büyük desteklerim.onlar olmasaydı bugün belki bu kadar güçlü olamazdım.güzel temennilerin için tesekkür ederim.a.s.

canım benım senın yanındayız sen bızım için çok önemlısın
ALLAHım inşallah o guzel yuzunu guldursun senın,,, bızde senınle gulelım ve senınle mutlu olalım
senı çok sevıyorum ablasıŞeniz

Canım ben de tam üç kez bebeklerimi kaybettim karnımda hep sabrettim 6 sene bekledim şimdi 4 aylık bir kızım var Allahın izniyle mutlaka seninde olacak bol bol dua et canım sakın ümidini kaybetme
senin adına cok sevindim canım.bende cok sabrediyorum.ama sanki bebek sahibi olmak bana hayal gibi geliyo.ama yılmıyorum.umudumu yıkmamaya calısıyorum.allah yavrunuza uzun ömürler versin.a.s

benim gönlü güzel ablam.sagolasın.umutlarımı yıkmıyorum.bu yaz bekleyin güzel haberlerimi....Şeniz

o yazıyı okudum ve cok duygulandım.allah evlatlarınıza uzun ömürler versin.evet herseye degerler .a.s

ya bebelerimiiiiiiiiiii istiyorum.onları koklayamadım .zamanı geri almak istiyorummm.hayat ne kadar acı ya.senağlamasenağlamasenağlama

üzülme bitanem derdini veren Rabbim dermanınıda verir... inşalah daha çok güzel günler var önünde ALLAHım sanada mutlaka bir evlat verecektir.. sadece dua et boll bol.

canım benim bende bir zamanlar senin durumundaydım.ama anne oldum olmasına ama çocuğum bana kim bilir ne zaman anne diyecek derdin daha büyüğüde varmış,Allah herşeyin hayırlısını versin.bir zamanlar bebek bebek diye ağlarken şimdi bebeğimin canını yakmasınlar diye ağlıyorum,bebeğim rahatsız doğdu boğazında cihazı var bu nedenle sesi çıkmıyor.sen haline şükret olupta gözünün önünde hergün acı çekmesinden ve sen dahi onun iyiliği için ona acı çektirmektense keşke olmasıydı demeden edemiyorum ama herşeyde bir hayır vardır,Allah böle istedi.üzülme hakkında hayırlısı olsunnn

canım ya çok üzüldüm .gercekten haklısın.allah herseyin hayırlısı ve saglıklısını versin.umarım bebegin en kısa zamanda saglıgına kavusur.umudunu kesme.bebegin için dua edecem.yüce mevlam bebeginin saglıgını geri verecek.sende lütfen bebegin için ayakta dur.güçlü ol.tüm içtenligimle bebegini ve seni öpüyorum.

teşekkür ederim canım.
ben sabrımla 11 ay geçirdim.inşallah artık sona yaklaştığımı bebeğimin iyileşeceğini hissediyorum.allah'ım yardım edecek ben inanıyorum.Allah umarım sağlıkla hayırlısı ile sanada evlat sevgisini tattırsın,ama sağlıyıyla....
hoşçakallll

ya bebelerimiiiiiiiiiii istiyorum.onları koklayamadım .zamanı geri almak istiyorummm.hayat ne kadar acı ya.senağlamasenağlamasenağlama

canım kardeşim sen zamanı geri isteme çünkü o acıları tekrardan yaşamanı istemiyorum artık ileriye bak ve rabbime dua et biz senin yanındayız desekte senin içindeki acıları çok fazla anlayamayız rabbim ne verirse hayırlısını versin çok kafana takma batuş gibi bir tane olacak görcen o zaman senjeyyar

canım yaa neden bu kadar karamsarsın anlayamıyorum ki? eşimin teyzesinin bir kızı var altıncı geç düşükten sonra yeni doğum yaptı o da çok umutsuzdu aynı senin gibi ya yapma böyle lütfen kendini hemen koyverme

bak canım arkadaşımız ne guzel yazmış karamsar olma artık içindekı fırtınaları bılıyorum ....sen azımle umudundan vaz geçme canım yeterkı bız senın yanındayız.... bı gun bebışimizi de kucagımıza alacagız yuce rabbimden dılıyorum bunu senı sevıyorum ablaşımmmm:1hug:

herseyde bı hayır vardır unutma bunu buyuyup kaybetmektense tanımadan kaybetmen belkı de daha ıyı
belkı hayırlı bı evlat olmayacaktı cok uzecektı senı kımbılır

ıcını ferah tut ustuste gelsede bazı seyler dagın tepesıne cıkmak ıcın o dagı tırmanman lazım tırmanırken de halatların olması lazım yıkılmamak ıcın
sende guclu ol kendıne guven ve bı gun emeklerının karsılıgını alıp o tepeye cıkacaksın

demek bu dünya da rızkı yokmuş herşeyde bir hayır var hayırlısı olur inşallah
ALLAHım hayırlıca bir evlat veriri inşallah üzülme ALLAH

uzulme desek de yardim etmez. Allah yardimcin olsun. sana umut ve sabir versin.a.s.

demek bu dünya da rızkı yokmuş herşeyde bir hayır var hayırlısı olur inşallah
ALLAHım hayırlıca bir evlat veriri inşallah üzülme ALLAH
insallah arkadasım. tek umudum evladımın olması.bu dünyadan başka ne isterimki...

O DAGA ARTIK ULASMAK İSTİYOM ARKADASIM.TIRNAKLARIMLA KAZIMAKTAN YORULDUM ARTIK..O HALATLARI TUTANLAR AİLEM VE EŞİM.YOKSA TIMARHANELİK OLURDUM...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…