bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

aminnnnnnnnnnn canım hanı kımse katılmaz okumaz okadar dıye 41 yazdım ama aslında okunabılır 313 ama okunurmu okadar kalabalık bı sayfa degıl benım dusuncem okudugumuz kısının burdan vermek ıstemse ozel mesaj atıp ısımı ogrenım bagıslamayı yaparım sız ne dusunursunuz bılmem tabı canım benımm

Canımcım okunmaz mı biz bu kadar kişi başka bir topicte 4444tefriciye okuyoruz yine sen bilirsin tabi :KK34:
çok iyi olur canım benim ismim canan:KK16: Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallahhh:KK16:

Canımcım okunmaz mı biz bu kadar kişi başka bir topicte 4444tefriciye okuyoruz yine sen bilirsin tabi :KK34:
çok iyi olur canım benim ismim canan:KK16: Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallahhh:KK16:

tamam canım benım dogru soyluyorsun baslayalım okumaya ben sımdıden 41 tane okudum aksamda okunanları hedıye eder otekı arkadas ıcın okumaya baslarız her aksam toplarız okunanları

Ben 41 tane ayetel kürsi okudum şimdi ne yapmam gerekiyor?

allah razı olsun canım benım aksama kadar herkez okudukca ınsallah toplam 313 hatım oldumu okuyup bı arkadasa hedıye etcaz ben okumaya devam edıyorum ınsallah anne olcaz duvaların hurmetıne razmazanı serıfın hurmetıne duvalarımız kabul eylesın rabbım hepımıze saglıklı azaları tam evlatlar nasıp etsın

tamam canım benım dogru soyluyorsun baslayalım okumaya ben sımdıden 41 tane okudum aksamda okunanları hedıye eder otekı arkadas ıcın okumaya baslarız her aksam toplarız okunanları

olur canım bana uyar ben başlayayım o zaman okumaya akşama da bildiririm sana ne kadar okuduğumu fazla gelirse de yarın ki arkadaşa aktarırız kalanları:KK34:

olur canım bana uyar ben başlayayım o zaman okumaya akşama da bildiririm sana ne kadar okuduğumu fazla gelirse de yarın ki arkadaşa aktarırız kalanları:KK34:

tamam canım benım dedıgın gıbı yaparız ınsallah allah duvalarımızı kabul eylesın

Ilk once Allah dualarimizi kabul etsin burdaki herkesin sesini duysun Rabbim kucaklarimizi doldursun:KK16: :21::KK16::21::KK16::21::KK16::21::KK16:
ben anlamadim simdi ayatel kursusu okuyucaz nekadar okursak bura yazicaz dimi

birde ya Safi cekicez 100 kere her gun kime yapicaz bir kisi icinmi?
peki bugun kim icin okuyoruz? biraz kafam karistida
:26:

Ilk once Allah dualarimizi kabul etsin burdaki herkesin sesini duysun Rabbim kucaklarimizi doldursun:KK16: :21::KK16::21::KK16::21::KK16::21::KK16:
ben anlamadim simdi ayatel kursusu okuyucaz nekadar okursak bura yazicaz dimi

birde ya Safi cekicez 100 kere her gun kime yapicaz bir kisi icinmi?
peki bugun kim icin okuyoruz? biraz kafam karistida
:26:

canım benım herkez ıstedıgı kadar okuycak aksam mısal ıftardan sonra herkez okudugunu sayfaya yazıcak onları toplucaz dıyelım 400 tanemı okundu lıstenın basından baslıcaz hedıye etmeye 313 tane aytel kursuyle ya şafiyi hedıye edıcaz fazla kalan ayetel kursuyu yarın arkadasa aktarıcaz kalablıklastıkca gunde ıkı arkadasa bıle okuruz lıste bıttıkce basa donup devam etcaz gobuslerımız dolcak ınsallah ayetel kursu cok fazıletlı bır duva

Son düzenleme:
canım benım herkez ıstedıgı kadar okuycak aksam mısal ıftardan sonra herkez okudugunu sayfaya yazıcak onları toplucaz dıyelım 400 tanemı okundu lıstenın basından baslıcaz hedıye etmeye 313 tane aytel kursuyle ya şafiyi hedıye edıcaz fazla kalan ayetel kursuyu yarın arkadasa aktarıcaz kalablıklastıkca gunde ıkı arkadasa bıle okuruz lıste bıttıkce basa donup devam etcaz gobuslerımız dolcak ınsallah ayetel kursu cok fazıletlı bır duva
anlasildi tamammm :nazar:
benim simdi islerim var cikmak zorundayim aksama kadar okurum buraya yazarim mutlaka :KK16:

işine çok karışıyorum ama istersen günlük kime kimin ne kadar okunduğunu gösteren bir liste oluştur sabahtan yayınlarsın karışıklığa mahal vermemiş olursun böylelikle:KK34:

canlarımmmm benım 200 ayetel kursuyle 100 şafi okudum aksam toplarız butun okunanları ınsallah baslarız lıstenın basından hedıye etmeye sımdı evımı temızlıyem ortalıgı toplayam ısım bıtınce gelırım yıne:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

işine çok karışıyorum ama istersen günlük kime kimin ne kadar okunduğunu gösteren bir liste oluştur sabahtan yayınlarsın karışıklığa mahal vermemiş olursun böylelikle:KK34:

yok canım benım neguzel bırbırımıze destek olup fıkırlerımızı soyluyoruz:KK16::KK16::KK16::KK16:

selam kızlarr beni de ekleyin listeye bende bu günden itibaren başlıyom okumaya yanlız ben her akşam giremem nete biraz sıkıntı varda nette bu ara ama okurum toplu yazarım olur mu ki ama elimden geldiği kadar girmeye ve hergün bildirmeye çalışırım.

selam kızlarr beni de ekleyin listeye bende bu günden itibaren başlıyom okumaya yanlız ben her akşam giremem nete biraz sıkıntı varda nette bu ara ama okurum toplu yazarım olur mu ki ama elimden geldiği kadar girmeye ve hergün bildirmeye çalışırım.

olur canım benım toplu bıldırırsın

بسم الله الرحمن الرحيم Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 ya ŞAFİ İsmi azamı okuyup hedıye edelim
"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.
DUA LİSTEMİZ
ikizbebis44 15.07.2013 sevdıgene kavusup hayırlısıyla evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik
sercem1 16.07.2013 sağlıklı sorunsuz hamişlik
pembeptk17.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
volim 18.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
tulay_20 19.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
asbelove 20.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
deniz_1988 21.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
Nargazeli 22.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
niley 23.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
folikasitka 24.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
ecem 25.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
ECEM8736 26.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
bulutefe 27.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
ıstyen herkez katılabılır ınsallah rabbım ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.
DUA LİSTEMİZ
ikizbebis44 duygu 15.07.2013 sevdıgene kavusup hayırlısıyla evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik
volim özlem 18.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
tulay_20 tülay 19.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
asbelove canan 20.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
ıstyen herkez katılabılır ınsallah rabbım ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

Son düzenleme:
DUA LİSTEMİZ
ikizbebis44 15.07.2013 sevdıgene kavusup hayırlısıyla evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik
volim 18.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
tulay_20 19.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik
asbelove 20.07.2013 saglıklı sorunsuz hamişlik

amin kuzum bismillah ugurlu hayırlı olsun canlarım

ınsallah hepımız anne olcaz rabbımın ıznıyle amınnnnnnnnnnnnnnnnn

X