Doğuma Hazırlık bebek sekeri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar ne güzel halletmişsiniz
atatanem seninki de süper olmuş
aynı şehirde olduğumuz için bu konuda da fikrini almayı istiyorum sakıncası yoksa
nereden kaç paraya yaptırdın canım ben bir tek kemeraltını biliyorum ama oraya gidemem bu saatten sonra

fatercim bende kendim gidemedim malum yatağa mahkumum.eltim gitti yaptırdı kemeraltında tanıdık bi şekerciden.tanesi 1.25ti 1 e yaptırdık elinde de hazır varmış şeker hemen alıverdik ama şekercinin adını yerini bilmiyorum istersen öğreneyim

çok teşekkür ederim canım
fiyatı da uygunmuş gerçekten
ben 100 tane falan yaptırmayı düşünüyorum bakalım
kardeşim konakta çalışıyor olmazsa gidip kemeraltına bir baksın fiyat araştırsın
tekrar teşekkürler bilgiler için
sağlıkla güle güle dağıt şekerlerini canım

elmalı turta şekerin cok hoş olmuş bende kendim yapmak istiyorum sn ne kadara mal oldu biblonu nerden aldın ben esk deym ancak internetden alabilirim

s5002137mw3.jpg

w800.png

kızımın sepeti ve bebek şekerleri:)

kuzenimle birlikte yaptık bunları çok zevkli oldu hemde baya kolay yapmak isteyenler yapsın bence hemen bitiyo. hastane içinde tülün içine badem şekeri koyup şeker paketi gibi yanlardan kurdeleyle bağlayıp yapmak istiyorum yapana kadar doğurmazsam tabi...

elmalı turta şekerin cok hoş olmuş bende kendim yapmak istiyorum sn ne kadara mal oldu biblonu nerden aldın ben esk deym ancak internetden alabilirim

Canım kusura bakma biraz geç oldu ama şimdi gördüm mesajını.
Eminönü'nde Yavuz Süs'ten aldık tüm malzemeleri. 50 adet magnetli biblo, şeker tülü, sepeti ve kapı süsü 75 YTL'ye maloldu. Şekerlerini ayrıca aldık. Bu arada biblolara magnetleri sıcak silikonla yapıştırdık.
web adresleri:
xxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
piraye hira canım ellerine sağlık hepsi çok güzel pek bi süslü olmuş
bn kendim yapamadım malesef malzemeleri nereden alacağımı bulamadım
ama bizde babamızla birlikte cumartesi hallettik bu işi

birtek yazısı kaldı
oğluşum doğsun babası doğum tarihine göre bi şeyler yazacak artık
şöyle güzel bir söz ya da kısaca yazılabilecek bir şey var mı aklınızda
fikir verirseniz sevinirim kızlar

pirayecim cok cici olmus hepsi,bayildim yaa nasilda renkli olmuslar.

fatercim seninkilerde cok güzel görünüyor,farkettiysen senin sekerlerinle benimkiler ayni,

icinde lavanta olanlar..

Ahh aahhh benim bebek şekeri kaldı kızlar görüyormusunuz,ona zamanım kalmadı :KK43:((

Artık kırkımız çıkmadan bişeyler yapabilirsek yaparız netten felan şiparişle.

Hastaneye gelenlere ne ikram edeceksiniz????

darkcım hastaneye gelenlere dekorlu çikolata aldım ben. bebekli falan değil ama pembe renkli kağıda sarılı, kurdele ile süslenmiş. çok özel bi hazırlık omadı ama naapalım. dediğin gibi vakit kalmadı benim de...

fate,dark, çilek çok teşekkür ederim.seninkilerde çok güzel olmuş fatercim çok hoşuma gitti yazı işini nasıl hallediceksin bilgisayardanmı çıkartçaksn kendinmi yazcakasın yada matbaaya falanda yaptırılır heralde dimi bende doğunca halldeicemde onu.

:nazar:Ay Pirayecim çok süper olmuş walla,
Fater senin şekerinde güzel yaaa iyi günlerde inşaallah :nazar:

Ben de bu hafta sepet olayını halledicem inşallah :)
Hastane için pembe ambalajlı çikolatalar düşündüm,
Öyle süslü şekerler mevlüt için di mi ? (Yani ben mevlüt için düşündüm.)

X