Bebekli Tatil Mevzusu

7 aylık bebekle gezmek bence zor. Gezerken belki bebek arabasında durur ama araba da canınızı okur. Değer derseniz deneyebilirsiniz.

Birde yemek uyku düzeni alt üst olacağı için huzursuz olacaktır. İshal yada kabız, gaz sancısı gibi ihtimalleri de göz önüne alın.

Benim kız da bazen geceleri uyumuyor maalesef ,geçen sene Muğla da bir aile oteline gitmiştik memnun da kalmıştık, bir haftalık bir tatil düşünüyoruz lakin bebeğe göre de değişebilir herşey aniden ,villada yemek yapabileceğimi sanmıyorum yine dışardan falan yeriz herhalde , onun dışında atıştırmalık alırız yine villa olursa, kızımız biraz büyüsün yurt dışı tatil planımız var inşallah, bu sene ilk defa deneyimlemiş olacağız nasipse ,umarım güzel geçer de cinnet geçirmem

İnanın sizin gibi düşünüyorum, eşime uyup böyle bir riski almayacağım galiba...

Tekrar Muğla olur mu bilmem daha tam karar kılamadık ama Muğlayı sevmiştim güzeldi özellikle koyları harika ...

Aklın yolu bir, eşim ilk teklif ettiğinde karşı çıktım zaten , o da bak çok güzel geçecek ben her konuda yardımcı oluyorum zaten demelere getirdi , sırf bebeğe baksın diye 3. Bir aile ferdini bile önerdi bizle gelsin diye tabiki de kabul etmedim erkeklere herşey kolay geliyor zaten , hiç aklıma yatmamıştı bu fikir sizlerin yorumları ile bir kez daha haklı çıktım, kesinlikle en rahat edeceğim şekilde bir tercih yapacağım, bebek büyüyünce dağ taş gezeriz zaten , ben de bebeğim 3 aylıkken doğu gezisi yapmıştım eşimle lakin bebeğim küçüktü diye sürekli uyudu hiç sorun çıkarmadı ama şuanda çok hareketli herşeyin farkında, birşeyi beğenmedi mi basıyor çığlığı , anası kılıklı yorum için çok teşekkürler ❤

il il gezmeli tatil çok yorucu değil mi ya ?
bebek olmasa da yorucu yani . 2 gün orda 1 gün öbür tarafta falan.
tatil dinlenmek için yapılır. seçin güzel bi tatil beldesi, kiralayın havuzlu bi villa.
bazen denize bazen size özel havuza girersiniz, dinlenmiş olursunuz işte.

Kafa dinle boşver bundan sonra bir süre bebek ne derse o

Kesinlikle, benim de dinlenmeye ihtiyacım var doğum ve lohusalık sürecim çok zor geçti erken doğumdan ötürü, tüm stresimi atmak istiyorum bu tatille beraber benim için temizlik ve iyi yemekler çok önemli, iki şey bana mantıklı geldi, birisi hersey dahil otel , ikincisi de merkeze yakın villa + dışarıdan yemek + denize yakın mesafe , eşimle istişare edip en rahat edeceğimiz şekilde bir tercih yapacağız inşallah, çok teşekkürler

12 aylıktan selam olsun. Parka bıle zor gidiyoruz. Canı arabada sıkılıyor. Emekleme yurume istıycek. Serbestlik seviyorsa ıl ıl cokzor ki yarı yolda vazgecebılırsıznız bıle. Yarım saatlık yollar kolay olabiliyor ama gerısı zor. Tam arabada uyuyacak araba durcak uyku alamıycak. Emekleme ıstıycek sıkılıcak sabıt durmaktan. Sıcakta tam ek gıda donemi bagırsak sorunu cok oluyor zor

