bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

kızlar kişesel dua ediyoruz ya ensonundada topikteki herkesi saysak ya bana daha birsürü sıra var çabuk edelim bebekler çabuk gelsin lütfennnnnnn

bak burdaki gibi canım yazıyoz topluyoz

kızlar kişesel dua ediyoruz ya ensonundada topikteki herkesi saysak ya bana daha birsürü sıra var çabuk edelim bebekler çabuk gelsin lütfennnnnnn

tatlım sırayı ben yapmadım bulutefe yaptı o ilgileniyodu o biraz canı sıkkındı bana devretti onu idareten ben baktım topiğe.günlük yapıyoz kuzum o kişiye ona niyeten,sonrada zaten tüm topiğe dua etyoz :)

arı gibi çalışıyon valla maşallh senle gurur duyuyorum ben fazla giremyorm malum evişi dersler yemekyapmak kocayla ilgilnmek kendmle ilgilnmk misafirağırlamak uyumak vsss gibi nedenlerden doalyıııı

Kuzum valla klübe gelince seni göremynce caanım sıkılıyorr benm buarada memlekette hava nasıl benm ev çok serin normalde benm evim bile sabah çekilmiyo sıcaktan saçımı tepemden balerin gibi toplayıp geziyorm makyaj bile yapmıyorm sıcaktan bosbol bir şortla dolanyorm evde eşimde diyo ne o atom karınca gibi dolaşıyosun evde diyo uyus beni sinirlendiriyooo

arı gibi çalışıyon valla maşallh senle gurur duyuyorum ben fazla giremyorm malum evişi dersler yemekyapmak kocayla ilgilnmek kendmle ilgilnmk misafirağırlamak uyumak vsss gibi nedenlerden doalyıııı

hehhe kız napam sevdigimden ayrı gayrı basıma vurdu bekarlık :) ayyyyyyyyyy bebek istiom gariiii :) heheheh sagol kuzum ben cıkyom fıstıgım bende senle gurur duyyom hemsom evli kadının hali baska tabi ah ahhhhhhhhhhhhhhhhh :) darısı bana kuzuuuuuuuuuuuuuuuu öptüm datlım gidemde sahur edem :)

tamam datlım edecegim duanızı o resimdeki gibi bebişleri olsun dicem :) bende seni görmeyince topikte merak etyom :) geceleri takılyon sen:) cok öptümmmmmmmmmmmm dualarımız kabul olsun insallah :)

tamam datlım edecegim duanızı o resimdeki gibi bebişleri olsun dicem :) bende seni görmeyince topikte merak etyom :) geceleri takılyon sen:) cok öptümmmmmmmmmmmm dualarımız kabul olsun insallah :)

canım benm eşim gece vardiyasına gidiyo 1 saat sonra gelir sabah evde akşama kadar birde 5 6 gibi giriyom ben ramaznlık bitene kadar ondan sonra gündüz girerim artık eşim bilmyo üyeliğimi kıskanç sey neolacaksa işte izin vermyo

Amin canım.bizim de birgün balkonlarımizda miniklerimizin çamaşırlari asılacak( hep özenirim bebek kıyafeti asılan balkonlara) inşallah duanın gücüyle olacak.biz fatih ünv.hastanesine gitmeyi düşünüyoruz.bide recai papuçcu çok tavsiye edildi.bide bizim başarisız sonuclarin nedeni ne olabilir diye ayrintıli araştirilmali.tabiki herşy takdir ama sebeblere de başvurmalıyız.sizin bi tavsiyeniz varmı canım.benim pazar sınavim var ankarada biz de hafta içi dr "gideriz insallah.

amin cnm,dört gözle bekliyorum o minik çamaşırları:)bende recai pabuçcuya gitcektim ama eşimle kavga ettik bu yüzden,duyduğum her dru arıyomuşum ee bende inat ondan vazgeçtim Ahmet bostancıda karar verdikk,bakalım ne olcak ama recai beyi dene derim çünkü memnun olan çok fazla,onun hakkındaki tüm yorumları okudum tabiki başarısızlıklarıda olmuş olabilir,nasip sonuçta onlarda vesile

canım pempe ptk için 25 ayetel kürsi 300 ya şafii okudum canım Allah kabul etsin..

günaydın fıstıklarım dualarınız kabul olsun insallah aksam 11 e kadar yazarsanız kuzucuklarım okuduklarınızı sevinirim öptüm hepinizi elonorcum tamam kayıt ettim Allah kabul etsin

canım bende sabahları bildirim yapabilecegim ya o yüzden ben kim için okursam onu mesajlarımda yazarım bilgin olsun

canım bende sabahları bildirim yapabilecegim ya o yüzden ben kim için okursam onu mesajlarımda yazarım bilgin olsun

tamam datlum ALLAH kabul etsin.ikiziniz ola emiiiiiiiiiiiiiiiiiii biri bi bacagınızdan tutsun biri bi bacagınızdan tutsun insallahhhhh biri aglayınca ötekide aglaya emiiii :) heheh hadi bende kacyom :)

Son düzenleme:
inşallah canım benim inşallah bi adet olayım sonra tedavime başlayınca kim bilir belki sonucu alınca ikizimiz olucak derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…