Doğuma Hazırlık bebek sekeri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Eminönü'nde Yavuz Süs'ten aldık tüm malzemeleri. 50 adet magnetli biblo, şeker tülü, sepeti ve kapı süsü 75 YTL'ye maloldu. Şekerlerini ayrıca aldık. Bu arada biblolara magnetleri sıcak silikonla yapıştırdık.
web adresleri:
[/QUOTE]

Aaaa süper şeyler var ya burda hepsi çok şık

Son düzenleyen: Moderatör:
ayyy yeni gördüm bunları..pirayecim çok güzel olmuşlar ellerinize sağlık..

fatercim süper olmuşlar..değişik şekillerde yapman ayrıca çok hoşuma gitti..seninde eline sağlık canım.

ben hastanede normal çikolata yaptırmayı düşünüyorum..yani öyle sargılı filan düşünmedim..bakalım fikrim değişmezse..

Hastanede bebek cikolatalarindan vericem ben gelen arkadaslarima,dogum yapayim esim yaptirip gelicek pastaneden.

Ben mevlüt yapmiycagim icin bebek sekerlerimizide götürücem hastaneye,isteyen orada isteyende evde alir artik.

Canım çok güzel olmuş ikinizinde allahım hayırlısıyla doğuralımda gelenlerimize ikram edelim.bende ekim annesiyim aslinda ama oğluşum gelmedi belki sizin kasım anneleri arasında olurum belli olmaz.ben hastanede doğduğunda resim çekiyorlar minik oluyor onu renkli printle çoğaltıp şekerine zımbalamayı düşünüyorum hem resim hemde lavanta var benimkindede hatıra olur dedim.belki size fikir vermiş olurum.hayırlı doğumlar hepimize.:1rolleyes:

çok güzel olmuş ellerinize sağlık.bende hastane için iki renk tül aldım sepeti yeşil,beyaz bademleride yesil ve beyaz tüllerle kese gibi minik minik yaptım üzerlerine kurdelayla süsledim.arasınada altın sarısı,lame ve bakır renkli üzerinde bebek figürü olmayan çikolatalar aldım bekliyorum canım bebişimi.sizde iyi günlerinizde kullanın inşallah.

teşekkür ederim cnm umarım seninkilerde çok güzeldir bebeklerimize sağ salim kavuşalımda ağız tadıyla dağitalım şekerlerimizi. hatıra olaraka bebeğin minik fotoğrafını yapıştırmakta çok ii fikir önerin için teşekkürler cnm.

evet cnm süslü şekerler mevlüt için hastane içinde çikolata falan almayı düşünüyo sanırım herkes.

merhaba kızlar, ben hastanede, evde, hatta okulda bile bebek şekeri dağıtacam inşallah gerçi kayınvalidemin hastane için farklı planlarıda var ama bakalım o değişebilir.

aslında sizinle paylaşmak istediğim farklı bir konu vardı pat diye girmeyim dedim,
hamile olduğumu ilk öğrendiğim gün eşimle bebişin doğumunda şeker yerine meşe palamudu dağıtalım diye düşünmüştük, ama istanbulda bunu dikecek yer bulmak bile sorun olduğu için biz tema vakfına oğlumuz adına bağış yapıcaz ve onun adına fidanlar dikilecek (biz ayrıca yazlığın bahçesinede ağaç dikicez kendimiz), belki sizlerdende düşünenler olabilir diye paylaşmak istedim, hem ilçelerde oturan arkadaşlar daha şanslı onlar kendileri bile dikebilirler, yada verilen tohum yada fidanları insanlar dikebilirler çocuklarımıza güzel bir dünya bırakmak için güzel bir adım ne dersiniz.

çok güzel bir fikir... ben aralık annesiyim ve bahçemize kızımız için zeytin agacı dikicez.. yaz kış yaprakları dökülmeyen bir agac ve barışı sevgiyi simgelediği için zeytin agacını sectik.. bence çocuklarımıza doğa agaç ve cicek sevgisini aşılamamız gerek.. biraz büyüyünce onunla ilgilenmesini sağlıycam ve bu sevgisini geliştirmeye çalışıcam..

zeytin ağacı çok güzel bir seçim:)) bizim bahçede zeytin olduğu için farklı tür uzun ömürlü bir ağaç dikicez.
ama bunun yanında tema vasıtasıyla meşe palamudu mutlaka diktirecez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…