bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

moralini bozma canım insallah en yakın zamanda hamiş kalırsın pes etmek yok bak bende evlenip bosandım :KK43: bunu söylemek zor ama böyle ve suan sevdigim biri var. o bekar ben böle. yani cok mücadele ettim. pes etmedim hiç vazgecmedim olmaz dedi en basta vazgecmedim dua ettim hep ve halada ediyorum inanın. sevdim bi kez sükür simdi aileside razı oldu gibi.beni seviyoda bende seviyorum. ben duamı eksik etmiyorum Allah duada ısrarcı olanı sevrmiş.sevdigim için mücadele ediyorum insallah onla hacca gitmeyi nasip eder Allah.bugün hep o gözüme geldi. vazgecmeyin vazgecmeyin dün tartıstık ben iyce duaya tutundum baska kim yardımcı olur bize Allahtan baska.vazgecme lütfen

sağol cnm benim yaa,ilk başta kötü oldum biraz ama şimdi iyiyim,Rabbim daha iyisini bilir tabikii,hastaneden çıkarken çok kötüydüm baktım karşıdan bir kadın geliyor bacakları yok ama ayakları var ve o şekilde yürüyebiliyordu etkilendim ve şükretmemiz gerektiğini anladım,Rabbim bugünümüzden geri bırakmasın bizi,herşey insan için cnm,her insanın bir hikayesi oluyor.Allah bu kez yüzünü güldürür seni sevdiğine bağışlar inşallahh,herşeyin hayırlısı..bazen çok zor gelsede vazgeçmemeye çalışıyorum ki ben çok çabuk pes eden biriyim,Rabbim çok bekletmez inşallah hiçbirimizi..

asbelove için 50 kursü 200 şafii çektim.Allah kabul etsin inşallahhh,hayırlı haberlerini bekliyoz cnmm:KK9:

tulaycım gec gırdım kuusra bakma canım 313 kürsünü ve 200 ya şafi okudum canım rabbım kabul etsın ınsallah en kısa surede hayırlısıyla hamıle haberını duyarız canımm

Arkadaşlar bugün heberlerde pcos hastası bir kadınn 17 yıl sonra 9.tüp bebek denemesinde çocugu oldugunu duydum kadın adına çok sewindim ama beni üzen şey 17 yıl sadece pcos yüzünden olmamış we 9 tüp bebek we 3 aşılama 9.da olmuş maddiyatları warda yaptırmşlar ya olmayanlar neyapacakk haberde kadnn pcos dan dolayı çocugu olmadıgını söyleynce eşimn suratı değişti üzüldü bende çok üzüldüm normal yolla tedaviyle olmazsa bizim tüp bebek yaptırack gücümz yok ortahalliyiz napıcaz ozamn çok canm sıkkn akşamdan beri

Arkadaşlar bugün heberlerde pcos hastası bir kadınn 17 yıl sonra 9.tüp bebek denemesinde çocugu oldugunu duydum kadın adına çok sewindim ama beni üzen şey 17 yıl sadece pcos yüzünden olmamış we 9 tüp bebek we 3 aşılama 9.da olmuş maddiyatları warda yaptırmşlar ya olmayanlar neyapacakk haberde kadnn pcos dan dolayı çocugu olmadıgını söyleynce eşimn suratı değişti üzüldü bende çok üzüldüm normal yolla tedaviyle olmazsa bizim tüp bebek yaptırack gücümz yok ortahalliyiz napıcaz ozamn çok canm sıkkn akşamdan beri

canım Rabbim okadar büyük ki ona bol bol dua edıcez canım o bızım nekadar evladımızı ıstedığımızı bılıo sadece bır zamanı var hayırlı olan zamanı var.. benım arkadasımda pcostu ve eşindede sperm cıkışı yoktu 2 defa tup bebek denedıler ılaçlar hastaneler.. ve tüp bebekler basarıısız olunca cok uzulduler aama daha 2 ay gecmeden ustunden normal yolla hamıle kaldı.. Rabbımden umudunu kesme kötu duusncelerı sıl at aklından.. hem tup bebeğede Rabbım ızın verıoda oluor dımı ama umarım bıraz rahatlatabılmısımdır aklını..

