bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

herkesten Allah razı olsun ne muradınz varsa hemen oluversin iyiki varsınız kızlar şu anda bir sınavdayız bence böyle dua ederek sabrederek mükafatını alacağımıza inanıyorum ben

herkesten allah razı olsun ne muradınz varsa hemen oluversin iyiki varsınız kızlar şu anda bir sınavdayız bence böyle dua ederek sabrederek mükafatını alacağımıza inanıyorum ben

sendede allah razı olsun datlım dualrımız kabul olsun.duaları okuyalım aksam toplarız okuduklarımızı yazarız cok öptüm

100 ya şafi 10 tane ayetelkürsi okudum bağışladım

bende oylen namazinnan sonra 200 safi cektim aksamada ayetel kursusunu okuyup bura yazacagim kizlar Allah kabul etsin pempetik kardesimizi tez zamanda sevindirsin

bende meryem suresini okuduktan sonra bugün benim için dua eden herkese hayırlı bir evlat nasip et diye dua ettim :81:

pembeptk/melek kardeşimiz için 500 ya şafi ve 20 ayetel kursi okudum.
Rabbim kabül edip göbüşünü doldursun inşallah.

bende melek pembepatk için 55 Ayetel Kürsi 400 Ya Şafi okudum Allahkabul etsin cabucak hamis kalsın insallah ve dua eden tüm arkadaslarımızında duaları kabul olsun

Kızlar hepınızı cok ozledım bıraz daha ıyı sayılırım ama esım dun leptopumu kırdı onun tlf dan gırdım Sımdı ama cok zor dunden berı denıyom gırmeyı anca acabıldım sızı ozledım hepınızı cok sevıyorum ınsallah ayın 23 dogum gunum alır belkı yenı leptop hepınızı ozledım

baristinizmi ? uzulme canim alir yenisini

leptopumu kırdıenkısa zamanda bekliyoruz aramızaaaa

200 Ya Safi yine cekdim 33 Ayetel kursu okudum Allah kabul etsin bitanem tez zamanda bebeyin gelsin

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum kızlar iyki varsınız hepinizden Allah razı olsun göbüşleriniz bebek dolsun inş.
bende 41 kere kürsi okudum ve bugün yumurtladım keşke bugün olsa diyordum benim dua günümde çok mutluyum fakat bir sorunum var eşimin arkadaşı geldi ve yatılı şimdi onlar sahura kadar otururlar ne yapıcam ben şimdi nezmandır bugünü bekliyodum
yarına kaldı artık çalışmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…