Doğuma Hazırlık bebek sekeri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
my.php

bebek sekerımızı ben bu sekılde yaptım kızlar
sadece hosgeldın ve dogum tarıhının yazılı oldugu kagıdını eklemek kaldı o da dogum gunu kocıs tarafından yapılacak
bır de cok guzel hastane ıcın kucuk sepet susledım
hastaneden cıkana kadar 25 tane yeter dıye dusundum sımdılık bu kadarı hazır ama bu hafta sonu fırsat bulursam hepsını tamamlayacagım
mavıs mavıs cok sık oldu ama resmını cekemedım yarın oda resımlerımızı de eklerım ınsa allah
bebek sekerımızı begendınız mı bakalım

hepsi çok güzeller - vitrinlerde filan nerde görsem gözlerim yapışıyor....ben onlardan maalesef alamadım....

canım çok güzel olmuş şekeriniz
Allah sevdiklerine dağıtmayı da nasip etsin canım
ben henüz hazırlamadım artık bu saatten sonra beim çıkıp alışveriş yapmam zor
teyzemiz ilgilenecek şekerlerimizle
onun zevkine de güveniyoruz bakalım

kızlar bende bebek şekerlerimi hazırladım o iş de tamam artık arkası mıknatıslı hem şekerlerini yiyince biblosu dolap süsü oluyo:))

cok tsk ederım canım
100 tanelık malzemem var ama ben sadece 25 tanesını yapabıldım bırde ısım yazısını ekleyebılseydım
zaten hastane ıcınde yeterlı dıye dusundum ben kendım yaptım dıye mı bılmem ama cok begendım
baskasından guzel olmus oldugunu duymak cok hos

kızlar bende bebek şekerlerimi hazırladım o iş de tamam artık arkası mıknatıslı hem şekerlerini yiyince biblosu dolap süsü oluyo:))

canım ben ıcıne seker degıl lavanta koydum patıklerın ve dolap susu olarak kullanılıyor
cıkolatasını ayrı yaptırdım kımseler yemek ıcın bunun susunu bozmasın dıye

benimkinde badem şekeri var canım ama açılınca süsü bozulcak diye hiç düşünmedim:KK43:(

cokta onemlı degıl aslında bozulması ama ıste ben seker degıl de cıkolata ıkram ederız nasılsa dıye lavanta koydum
resımlerını eklersen gorelım batu beyın sekerlerını

ay kızlar tek tek baktım negüzel şekerler bundan böyleeeee bayıldım hepsine de wallahi

cok sırınler maasallah canım yaa
ben onun sekerını ayırmaya kıyamazdım valla
ellerıne saglık guzel gunlerınde dagıtırsın ınsa allah

pekı sen ısım ve dogum tarıhı yazılan not ekleyecekmısın sekerlerın uzerıne

walla ekliycem ama nasıl hazırlıycam onu düşünüyom kara kara.çünkü yazıcım yok yazıp pc de çıkaramıyorum.ne yapayım ki??renkli karton alıp eşit kessem de renkli simli kalemle üzerine mi yazsam acaba??

aslında evet ıyı fıkır su davetıye kalemlerı ıle suslu yazabılırsın
ben pc de yazı hazırladım hosgeldın yazdım en uste
ortada ısmı yazıyor en altta da dogum tarıhı yazacak ınsa allah
kocıs dogum yaptıgım gun dogum tarıhını ekleyerek cıktı alacak ve bu patıklerın uzerıne ve cıkolataların acılan alt kısımlarına yapıstıracak
nasıl yapacaksa o telasta ama en kotu ıhtımal yegenım halleder o gun dıye rahatım

ben en iyisi karton aldırayım da dediğim gibi yapayım.bütün herşeyi yazarım ay yıl sadece gün kısmı boş kalır o gün de dağıtırken yazılıverir üzerine öyle daha pratik olur kalimerocum çünkü ogün çok telaşlı olucak sen de benim yaptığım gibi yap bence.sadece gün kısmını boş bırak yapıştır.dağıtırken yazıverirsiniz hemencecik

haklısın ve mantıklı da aslında ama yazım guzel olsa da o kadar ozenlı yazabılırmıyız bılemıyorum kı
belkı de cok mukemmelıyetcı olmamak lazım sonucta bır yazı
bılmem bak aklımı celdın eve gıderken kagıt alayım barı ne olur ne olmaz

bilgisayardan da çıkarabilirsin yazıyı canım gün kısmını boş bırakıp.ogün siyah kalemle hemen gün yazılır o kadar farketmez görünüşte

kaydirigubbakcemile3
esıme gore kendımı oyalamak ıcın bırseyler buluyorum sureklı
gorsen evın durumunu sepetler, patıkler, ayıcıklar, sus ıcın malzemeler, kapı susu falan sılıkon tabancası derken ortalık darmadagınık
ama az kaldı sepet, patık, cıkolata vs bıttı
kapı susumun bır ıkı ısı kaldı o kadar

bakalım artık heyecandan kendımı nasıl oyalayacagımı sasırdım
hos bunları yaparken daha cok heyecan yapıyorum ya

olsun canım kaç kere yaşanıyor ki bu heyecanlar boşver doya doya yaşa dizginlemeye çalışma heyecanını güzel şeyler bunlar

X