canım rabbim okadar büyük ki ona bol bol dua edıcez canım o bızım nekadar evladımızı ıstedığımızı bılıo sadece bır zamanı var hayırlı olan zamanı var.. Benım arkadasımda pcostu ve eşindede sperm cıkışı yoktu 2 defa tup bebek denedıler ılaçlar hastaneler.. Ve tüp bebekler basarıısız olunca cok uzulduler aama daha 2 ay gecmeden ustunden normal yolla hamıle kaldı.. Rabbımden umudunu kesme kötu duusncelerı sıl at aklından.. Hem tup bebeğede rabbım ızın verıoda oluor dımı ama umarım bıraz rahatlatabılmısımdır aklını..

sağol canm benmde eşimde ileri sperm hareketi düşükk bende pcos war kilolu değilim ama kendi kendime adet olamyrm hep ilaçlaaa oluyrm çok üzülyrm olmaz diye allhım kimseyi evlat hasreti wermesinn çewredende baskı oluyor ben 22 yaşındayım aama eşim 35 yaşında eşimn enküçük kardeşnn bile 2 çocugu war aiilenn enbüyük çocugu sülalede birtek bizm yok hem benm tarfımda hem eşimn tarfında eşim için çok üzülüyorm kendmden çok onun baba olması için haberleri izlerken gözündeki korkuyu gördm ya bzmde olmazsa der gibi baktı bana gözleri doldu ikmzde çocuklara çoık düşknz çok üzülüyrzzz şuan ağlıyorm bunları yazarken istem dışı akıyor gözlermden merhaba bebek programın izlerken geçen hafta ağlamaktan gözlerm şişmş eşim geldi neoldu gözlerine diyo hiç öyle içlendim dedim ona bebek özlemmden we hayellrmden bahsederkn baana öyle bakıyorki içim eriyorrr

bende ecrine katılıyorum cnm,bu iş gerçekten Allah istediği zaman oluyor ne yaparsan yap, dualarla inşallah Rabbimizden isteyecez,pcoslu olupta çocuğu olabilen bir sürü insan var,hepsi vesile sonuçta,bu zor günleride atlatacağız inşallah..

bende ecrine katılıyorum cnm,bu iş gerçekten allah istediği zaman oluyor ne yaparsan yap, dualarla inşallah rabbimizden isteyecez,pcoslu olupta çocuğu olabilen bir sürü insan var,hepsi vesile sonuçta,bu zor günleride atlatacağız inşallah..

inş canm sağol allhım duysun sesimizi işitsin dualrımızı ve bize nimetini nasip etsin

sağol canm benmde eşimde ileri sperm hareketi düşükk bende pcos war kilolu değilim ama kendi kendime adet olamyrm hep ilaçlaaa oluyrm çok üzülyrm olmaz diye allhım kimseyi evlat hasreti wermesinn çewredende baskı oluyor ben 22 yaşındayım aama eşim 35 yaşında eşimn enküçük kardeşnn bile 2 çocugu war aiilenn enbüyük çocugu sülalede birtek bizm yok hem benm tarfımda hem eşimn tarfında eşim için çok üzülüyorm kendmden çok onun baba olması için haberleri izlerken gözündeki korkuyu gördm ya bzmde olmazsa der gibi baktı bana gözleri doldu ikmzde çocuklara çoık düşknz çok üzülüyrzzz şuan ağlıyorm bunları yazarken istem dışı akıyor gözlermden merhaba bebek programın izlerken geçen hafta ağlamaktan gözlerm şişmş eşim geldi neoldu gözlerine diyo hiç öyle içlendim dedim ona bebek özlemmden we hayellrmden bahsederkn baana öyle bakıyorki içim eriyorrr

senı cok ıyı anlıorum canım benımde eşimde sperm cıkısı yok 1 senedır tedaıdeyız sımdı ığnelere basladık bakalım.. dedığın gıbı herkesın cocuğu var bızen snra evlenneler bıle suan bebeklerıyleeler.. bı hamıle görsem ıcım gıdıo ve eşim dırek gözlerıme bakıo benden herdefasnda özur dılıo... bızde cocuklara cok duskunuz.. bı bebek severken bana hep bızımde olcakmı dıe sorar bende baba olcakmıyım der ona moral verırım ama ınan bende cok korkuyorum :KK43:(

