bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

biz ediyoruz hala ama eskisi gibi herşey için değil,ya kavga etmesende bazen gerçekten anlamıyolarrrr:KK52:

bizimki kavga degil kuzu bozusuyoz ozaman araya sogukluk giryo işte kavga olsa bırakır direkt
o istemiyo die kimseye gitmiyorum hep evdeyim dıs dünya ile hayatım yok. kısa kollu giymiyorum saglık evinde calısyom hasta geldimi hırka giyiyorum.erkeklerle konusmuyorum.köyün eglencesine yada dügüne gitmiyorum.popomu örtecek hatlarımı belli etmiyecek seyler giyiyorum cünkü kıskanc. 2 bez parcası umrumda degil yada bunları sitem etmiyorum ondan baska hersey umrumda diil süslenmek püslenmek degil.ben onu sadece seviyorum tek istegim onu ne kadar sevdiğimi görmesi hergün dua ediyom kızlar :KK43: ben ondan baskasını istemiyorum :KK43: cok seviyorum :KK43:

Son düzenleme:
cok zor biri cok.bu evreye gelene dek ne asamalardan gectim bilseniz.yeniyiz canım daha ocakta tanıstık nisanda cıkmaya basladık yeni yani daha

ben karıştırdım o zaman ya,Allah daim etsin o zaman,daha çok yeniymişş ama inan insan birbirine alışıncaya kadar çok zorlanıyorrr sizinde geçecektir bu dönemleriniz

kızlar ben çıkayımda volimin dualarını okuyayım adet oldum olacağımmm kaçırmadan okuyayımmm öpüldünüzz:KK16:

bizimki kavga degil kuzu bozusuyoz ozaman araya sogukluk giryo işte kavga olsa bırakır direkt
o istemiyo die kimseye gitmiyorum hep evdeyim dıs dünya ile hayatım yok. kısa kollu giymiyorum saglık evinde calısyom hasta geldimi hırka giyiyorum.erkeklerle konusmuyorum.köyün eglencesine yada dügüne gitmiyorum.popomu örtecek hatlarımı belli etmiyecek seyler giyiyorum cünkü kıskanc. 2 bez parcası umrumda degil yada bunları sitem etmiyorum ondan baska hersey umrumda diil süslenmek püslenmek degil.ben onu sadece seviyorum tek istegim onu ne kadar sevdiğimi görmesi hergün dua ediyom kızlar :KK43: ben ondan baskasını istemiyorum :KK43: cok seviyorum :KK43:

yani cnm Allah sizi birbirinize bağışlasın gerçekten sevdiğin belli çünkü bayağı fedakarlık yapıyorsun ne diyeceğimi bilemedim gerçekten inşallah Alllah sizi birbirinize yazsın

volim için 50 kursü ve 200 ya şafi okudum.Allah kabul etsin bebğini annesine biranönce göndersin inşallahhh:KK16:

evllikte öylede kuzu cıkarken işte öyle olmuyo.bırakıp gidebilirsingitmek kolay ama evlilikte kolay degil

evt tatlım evlilik çok farklı oluyor bu konuda bi taraf alttan alan taraf oluyor evlenmeden önce genelde ilişkinin devamı için şart oluyor ama sen mutlumusun huzurlumusun bu çok önemli mutluysan sorun yok ozaman biz eşimle 2 sene konuştuk ben antalyalıyım eşim adanalı birbirimizi göremiyorduk ve bazen çok büyük sorun oluyordu bizim için böyle olmayacak dedik ilişkimiz yıpratmadan evlendik Allaha çok şükür evlendik baktıkki daha iyi anlaşıyoruz .inş.sizde biran evvel evlenirsiniz cnm hiç bir sorununuz kalmaz inş.

