bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

Bende hesapladım sonuç 20 çıktı daha cinsiyet öğrenmem var hayırlısı bu arada ilk kızımıda hesapladım şimdi onda da sonuç 20 çıktı

Slm benim son adet tarihim 25 Eylül 2015 yaşım ozaman 24 tü son adet tarihinden hesaplarsam kiz çıkıyor doğru oluyor ama Ekim ayından hesaplarsam erkek çıkıyor yanlış ..şimdi ise yaş 26 ay haziran erkek çıkıyor nasıl yapmliyim

arkadaşlar ben ekşi yedim 3 ay boyunca canım hiç tatlı istemedi, yüzümde çok sivilcelenme oldu belimde ağrılarım oldu sonuç erkek cinsiyeti bugün belli oldu

Benim sonuç 21 cıktı tek mi ciftmi nasıl anlıyoz benmki ne olcak

Benim doğum tarihim 21.04.1990 hamile kaldığım ocak sonu yada şubat acaba cinsiyeti nedir söyler misiniz :)

Benim kızlarımda tuttu bakalim bu da erkek çıkıyor bu da doğru çıkarsa şimdiye kadar yapılan en doğru tahmin derim belli olunca burdan yazarim

benim 2 oğlunda da tuttu. çok kızım olsun istiyorum herşey nasıl kısmet tabi ama çocukluğumdan beri içinde uktedir.

benim 2 oğlunda da tuttu. çok kızım olsun istiyorum herşey nasıl kısmet tabi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…