senı cok ıyı anlıorum canım benımde eşimde sperm cıkısı yok 1 senedır tedaıdeyız sımdı ığnelere basladık bakalım.. Dedığın gıbı herkesın cocuğu var bızen snra evlenneler bıle suan bebeklerıyleeler.. Bı hamıle görsem ıcım gıdıo ve eşim dırek gözlerıme bakıo benden herdefasnda özur dılıo... Bızde cocuklara cok duskunuz.. Bı bebek severken bana hep bızımde olcakmı dıe sorar bende baba olcakmıyım der ona moral verırım ama ınan bende cok korkuyorum :KK43:(
allahım inşş tüm isteyenlere werir bizlerede inş canım allhım ya şafi adı yüzüsuyuhürmetine şifa wersin eşine benmde eşime bana we tüm sağlık sorunu olnalraa kaçyıllık ewlisin kaçyaşındasınz yaş genç olunca avntaj biliyorsun bende eşimde genciz ama eşimn genç yaştayken baba olmasını isityorm dün bebek görmeye gittik eşimn kuzenine bebeği aldım kucağıma eşim öyle imrenerk baktıki baana dudak harektiyle inş bizmde olur diyo karşımda oturuyodu allhım neolur bekletmeeee yarabbimm

allahım inşş tüm isteyenlere werir bizlerede inş canım allhım ya şafi adı yüzüsuyuhürmetine şifa wersin eşine benmde eşime bana we tüm sağlık sorunu olnalraa kaçyıllık ewlisin kaçyaşındasınz yaş genç olunca avntaj biliyorsun bende eşimde genciz ama eşimn genç yaştayken baba olmasını isityorm dün bebek görmeye gittik eşimn kuzenine bebeği aldım kucağıma eşim öyle imrenerk baktıki baana dudak harektiyle inş bizmde olur diyo karşımda oturuyodu allhım neolur bekletmeeee yarabbimm

bızde 2 yıllık evlıyız canım.. esım 25 ben 24 canım bnde genc yasta anne baba olmak ıstıorum ınsallah rabbım su mubarek ay hırmetıne dualarımızı kabul eyler.. hangı gunahlarımız duamızı kabule engel oluorsa Rabbım o gunahlarımızı ve tum gunahlarımızı affeylesın.. ınsallah Rabbım sanada esıne de sıfa verır canım benım benım esıme bana ve tum saglık sorunu olanlara, evlatlarını bekleyenlere yardım eyler..

bızde 2 yıllık evlıyız canım.. Esım 25 ben 24 canım bnde genc yasta anne baba olmak ıstıorum ınsallah rabbım su mubarek ay hırmetıne dualarımızı kabul eyler.. Hangı gunahlarımız duamızı kabule engel oluorsa rabbım o gunahlarımızı ve tum gunahlarımızı affeylesın.. ınsallah rabbım sanada esıne de sıfa verır canım benım benım esıme bana ve tum saglık sorunu olanlara, evlatlarını bekleyenlere yardım eyler..

canm sende problem yok demi sadece eşinde sperm çıkışı problemii war sorunun tıbbi adı ne hiç duymadım bu rahatsızlıgı neoluyor tam olarak hızımı hareketmi şeklimi sayısımı neyde problm war

bızde 2 yıllık evlıyız canım.. Esım 25 ben 24 canım bnde genc yasta anne baba olmak ıstıorum ınsallah rabbım su mubarek ay hırmetıne dualarımızı kabul eyler.. Hangı gunahlarımız duamızı kabule engel oluorsa rabbım o gunahlarımızı ve tum gunahlarımızı affeylesın.. ınsallah rabbım sanada esıne de sıfa verır canım benım benım esıme bana ve tum saglık sorunu olanlara, evlatlarını bekleyenlere yardım eyler..

amin amin amin inş canm biran önce bebeklermz gelirrrr

benimde canım cok sıkılıyo bu duruma bi diyorum bosuna evlenme duygu :KK43: bende kötüyüm kızlar moralim cok bozuk mutsuz olmaktan korkuyorum bende cok istiyorum bebek :KK43: artık istiyorum mutlu olmak :KK43:

aynı durumdayız BIDIKCIM insallah hamiş kalırsın banada umut olursun

Son düzenleme:
benimde canım cok sıkılıyo bu duruma bi diyorum bosuna evlenme duygu :KK43: bende kötüyüm kızlar moralim cok bozuk mutsuz olmaktan korkuyorum bende cok istiyorum bebek :KK43: artık istiyorum mutlu olmak :KK43:
inş mutlu olursun canımm sende inşşş

Duygu ben kaçtım canm kocam gelir şimdi attıgım mesajı oku canm iyigecelr

X