bebek için uğraşıpta,bulunca havalananlar....

nazar değirecek,kıskanç biri olsam tamam haklı dicem....ama kesinlikle öyle biri değilim.
sonuç olarak artık onun ne dediğini,ne düşünüğünü kesinlikle önemsemiyorum,artık ne isterse onu düşünsün..

canimya bosver havalansin bakalim hicbir zaman icin buyuklenmiceksin yarinin ne getirecegini nerden biliyormuski?daha yolun basinda sabret hic dert etme allah sanada verir boyle insanlari allah islah etsin

bu tavır ve davranış sadece koruma iç güdüsüyle yapılmış olamaz. tabi bu benim düşüncem. hadi diyelim korumak için bebeğinin olduğunu paylaşmadı peki verdiği mevlütte söylediği söze ne demeli. gamzelinin yerinde olsam bende bu tutum karşısında direk art niyet arardım. bir arkadaşında dediği gibi senin tek hatan üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer vermen.ne diyelim inşallah o da hatasını anlar.

canım boşver takma kafana demekki senin ona verdiğin değerin kıymetini bilemedi kaybedende o oldu senin gibi mükemmel bir can kardeşini kaybetti Rabbim inşallah sanada hayırlı bir evlat nasip eder hep gül mutlu ol hayatında sevgiler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…