bebeklerinizle nasıl zaman geçiriyorsunuz?

benimki de aynen ilgi meraklisi.....beraber beste yapip soyluyoz evde ...bir duysaniz bize Allah im...cok tatli ya beni tatliligiyla kandiriyor iste,yaramaz sey.....

Nedir bu bebeklerin ilgi meraki benim ikizlerde pesimi birakmiyorlar surekli yanlarinda olucam uyuynca isimi yapiyim diyorum nerde gozlerini acip beni gormezlerse agliyorlar.ana kucaginda uyuyorlar gunduzleri de.Birde ne zaman sut sagmaya baslasam karinlari tok olsada basliyorlar aglamay cildiriyorum ozaman.Ama beni bazen en cok uzen birini kucagima alirken digeride gozleriyle benide al diyorya ozaman cok uzuluyorum.ikiz annesi olmanin en zor yanlarinda biri bu sanirim.

allah yardımcın olsun. biz tekiyle baş etmenin yollarını arıyor, 2. için çok kere düşünüp vazgeçiyoruz. sen bi de iki kişililk performans gösteriyorsun.adil olmaya uğraşıyorsun. kolaylıklar dilerim. şimdilerde zorlansan da ilerde bu güzelliğin keyfine varırsın. ilgi olmazsa hep bişeyler eksik kalıyor, o yüzden sabır :)

rüzgarım yoktun uzun zamandır,valla senin işin zor allah yardımcın olsun

kaydirigubbakcemile3benim fıstıgımın eli havada geziyor yürürken ne yakalıyabilirim diye düşünüyor gibi mutfaga her girdigimizde kapı boncugunu kavrıyıveriyor bırakmıyorda

Saol canim ya hakkaten zor oluyor bazen annem bendeydi 4.5 ay sonra gidince yanliz kaldim.Bazen temizligimi anca aksam yapabiliyorum ev isi hic bitmiyor daha simdiden etraf dagiliyor bir sekilde buyunce dusunemiyorum ne olucak.
Siteye eskisi kadar cok giremiyorum.Allahtan 8 de uyuyorlar ama gece cok uyaniyorlar bazen saat basi.Allah hepimize kolayliklar versin.

butun hayatımız bebeklerimiz oldu...ev işi,kendimize bakım,eşimizle ilğilenmek hayal oldu ama bu sekildede çok mutluyuz:)hihoyyyt

kızım 9,5 aylık oldu tüm gün ilgi istiyo dışarıyı da öğrendi içeri girince mızırdanıyo :) bazen sıkılıyorum ne yalan sölim oyuncaklarından bıktı hemen sıkılıyo altını alana kadar terlere karışıyom illaki bişeyle oyalanacak :)) evde ne var ne yok herşey oyuncağımız oldu tabii herşeyi illa ağzına sokuyo .. tv bakmıyo pek. müzik açınca oynuyo :) akşamı zor ediyom evde olmuyo artık dışarıda daha iyi duruyo .. yaz gelmese napardım bilmem..

bizimde büyük ve parmaklıklı bi balkonumuz var yürüteciyle oraya koyuyorum gelen geçene kuşlara çocuklara bakıyor.çocukları çok seviyor zaten önünde bi iki hoplasınlar kahkahaya boğuluyor.
oyuncaklarıyla oynuyoruz,kuleler yapıyoruz,dans ediyoruz,yuvarlanıyoruz :).sürekli aynı oyuncakları vermiyorum dönüşümlü veriyorum o zaman daha uzun zaman geçiriyor.
arabasına bindirip gezintiye çıkıyoruz.(sadece güneşli havalarda)
pazartesi günleri bizim pazar günümüz kapımızın önünde kuruluyor o günkü gezimiz o :)
eğer başka kardeş yoksa evde bunalıyor çocuklar haklı olarak duruda alıştı artık dışarıya.alt katta eşimin halası var önce evden çıkınca çok mutlu oluyor inipte onların kapısını çalınca hemen ağlamaya başlıyor sıpa zannediyorki gezmeye gidicez. :)
şimdilik aklıma gelenler bunlar geldikçe eklerim.

Son düzenleme:

anlattıkların aynen benim cadıda var canım.tek farkı var.zeynep dışarıyı sevmiyor(eve gelince kurcalıyacak çok şeyi varya o yüzden evi seviyor.dışarıda arabaya hapis kaldığı için çok mutsuz:)) evde bebe telsizleri, kameralar,fotoğraf makineleri oyuncaklarından birkaçı.zeynepte 10 aylık ama hala dişide yok.onun huzursuzluğuda oluyor.ağzına ne koyacağını şaşırıyor:CüvCüv:

dışarıya çıkar bak biraz rahat edersin kucağına al arabadan çıkar çayıra çimene sal :) evde çok daha bunaltıyolar insanı çocuğu olan birilerine git bak nasıl mutlu oluyolar çocuk çocuğu tanıyo .. hep evde olmaz hem sana zor hem bebiş dış dünyayı tanısın öğrensin bence cnm .. tabii sen daha iyisini bilirsin ..

benim kız ilk dişini çıkardı 16 mayısta :)) 14 mayısta da emeklemeye başladı :)) duvarlardan tutuna tutuna gezmeye başladı düşüp duruyo korkuyom beyni delinecek Allahım yarabbim .. heryere halı paspas kalın kalın koyuyom ki tahtaya düşmesin diye.. bakalım ne zaman yürüyecek

bizim de henüz dişimiz çıkmadı 10 ayı da geçti çıkmayacak galiba ümidi kestim artık :)
nasıl vakit geçireceğimizi ben de şaşırıyorum bazen, srekli bir şeyleri kurcalamak istiyor hiç kucakta işi yok artık kendii yere atıyor. Benden de sıkılıyor bazen değişik insanlar ilgi alanı. Akşam adeta yorgunluktan bayılıyorum. Bazen kucağımda laptop elimde mause uyuyakalıyorum eşim toparlıyor. Kovalamaca oynuyoruz bol bol deli gibi kaçıyor, bayılıyor gülmekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…