bebek odası süslemeleriniz hazırmı bunlar belki fikir verir

çxixtxixr anne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
95
1
47
cıvıl cıvıl bir odada bebişimi kucağıma almıştım ve dünyanın en güzel duygusuydu o an ve o duyguyu yaşadıktan sonra her anne yaşasın istedim elimden geldiğince işte bunları da ben yaptım
08082008001wy8.th.jpg

08082008001wy8.th.jpg

:emir_bebek::nazar:a.s.

29072008001du1.th.jpg

daha çok var nasıllar şekerler dimi
evet canım çok güzeller ellerine sağlık çıtır anne benbişe öğrenmek istiyorum senden senin yaptığın mavi küçük balonlu kapı süsü var bende evimde bebeğimin odasıbnın kapısını süslemek istiyorum o şekilde ama o balonları nerden bulabilirim yani nerelerde satılıyo bana bi fikir verirmisin

evet canım çok güzeller ellerine sağlık çıtır anne benbişe öğrenmek istiyorum senden senin yaptığın mavi küçük balonlu kapı süsü var bende evimde bebeğimin odasıbnın kapısını süslemek istiyorum o şekilde ama o balonları nerden bulabilirim yani nerelerde satılıyo bana bi fikir verirmisin

istoç yada eminönün de var tatlıma.s.:nazar:

çıtır anne bunlar güzel eline sağlık ama sen sürekli aynı şeyleri koyuyosun değişik şeyler yokmu öğrendik bunları :)

merhaba,
sanırım istanbul dışındasın ben bunlardan yapıyorum ayrıca bebek şekeride yapıyorum düşünürsen eğer hem kapı süsü hemde bebek şekeri yardımcı olabilirim sana. kendim yaptığım için piyasanın altında yapıyorum bebek şekerlerini istersen örnek gönderebilirim sana.

X