asbelove 50 ayetel kürsi 200 ya şafi

nfy_9185 25 ayetel kürsi 300 ya şafi

elenor01 60ayetel kürsi 200 ya şafi

tulay_20 20ayetel kürsi 500 ya şafi

BIDIKCIM 10ayetel kürsi 100 ya şafi

AhmetYahya 30ayetel kürsi 300 ya şafi

pembeptk 41ayetel kürsi

secem1 33ayetel kürsi 200 ya şafi

ikizbebiş44 55 ayetel kürsi 400 ya şafi

umudumbitmesin 50 ayetel kürsi 100 ya şafi

pembeptk/melek için okuduk Allah saglıklı sıhatlı bebekler nasip etsin tez zamanda insallah hamilelik haberini alırız insallah yakında.duaların kabul olsun canım bu mübarek ayda.herkesin yüregine saglık Allah razı olsun hepinizden

hepinizden Allah razı olsun :KK71:

evt tatlım evlilik çok farklı oluyor bu konuda bi taraf alttan alan taraf oluyor evlenmeden önce genelde ilişkinin devamı için şart oluyor ama sen mutlumusun huzurlumusun bu çok önemli mutluysan sorun yok ozaman biz eşimle 2 sene konuştuk ben antalyalıyım eşim adanalı birbirimizi göremiyorduk ve bazen çok büyük sorun oluyordu bizim için böyle olmayacak dedik ilişkimiz yıpratmadan evlendik Allaha çok şükür evlendik baktıkki daha iyi anlaşıyoruz .inş.sizde biran evvel evlenirsiniz cnm hiç bir sorununuz kalmaz inş.

mutluyum ben canım Allah a sükür huzurluyum yok öyle asla hakaretli kavgamız olmadı zaten arada bozusyoz sonra düzelio :) ama ben bozulmaya bile dayanamamıom ille barısık yatıcaz :) of Allahımmmm artık gündüz olsun.insallah canım insallah.Allah yuvanızı mutlu etsin hep:) bebeişlerinizde olsun insallah

Son düzenleme:
barısıgız canım ama araya sogukluk girdi azcık:KK43:

tatlım ben eşimle çıkarken ne kavgalar ne barışmalar bizim evliliğimiz mücize oldu :KK34: her ayrılışta kavga da bu son daha da olmaz derdik herkez asla sizden bi cacık olmaz derlerdi,barıştığımızda da bikaçgün sonra aynı derlerdi ve biz şimdi evliyiz yılımızı doldurmaya da az kalı:nazar::nazar: o yüzden canını sıkma bebem bunları yaşamadan olmuyor..he biliyorum ne desek yüzünü ondan başkası güldüremez..rabbim hep ağzınızın tadını daim etsin..huzur dolu yuvanız olsun canım...:KK16::KK16::KK16::KK16:

aminnnnnnnnnnnn.canım allah razı olsun tez vakitti hepimizin nazlı bebişleri gelsin hepimizin bebiş hasreti bitsin...:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah canım inşallah....
çok oldu bizim artık iyice üzülüyorum her ay aynı seyleri yasamaktan..
bu son olsun Rabbim hepimiz için hayırlısıysa bu son olsun:KK14::KK14:

Kızlar hepınızı cok ozledım bıraz daha ıyı sayılırım ama esım dun leptopumu kırdı:KK43::KK43: onun tlf dan gırdım Sımdı ama cok zor dunden berı denıyom gırmeyı anca acabıldım sızı ozledım hepınızı cok sevıyorum ınsallah ayın 23 dogum gunum alır belkı yenı leptop:KK43::KK47: hepınızı ozledım

bizde seni özledik canım..dilerim bir daha böyle tatsız olay yaşamazsınız..keşke olmasaydı ama annem hep şöyle der "" kavgasız ev dumansız baca "" olmazmış..kırıcı yıkıcı kavgalar olmasın da..boşver o kırdı o alcak paşa paşa :KK34::KK34::KK76::KK76:hadi bakem topla şimdi moralini :KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK35::KK35::119::119:

inşallah canım inşallah....
çok oldu bizim artık iyice üzülüyorum her ay aynı seyleri yasamaktan..
bu son olsun Rabbim hepimiz için hayırlısıysa bu son olsun:KK14::KK14:

allahım inş seni bekletmez ve tez vakitte bebişine kavuştursun..o mücize bizede gelsin..bu ay müjdeli haberini bekliyoruz inş :KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

allahım inş seni bekletmez ve tez vakitte bebişine kavuştursun..o mücize bizede gelsin..bu ay müjdeli haberini bekliyoruz inş :KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah canım benim bu ayki adetimle başlıyoruz zaten tüp bebeğe inşallah gelicek yavrum hatta yavrularımız...minik mucizelerimiz...
Rabbim bu yolda kimseyi oyalamasın inşallah

X