Bebelerimi istiyorum

of ablam of okurken çok kötü oldum.senin duygularını çok ama çok iyi anlıyorum.RABBİM sana bir daha o acıları yaşatmasın.dualarımız hep senin için ...sana ALLAH hayırlı eli ayağı düzgün bir evlat nasip edecek inşallah.sende anne olacak ve çok mutlu olacaksın inşallah.ALLAHa edilen hiç bi dua geri çevrilmez.er yada geç bir evladın olacak.ben buna gönülden inanıyorum.sıkma canını.bebeklerini kucağına alıp sevemedin ama ...onlarda senin için bir kurtarıcın olacak biliyorsun.hepsi seni koruyacak..çünkü onlar melek.seni çok seviyoruz.ailen her zaman yanında.sen üzülürsen bizde üzülürüz.:a015:umutlarını yitirme.O güzel kalbini ferah tut.Şeniz

canım.ben artık bu yaz bebegimi koluma almak için bütün çabayı sarfedecem.benim için düşündügün güzel duygular için tesekkür ederim.yas kırk olmadan artık bu umuduma kavusmam lazım.buralarda tek kaldım ama sen burda olmasanda her zaman aklımdasın.seni seviyorum.Şeniz

canım umudunu kaybetme umudumuz olmazsa yaşayamayız zaten. biliyorum ne olacak diye düşünüyorsun kötüyü düşünüyorsun ama Rabbim ol dediği anda olur herşey vardır bi hikmeti bununda. inşallah ahirette mükafatı büyük olacak. ben de ilk hamileliliğimde bebeğim karnımda öldü doktor kalp atışlarına baktı uzun uzun bebeğin kalp atışlarını göremiyorum dedi ordan çıktığımda yere mi havayamı basıyordum bilmiyorum çok üzücüydü dört düşük ten sonra şimdi bi oğlum var imtihan dünyası işte Allah sevdiğine verirmiş derecesi yükselsin cennette diye. kendini kapıp koyverme. kendi kendine umut ver iyiyi düşün moral bile mevsimler bile etkiler demişti doktor bana. üniversitelerde uzman doktorlarla görüş.

bizde yazın bebiş sevmeye gelces desene:dance::dance: inşallah.dualarımız hep senin için.yanlız değilsin.biz hep senin yanındayız.:içelim:bende seni seviyorum.a.s.

senağlamasenağlamacanım bende 4 kez yaşadım bunuu ama herşey kısmett
şimdi hamile olmaktan bile korkar oldumm ben artık hayatı umursamaz bir haldeyimm aklımaa estiği gibi yaşıyor ve davranıyorumm
unutmaki çocuk bu hayattaki herşey değill
insanlar belli dönemde belli şeyleri çok isterr

ama malesefkii hayat herzaman bizee gülmezz
sen hayata gülmeye çalışş hayatla aran hiç bozulmasınnn yaşamak herşeye rağmen çok güzelll çocuklarımız olsa bilee onlardaa bizii unutabilir gün geldiğindee o zmaan bu geçip giden gençliğimize üzülürüz
bakk cennetee seni bekleyenler varr üzülme bitanemm olupp daha kötü şeyler yaşayacağımızaa bizden herşeyi daha çok bilen allah varki o eminim bizi gösterdiğimiz sabırdan ve şükürden ötürü en iyi ve en hayırlılarıyla mukafatlandıracakkka.s.

sılacıgım.senin adına cok sevindim.umuduna kavusmusssun.umarım ben ve benim gibi olan arkadaslarımda umutlarına kavusurlar.destegin için tesekkür ederim.yavruna allah uzun ömürler versin.saglıklı büyüsün.bu yaz gereken cabayı gösterecem.bu imtihanı allahımın yardımıyla ben kazanacam.sevgilerimle.Şeniz

canım sakın korkma.tekrar deneyin lütfen.umudunu kaybetme .ben son kez sansımı denemek istiyorum.istanbulda bir profesörle konustum. bizim durumumuzdaki kadınlara tüp bebek yapıyorlarmıs.şansımız daha çok yüksek oluyomus.sende lütfen bi tüp bebek merkeziyle görüş.allahım senide benide umarım en kısa zamanda mükafatlandırır canım.a.s.

