Bebek kalp atışları ne zaman başlar!!!çok acil

bnde 6 haftalık hamileyim 42 günlük ve kalp atışı yok bebegimin 15 gün sonra gel dedi içim hiç rahat degl

öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar,
bende doktorun söylediği kadarıyla 6 haftalık hamileymişim fakat ultrasonda kalp atışlarını duyamadık ama.

7. 8. haftadan sonra dinleyebilirsin. ben cihaz aldım sürekli dinliyorum kayıtta ediyor hıçkırğını tekmelemesini mükemmel bir duygu

Son düzenleyen: Moderatör:
7. 8. haftadan sonra dinleyebilirsin. ben cihaz aldım sürekli dinliyorum kayıtta ediyor hıçkırğını tekmelemesini mükemmel bir duygu

valla süper fikirmiş gecen ablamla konusuyoruz keske boyle bır cıhaz olsa herkesın evınde kımse doktora gıtmek zorunda kalmasa diye bu mesajı okuyunca sasırdım müthiş birşey bence :)

valla süper fikirmiş gecen ablamla konusuyoruz keske boyle bır cıhaz olsa herkesın evınde kımse doktora gıtmek zorunda kalmasa diye bu mesajı okuyunca sasırdım müthiş birşey bence :)

meraba arkadaşlar benim de ilk hamileliğim ve son sat tarihime göre 7 haftalık olması gerekiyormuş ancak ilk gittiğim doktor bebeğin gelişmediğini ve % 95 sağlıksız olduğunu söyledi.ya kürtaj olacaksınız ya da düşmesini bekleyeceksiniz dedi moralim çok bozuldu.bunları söylemek için çok erken değil mi daha anlamadım nasıl hemen bunu böyle gördü.daha sonra başka bir doktora gittim ve o da geç yumurtlama olmuştur bebeğin kesesinin boyutu normal ve bunları söylemek için erken dedi beklemek gerekir dedi haftaya yine gidicem bu 2.doktora ama korkuyorum ister istemez yaa bu doktor da aynı şeyleri söylersee kızlar hemen belli olur mu yoksa ilk gittiğim doktor yanılmış olabilir mi?acaba 2.doktorum kalp atışlarını duyabilecek mi bilmiyorum çok zor bir durum beklemekkk ne yapmalıyım bilemedim kızlar........

bugün tam 8. haftadayım. kalp atışları yok..

Doktor 1 hafta daha bekle dedi.

Ümidimi yitirdim.. 1 hafta geçmez..

Son düzenleme:
arkadşlar 6 haftalık hamileyim cuma günü doktora gittim bebek var ama kalp atışlarını duyamadık ve doktor doblere gitmemi söyledi doblerdede kalp atışını duyamadık çok üzüldüm. bebeğin boyu 3.4 mm çok küçükmüş dobler sonucunu doktora gösterdiğimde doktorun ilk söylediği kelime bebeğin yaşamaz ben gelişiceğini düşünmüyorum ama 2-3 gün bekleyelim oldu o an yıkıldım bu ne demek yaa ilk gebeliğim düşük olmuştu bu ikinci yaşadığın soruna bakarmısınz... sizce normal mi böle bişy yaşayan var mı yarmcı olrsanz sevnrm berbat durumdayım.... birde benm sat göre 7 haftalık olmam gerek ama 6 hftalık şuan geç döllenme olmuş..

malesef bende hamileyim ve hala kalp atışlarını duyamadım 2 hafta daha bekleyeceğim.asında doktor 10 gün dedi ama olsun
bu arada ben özel hastanede oluyorum muayene.doktorumda güvenilir gibi
sizce birde devlet hastanesinde muayene olsammı

benimkini 5 haftalıkkken göremedi bi hafta sonra gel dedi gittiğimde atıyodu bitanemim minik kalbi stres yapma bekle tekrar git canım inş hayırlı haber alırsın

ne kötü bi durum bu sözleri duymak seni çok iyi anlıyorum.bende daha dün duydum benzerlerini
nasıl eve geldin desen inan hatırlaıyorum
ama üzülme hakkımızda hayırlısı olsun bekleyeceğiz :s

ne kötü bi durum bu sözleri duymak seni çok iyi anlıyorum.bende daha dün duydum benzerlerini
nasıl eve geldin desen inan hatırlaıyorum
ama üzülme hakkımızda hayırlısı olsun bekleyeceğiz :s

evet cnm hakkımızda hayrlısı olsun.. bu bebeği kaybetmek istemiyorum ama, tam 10 aydır bu anı bekliyodum ben ilk bebeğimi kaybetmiştim bu da öle olur diye korkuyorum ama ALLAH'ıma güveniyorum ona dua ediyorum umudumu yitirdiğim an bebeğimi gönderdi bana kalp atışlarınıda duyuracak inanıyorum. pazrtesi doktr randovm var bakalım hayrlısı artık 2-3 gün içinde gel demşti ama gitmedim 10 gün üstüne gidicem. işnlh ikimzde minişlerimiz kalp seslerini duyarz canım. bnde özel hastaneye gidiyorum bu arada ama doktorumu değişicem yeni doktora başlıcaktım güya ama ilk gittiğim an beni yıktı bir daha ona gitmem eski doktoruma gtcem en azndan benmle konuşup beni dinliyo. nerde oturuyosun bu arada canım.

İlk muaneye gittiğimde 4+4 haftalık hamile idim. 5+4 te kalp atışlarını almamız gerekiyor dedi doktor büyük heyecanla gittik fakat alamadık.. karalar bağladım ağladım. 6+3 başka doktora gittik oda duyamadı.. iki gün sonra bir daha gittik duyduu fakat çok az çırpınırcasına.. alınması gerekli dedi bir yeni doktor derken dün 9+2 iken 3mm de kalan bebeğim benden alındı.

ben bugün doktora kontrole gittim son iki kontrolde kese göründü bebek görünmedi ben de alttan muayene istedim ben boş gebelikten korkarken 6+1 haftalık dedi bebek görünüyo ama kalp atışları yok dedi pazartesiye kadar bekleyeceğiz eğer hala atmazsa düşük olma ihtimali çok yüksek dedi, ilk gebeliğim çok cnm sıkkın

arkadaşım bende de benzer bir durum olmuştu, kese görünmüş ama kalp atışı duyulmamıştı, dr 6+5 idim , dr.um duyulması gerekiyor ama bazen böyle durumlar olabiliyor, geç döllenme de olabilir demişti, şuan ne senin ne de benim beklemek dışında yapabileceğimiz bir şey yok demişti bir hafta bekleyelim diyerek beni rahatlatmıştı ama ben yine de çok üzülmüştüm, birkaç gün çok sıkıntılıydım, bir sürü yorum okudum , daha da kötü oldum, sonra içimi ferah tuttum ve dua ettim çok şükür bir hafta sonra kuzucuğun kalp atışlarını duyduk... umarım bu sevinci sen de yaşarsın, şuan neler hissettiğini bildiğim için yorum yapayım dedim durumuna, canını sıkma bol bol dua et , inşallah sen de o kalp atışlarını duyarsın , sevgilerle

cnm desteğin için çok teşekkür ederim aynen dediğin gibi oldu ben dün bebişimin kalp atışlarını gördüm rabbime çok şükür :) çok mutluyum

Ben sat tarihime göre 8+4 olmam gerekiyodu kalp atısıni duynayinca doktr alttan muayene istedi bebek icin kabul ettim 6+1 dedi yine duylmadi kanaman olursa gel dedi neden dedi düsükmü sizin nasl oldu tesekkrler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…