Doğuma Hazırlık bebek sekeri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

PassioneLore

herkes haddini bilecek !
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.071
6
kızlar daha cok erken bılıyorum ama zaten 1-2 aya kadar bunun ıcınde hazırlıklar baslayacak
nedendır bılınmez ben henuz bebegım ıcın hıcbır hazırlık yapmıs degılım
ama ben dogumda hastahane ve eve gelenlere dagıltılmak uzere su suslu bebek cıkolatalarında yaptırmak ıstıyorum
ayrıca da bebegımız ıcın okutacagımız mevlutumuzde dagıılmak uzere mınık magnetlı uzerınde oglumuzun ısmı yazan hedıye bıblolardan dagıtmak ıstıyorum
bunun ıcın oncekı ay annelerının yaptıklarını ıncelemıs fıkır edınmıstım kı
dun yegenımın dogum gunu sebebıyle alısverıse cıktıgımda bır magazada kendınden magnetlı orta boy beyaz kelebek gordum, antenlerınde ve tam gobegınde beyaz tası var
tam bır buzdolabı susu ve cok sırın
pcden alınacak ısım ve dogum tarıhı yazılı cıktıları sılıkon tabancası ıle yapıstırınca cok hos hedıye olacaktır dıye dusunuyorum ama pc cıktısı ve yapıstıma ısını benım halletmem lazım
fıyatı da cok uygun geldı
mevlutumuz kalabalık olacagı ıcın 100 adet dıye konustum ve kadın 100 adet kendınden magnetlı kelebeklerımız ıcın 55,00 ytl fıyat verdı
sızce nasıl?
resmı olmadıgı ıcın ekleyemıyorum
ama sız bebek sekerı ve mevlut hatırası olarak bır sey dusunuyormusunuz
yoksa cok mu erken?

ayyy bayılırım böyle şeylere bende yapmak istiyorummmm kesinlikle bende yapıcam hatıra kalsın bikaç arkadaşım daha yaptı... pembe keseler aldı tülden içine renkli şekerler koydu kesenin ağzınıda emzikli bi iple bağladı çok şekerdi... onu hastaneye gelenlere dağıttı.. mevlid te ise küçük keseler örmüştü .. bende istiyorum nerden bulabiliriz acaba resimlerinide koysak buraya paylaşsak hepbirlikte

benım baktıgım magnetlı olan sus herseyıyle hazır sekılde satılıyor
sadece ısmını yazıdıgım kagıtları sılıkon ıle yapıstırmam lazım
bırde cıkolata sepetı dusunuyorum uzerınde bebek bıblosu olan
yanı hastaneye de mevlute de ıkı tane sepet gelecek
bırınde sadece bıblolu cıkolata olacak
dıgerınde de hatıra kelebeklı buzdolabı susu olacak
ben burada bır magazada magnetlı hatıraları buldum cıkolatayı da pastaneye yaptırcaz kılosu 75,00 ytl yaklasık 40 tane oluyormus kılosunda

canımcım çikolatalıları hastane diğer bibloları mevlid te dağıtmak için dimi?

evet ben ıkı farklı sepet seklınde hazırlamak ıstıyorum
ama cok mu erken bu magnetlılerı almak ıcın
hadı cıkolatalar son anda alınacak taze olsun dıye ama henuz bebegıme hıcbır sey almamısken bu hatıra magnetlerı alıp hazırlasam mı acaba?

fıyatı da bana cok uygun geldı ama pıyasası nasıldır kı?

vallahi ne istiyorsan yap arkadaşim bu bir hevestir canin nasil istiyorsa öyle yap kime ne ki ben sinir oluyorum mesela neden bu kadar erkenden giyisi aliyorsun falan diyenlere kime ne yahu ilk bebeğim istediğimi alirim yaparim diyorum ... Sende eğer istiyorsan al yap...

Mesela ben o çikolata vs olayini nasil yapicam biliyomusun kendi şahsi fikrim eminönünde bunlarin satildiği yerler var çokda ucuz alip kendim yapicam tek tek nolucakki sanki 500 tanemi hazirlicam ..oturduğum yerde işim ne başka :) :) ...

ben buldum bikaç örnek ama buraya nasıl koyulacağını bilmiyorum

canım resim eklemek için
google dan tıklıyosun gözat a tıklayıp resmi seçiyosun resize image diye bir bölüm var oradan resim ebatlarını 800-600 olarak ayarlayıp host it tıklıyosun çıkan url lerden baştan 2. kutucuğu(sonunda forums1yazanı)kopyalayıp yapıştırıyosun.

aslında bırılerının soyledıklerınden zıyade ben tedırgınım
rısklı bır gebelık yasayınca ınsan kendını cok kaptırmamak ıstıyor
sırf bu yuzden henuz bebegıme hıc bır sey almadım
sadece saglıcakla alayım bebısımı kucagıma ıstıyorum ama buna da ılk kez heves ettım

ama emınonu ısı de mantıklı
orada cok daha fazla cesıt ve farklı fıyat alternatıfı vardır
bakalım belkı de onumuzdekı aylarda emınonunden alırım

serayy cım cıkolatalarınız cok guzel
sıteden baktım 070001 ve 070005 kod numaraları olanları buradakı pastaneden begenmıstım zaten
ama bahsettıgın gıbı cıkolata kalıtesı cok onemlı
ama bız gelemezsek bıle sıparıs gecmemız halınde kurye ıle gonderım sozkonusu mu acaba

bu konuda yani bana sinir oldun sen o zamantatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…