bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

ikizbebis44
folikasitka
sercem1
pembeptk
niley
volim
cileksurat
bulutefe
tulay_20
asbelove
deniz_1988

Son düzenleme:
Selam hanımlar bende varım benide ekleyin listenize
inşallah rabbim isteyen herkese yaşatsın annelik duygusunu

canımmmmm..beni unutmamışın çok teşk.ederim.rabbim hepimizin göbişlerine o mücizeyi versin..inş hepimiz tez vakitte bebişlerimize kavuşuruz..ismimizi hamile listesinde de görürüz inş

unuturmuyum hıc canım benım amınnnnnnnnnnnnn

kızlar biraz anlatır mısınız işleyiş nasıl olacak listeye göre hergün mü bağışlanacak kim ne kadar okuyacak

kızlar biraz anlatır mısınız işleyiş nasıl olacak listeye göre hergün mü bağışlanacak kim ne kadar okuyacak
canım bende okonuyu sıze danıscaktım suan sayfada 41 kısı yok hanı desem herkez bıtane okusun nasıl yapalım sızce ben basladım okumaya da nasıl yapalım sızın fıkırlerınız beklıyorum kızlar hergun bıkısıye bagıslansın lıste sona geldıkce tekrar basa donup duvaya devam edelım hamıle kalan arkadasların yanına hamıle ıkınu koyarız

Son düzenleme:
canım benım ıyı olmaya calısıyorum sukur halımıze sen nasılsın

ben çok iyi değildim ama şimdi daha iyim bu ay çok umutluydum neden se emindim neredeyse taki kırmızıları görünceye kadar yine tutturamadık yine bebişsiz bir ay diye

Beni de eklermisiniz listeye ben okumaya başladım da. Allah bizi evlatsızlıkla imtihan etmesin. (amin)

ben çok iyi değildim ama şimdi daha iyim bu ay çok umutluydum neden se emindim neredeyse taki kırmızıları görünceye kadar yine tutturamadık yine bebişsiz bir ay diye

üzülme canım ınsallah hepımız anne olcaz her ay umutla bekleyıp sonra kırmızı kartı gorunce hayal kırıklıgına ugruyoruz kaderımızde ne varsa onu yasıycaz ınsallah anne olcaz rabbım guldursun yuzlerımızı kımsenın kucagını bos bırakmasın ısteyen herkeze evlat nasıp etsın
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sormak istediğim başka bişey daha var canım 41ayetel kürsi neden hani hatmi 313le oluyor ya merak ettim
olabilir canım liste yapılır günlük o kişiye kim ne kadar okumak istiyorsa iletir ona göre teşbih ve ayet tamamlanıp duası yapılır bağışlamayı sen mi yapacaksın canım
inşallah şu ikonu görebiliriz ismimizin yanında inşallahhhhh

canım üzülme lütfen Rabbin nasip edecek inşallah ne kadar zamandır deniyorsunuz bir sorun var mı

ikizbebis44
folikasitka
sercem1
pembeptk
niley
volim
tulay_20
asbelove
deniz_1988
Nargazeli
bulutefe

Son düzenleme:

amiiiiiinnnnnnn aminnnn aminnnnnn..biran önce gelsin bebişler dolsun göbişlerrr innşşş

aminnnnnnnnnnn canım hanı kımse katılmaz okumaz okadar dıye 41 yazdım ama aslında okunabılır 313 ama okunurmu okadar kalabalık bı sayfa degıl benım dusuncem okudugumuz kısının burdan vermek ıstemse ozel mesaj atıp ısımı ogrenım bagıslamayı yaparım sız ne dusunursunuz bılmem tabı canım benımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…