Eşimle ben ilk evlendiğimiz günden beri her yaz gezme halindeyiz, Karadeniz gezileri, doğu gezileri , güney, batı Allah ne verdiyse geziyoruz, ikimiz de daha çok keşif gezileri ve tarihi dokuları seviyoruz, bebekten önce turlarla da çok gezdik baya da güzel geçti, hamileyken Muğla da otel tatili seçtik mecburen , biz biraz hareketli , ordan oraya gezen bir çiftiz, otel tatili de yaptık ama eşim bir yere çakılı kalmayı hiç sevmiyor e tabi ben de , suanda bebeğimiz olduğu için bu kadar hareketli olamayacağımızı biliyorum, villa tatili de kafama yattı ayrıca, bebekle ancak bu kadar olabilir bence de , teşekkürler yorum için

Benim bebe daha ufak ama ben olsam oteli tercih ederdim. Her şey hazır olacak yemek hazırlama temizlik derdiniz olmaz. Ama böyle bir seçenek yoksa o zaman oyumu villadan yana kullanıyorum. Sıcakta bebenin altını değiştir, emiyorsa meme ver, huzursuzluğu şusu busu yolda gezmek için biraz meşakatli diye düşünüyorum. İyi tatiller

Merhaba , benim kız maşallah arabayı çok seviyor, bu sene düğünlerden dolayı 2 kere memlekete gittik arabamızla bizi zorlamadı şükür, lakin bir hafta boyunca durur mu onu kestiremiyorum işte, bence en güzeli ya villa ya da herşey dahil otel, eşimin aklına uymayı düşünmüyorum bu kadar yorumlardan sonra

Teşekkür ederim, kesinlikle size katılıyorum, iyi ki konu açmışım yoksa eşimin aklına uyacaktım resmen beni ikna etmisti bir şey olmaz , güzel geçer diyerek, şuanda haklı olduğumu anladım, eşime iki seçenek sunacağım ya villa +kafamıza göre davranmak , diğeri de herşey dahil otel , bunlar dışında risk alamayacağım bebekle

Eşin çok yorulmuş stres atmak istiyor da onun yapmak istediği geze geze tatil pek tatil olmayacak haberi yok :)
Ona göre hem gezer hem de kafamıza göre gittiğimiz ilde aile otellerinde konaklarız, birkaç birden gezelim diyor , ya benim eşim köye gidip biraz iş yapayım stres atayım diyen bir insan o yüzden şaşırmıyorum

ayy ne güzel fikirli adam valla bizimkini kapıdan sürükleyerek çıkarıyorum. il il gezecek bir de 7 aylık bebekle maşallah diyim cesaretine.

siz villada direnin. ek gıda sürecinde gezgin hayatı çok zor olacaktır. sevgiyle sağlıkla büyütün

Bebeğim araba seviyor, maşallah öyle aksi bir bebek değil, eşim de tam sizinki gibi bir tatil hayal ediyor, daha çok yer görmüş olacağız diyor, gittiğimiz şehirlerde en güzel yerlerde kalırız yine dinleniriz yine yüzeriz diyor lakin aklıma yatmıyor hiç...

Teşekkürler ❤ Eşim klasik aslan burcu zaten bu yüzden onu seçtim diyebilirim evde oturacak , adım atmayacak adamla yapamazdım, tek sorun aynı yerde kalmayı sevmiyor tatil yaparken, ille de il değiştirip başka yerleri de görelim diyor lakin bebekle risk alamayacağım

Villa hiç tatil gibi olmuyor. Alışverişi, yemek yapması, temizliği.. Arabayla gezi imkansız zaten ben otel diyorum
Kız villaya da gitsem yemek yapmam ki , yine dışarıdan yeriz , hiç uğraşamam bebekle Az çok kafamda bişeyler oluştu tatille ilgili , en rahatını seçeceğim inşallah

almayin bu sene en azından. bebeğin tam düzeni oturmuş olur seneye daha kolay olur.

bizimki de aslan olsaydı iyi olurdu yaa balık adam. duygusal da değil. Sen ayarla bana farketmez modunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…