bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

Yok mesela ben 2000 liyim 2000-24 sonra 9 cikrdim tek çıktı bugün giyim cinsiyet öğrendim erkek

Merhaba 32 yaşındayım agstos ayında hamile kaldım ama Eylül ayında öğrenmiş olduk ben nasıl yapılacağını pek anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba 32 yaşındayım agstos ayında hamile kaldım ama Eylül ayında öğrenmiş olduk ben nasıl yapılacağını pek anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim
Hamile kaldığınız ay agst dimi birde doğum tarihinizi yazın ben yapim sizde anlatim

Bak şimdi 32+8=40-9=31
Buna göre erkek bebişin olcak
Yaşın+hamile kaldığın ay toplanıyor çıkan sayıdan 9 çıkarılıyor sonuç tek ise erkek çift ise kız benim doğru çıktı Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah erkek kız hiç fark etmez ikiside evlat sonuçta ama merak ediyor insan 😊

Bu hesaba gore 16,5 aylik oglumu goturup yerine kiz alabiliyor muyum? 🤪

Tabi ki erkek kız hiç farketmez ama merak işte doktor net bişey soylemiynce bizde bu yönleri denemek istedik eşimle malum hazirlikalr yapılıyor sonuçta
Aynen öyle erkek çıktı sizinde doktor söyleyince burya yazar mısın bende merak ettim 😊

kızlar facebookta hamilelik sayfasından bi yöntem öğrendim.biyerde paylaştım ve 100 kişi yorum yaptı 95ininki dogru cıktı.doğum yapmıs olanlar bile hesapladı doğru cıktı formül şu : yaşınız la hamile kaldıgınız ayı toplayın. cıkan sayıdan 9 cıkarın. sonuc tek sayı ise erkek , çift sayı ise kız

(yaş) + (hamile kaldıgınız ay) - (9 )

<< burada önemli olan nokta su son adet tarihiniz degil hamile kaldıgınız ayı baz alıyoruz< <
:KK16:
Allah hepimize saglıklı bebekler versin
Merhaba ben 25 yaşındayım temmuzda hamile kaldım ve sonuç 23 çıktı

X