Doğuma Hazırlık bebek sekeri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kızlar oglusumun mevlutunde dagıtılacak hedıye sekerlerının patıklerı bunlar
cok yakından cıkmıs ama lavantalarını tullere sarıp yerlestırınce ve arkalarına magnetlerını yapıstırınca bıtmıs halını de eklerım

bunları hatıra olarak buzdolaplarını suslesın herkesın dıye dagıtıcaz
ayrıca melodının cıkolatalarından da yaptırıcaz ınsa allah

sepetlerı hazırlayınca super olacak ınsa allah

ben ağustos annesiyim malzemeyi buradan aldım belki yardımcı olur sizede güzel anneler..150 tane bebek şekerini 1 günde yaptım gözünüzde büyümesin çok eğlenceli oluyor..hemde hesaplı..

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben de bebk şekeri ve nikah şekeri yapıyorum.öyle çok çeşidim yok ama uğraşıyorum işte ...isteyen olurmu bilmem...
hepinize sağlıkla bebişlerinizi kucaklamanızı diliyorum..

Canım ya çok güzel düşünmüşsün,bizimde yapasımız geldi böyle :)
Nerden aldın patikleri bi telefon yada internet adresi var mı?

arkadaşlar ben de bebk şekeri ve nikah şekeri yapıyorum.öyle çok çeşidim yok ama uğraşıyorum işte ...isteyen olurmu bilmem...
hepinize sağlıkla bebişlerinizi kucaklamanızı diliyorum..

teşekkürler.

yaptıklarının resimlerinden koyup fiyatta yazarsan belki almak isteyenler için iyi bir fırsat olabilir.

yeliz eline sağlık arkadaşım ama bence şeker yerine lavanta olsa daha iyi olur benim gibi kocaboğazlar söküp çıkarıyor tülü şekerleri yemek içincokacimcoook

yesinler afiyet olsun bebekleride saklasınlar...zaten ayrıca şeker çikolatada alacağım için bunları bozmazlar herhalde..bozarlarsada canları sağolsun ne yapalım..

Yeliz ve kalimero cok güzelmis sekerleriniz..bende buradaki arkadaslarima vericeklerimi ekleyim size..

iclerinde seker,üzerlerindede lavanta olucak..

Canım ya çok güzel düşünmüşsün,bizimde yapasımız geldi böyle :)
Nerden aldın patikleri bi telefon yada internet adresi var mı?

ben ınternet uzerınden almadım canım
aynıları var ınternette ama ben ıstanbul emınonunden gıdıp tum malzemelerını kendım aldım

tullerın ıcıne konulacak lavantalar bu patıgın ıcıne yerlestırılecek kosesıne dogum tarıhı ve ısmı yazılı kagıtlar ılıstırılecek ve magnetlerıyle buzdolabına asılacak

ayrıca uzerı bıblolu olan cıkolatalardan yaptırıcam 2 kılo kadar onları ayrı dagıtıcam ınsa allah

Hafta sonu bende Konya piyasasını araştırdım çileğin gösterdikleri gibi çoğu biblo tarzı fiyatlarda 1ytl ile1,5 ytl arası uygun geldi bana ama ben biraz daha farklı olsun istedim ama çokda bi alternatif yok burda net dekilerde biraz pahalı geldi bakalım napıcamm:uhm:

Ben de dün Bauhaus'un altını üstüne getirdim bebek şekeri malzemeleri bulamadım. Kesin benim körlüğümdendir. Biriniz demiştiniz bir bakayım nasıllar, fiyat nasıl ona da bakacaktım. Neyse bulursam haber veririm.
Bu arada Polipe kız kızdın mı bize etiketini kopya ettik diye :)

yok ben çok severim paylaşmayı hoşuma bile gitti hepiniz güle güle kullanın.İnsanlara bahşedilen duygular arasında hiç bulaşmadığım duygu kıskançlık galiba (övünmek gibi olmasın)kaydirigubbakcemile3

polipecim ben subatta konyadan bi firmadan alicam bebek sekerlerini..daha önce resimlerin ieklemisti msaniri mgörmedin sen..kücük sünnet sapkalariydi..o firmada biraz daha uygundu fiyatlar disariya göre..yani söyle,paket halinde satiyorlar..benim alicagim figürlerin 12 tanesi 20 ytl idi...baska altarnatiflerde vardi..birde petek pastanesine bakmistim ben ama oradakinler kiloyla satiyor ozaman cok pahaliya geliyordu..

juliannecim bende bauhouseyi eylülden duydum..burada var arada giderim ben ama hic farketmedim bebk sekeri süslerini..bidahaki gidisimde muhakkak bakicam,ama ya yoktu yada bende senin gibi körlük yapip görememis olabilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…