canımm kalbini ferah tut benimde ablamın 3 tane bebeği karnında 3-4 aylıkken öldü hemde ama 4. bebeği doğdu ve şimdi 8 yaşında okula gidiyo umudunu hiç kaybetme lütfen

canımm kalbini ferah tut benimde ablamın 3 tane bebeği karnında 3-4 aylıkken öldü hemde ama 4. bebeği doğdu ve şimdi 8 yaşında okula gidiyo umudunu hiç kaybetme lütfen

ablan için çok sevindim.darısı benim gibi olan bayan arkadaslarımın başına diliyorum.umarım en kısa zamanda benim de yüzüm güler.destegin için sagol canım.Şeniz

hamd olsun Allahıma inşallah çok üzülüyorum inanki anlıyorum çünkü seni ve diğer arkadaşları. bak benim beşinci hamileleiğimde oldu sen de bir dahakine hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah. insan çok yıpranıyor gerçekten beynim uyuşmuş sanki. bu yaşadıklarımı bilenler tekrar soruyorlar bir daha yapıcakmısın diye hatta yap diyorlar bende kendimi ölcek gibi hissediyorum inanki.amin canım umudumuz herşeyimiz inşallah bu yaşadıklarımızda imtihanımızda başarılı olmayı nasip etsin. Allahım taşıyabileceğimizden fazlasıyla imtihan etmesin. şöyle düşün belkide sağlıklı olmayacaktı o bebekler. bak benim hamileleiğim ağır geçti ölebilirdim de. sonra da çocuk hasta doğdu çok çektik şu an herşey iyi ama unutulmuyor işte. benden örnek al elinden geleni yapıyorsun zaten ssonuçta senin elinde değilki bu yaratan Allah. ol dediğinde olacak inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben annemi kaybetmişim,siz kucağınızda doyamadığınız yavrularınızı inşallah Allahım size yüzünüzü güldürcek bir evlat bağışlar..........

ben annemi kaybetmişim,siz kucağınızda doyamadığınız yavrularınızı inşallah Allahım size yüzünüzü güldürcek bir evlat bağışlar..........
Allah sabır versin canım.çok acı ana babayı kaybetmek.bende canım babacıgımı kaybettim.Evlat kaybetmek çok acı derlerdi.ben bunu 3 sefer yasadım.Yüce rabbim herkese sabırlar versin.yapacak bişey yok.allahım veriyo.allahım alıyo......:çok üzgünüm:

hakkınızda hayırlısı olsun.üzülmeyin diyeceğim size ama ne kadar teselli etmiş olurum sizi bilmiyorum.eminim çok zordur onca uğraştan ve bekleyişten sonra mutlu hebri alıyorsunuz ve sonra bi anda tekrar elinizden kaçıyor.en kısa zamanda bunu atlatıp tekrar bebek sahibi olmanızı hayırlısıyla allahtan dilerim.

aynen canım çok çaba sarfettim.çok emek verdim.8 ay karnımda tasıdım.kalp atıslarını hissettim.sonrası büyük bir hüsran........senağlamasenağlamasenağlama

üzme kendini toparlan allah hayırlısıyla sana boy boy evlatlar versin önemli olan sağlıklı olmaları ve seninde sağlıklı olman eşin ailen yanında sana desteklerse üzülme.

teşekkür ederim Allah size de sabırlar versin...

üzme kendini toparlan allah hayırlısıyla sana boy boy evlatlar versin önemli olan sağlıklı olmaları ve seninde sağlıklı olman eşin ailen yanında sana desteklerse üzülme.

ailem ve eşim en büyük desteklerim.onlar olmasaydı bugün belki bu kadar güçlü olamazdım.güzel temennilerin için tesekkür ederim.a.s.

tüm kk lı dostlarıma tesekkür ederim. destekleri için.allah hepimizin yardımcısı olsun.

ailem ve eşim en büyük desteklerim.onlar olmasaydı bugün belki bu kadar güçlü olamazdım.güzel temennilerin için tesekkür ederim.a.s.

canım benim biz senin yanındayız rabbim sanada verecek vakit zaman sabırlı olmakta fayda var seni çok seviyoruz Şeniz

arkadaşım bak beklemek ne demek bilirmisiniz başlıklı yazıyı oku.sana en güzel cevabı verecektir.Allah sana topaç gibi 3üz versin(de görrr) inşallah.benim 2 tane kafayı yiyorum bazen milli felaket oluyo bıcır bıcırlar ama herşeye deger onlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…