bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

kızlar facebookta hamilelik sayfasından bi yöntem öğrendim.biyerde paylaştım ve 100 kişi yorum yaptı 95ininki dogru cıktı.doğum yapmıs olanlar bile hesapladı doğru cıktı formül şu : yaşınız la hamile kaldıgınız ayı toplayın. cıkan sayıdan 9 cıkarın. sonuc tek sayı ise erkek , çift sayı ise kız

(yaş) + (hamile kaldıgınız ay) - (9 )

<< burada önemli olan nokta su son adet tarihiniz degil hamile kaldıgınız ayı baz alıyoruz< <
:KK16:
Allah hepimize saglıklı bebekler versin
Hamile kaldigimda deneyecegim cok heyecanlamdim

Allah gonlune gore versin canim allah biliir bu daha cok eglence amaçlı:) benim dw bu ay olursa kiz ekim kasim arali erkek diyor :) hayirlisi
Ekim kasım aralık nasıl arka arkaya erkek oluyor canım ? Hani tek sayı çift sayı ya merak ettim

benim tutumadı. şimdş hesap yaptım kızım da tutmuş oğlumda tutmamış. şimdi yine hamileyim hesaplarıma gore kız diyor ama cın takvımı de erkek dıyor muhtemelen oğlum olacak yani yıne tutumamıs olacak. bir de siz hesap edin isterseniz, 12.12.1989 doğum tarihim. hamile kaldığım ay mayıs 2018 bu sartlarda kız diyor

benim tutumadı. şimdş hesap yaptım kızım da tutmuş oğlumda tutmamış. şimdi yine hamileyim hesaplarıma gore kız diyor ama cın takvımı de erkek dıyor muhtemelen oğlum olacak yani yıne tutumamıs olacak. bir de siz hesap edin isterseniz, 12.12.1989 doğum tarihim. hamile kaldığım ay mayıs 2018 bu sartlarda kız diyor
Canım yaşın 29 hamile kaldığın ay 5. Ay ikisinin toplamı 33 olur. 9u çıkarırsak 25. Sonuç tek sayı. Yani erkek bebek.
Hesaplama bu şekilde yanılmıyorsam.

Canım yaşın 29 hamile kaldığın ay 5. Ay ikisinin toplamı 33 olur. 9u çıkarırsak 25. Sonuç tek sayı. Yani erkek bebek.
Hesaplama bu şekilde yanılmıyorsam.
Evet benim dogru cikti cift sayi kizlarim oldu :KK66:

X