Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar küsüm hepinizee yaaa nerdesinizz gelin ama yaaaa
tatlım denk gelemedik hafta sonu yaa gezmelerdeydik anca actım bende
geldim canim geldimmmm ))))))))))) sonuc 104.21 cikti, drla konustum deger 2000 gecince gel dedi bende ufak bi hesap yaptim ayin 21-22ne yukselir 2000e INSALLAH, butun gun dua ediyorum hatta bugun namazda isim isim dua ettim ilk sen geldin aklima kizlar sizde beni dualarinizdan eksik etmeyin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ALLAHIM INSALLAH yuzumu guldurur AMINNNN.....

dilbercim masallah sizee keseyi gördügün günleride görelim canımm inşş:nazar::nazar::nazar:

Canim kabul edersen ben gelim kimse yok galiba
neden etmm cnm yaaaa aşk olsun sen nerelerdesin cnmm
geldim canim geldimmmm ))))))))))) sonuc 104.21 cikti, drla konustum deger 2000 gecince gel dedi bende ufak bi hesap yaptim ayin 21-22ne yukselir 2000e INSALLAH, butun gun dua ediyorum hatta bugun namazda isim isim dua ettim ilk sen geldin aklima kizlar sizde beni dualarinizdan eksik etmeyin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ayy canım benm yaaaa..ayy değerini yükseltsin rabbm inşllh kuzum benimmm...allh razı olsun cnm benm..ben sana sen bana bol bol dua edelim kuzummm
tatlım denk gelemedik hafta sonu yaa gezmelerdeydik anca actım bende

dilbercim masallah sizee keseyi gördügün günleride görelim canımm inşş:nazar::nazar::nazar:

ay hakket cnm bak çıkmışın gene kuzumm

:nazar::nazar:

cnm gözumuz aydın:nazar::nazar::nazar::nazar:

neden etmm cnm yaaaa aşk olsun sen nerelerdesin cnmm

ayy canım benm yaaaa..ayy değerini yükseltsin rabbm inşllh kuzum benimmm...allh razı olsun cnm benm..ben sana sen bana bol bol dua edelim kuzummm

ay hakket cnm bak çıkmışın gene kuzumm

Teşekkür estim canim saglık sorunların vardı simdi iyiyim cok şükür buralardayim sen nerelerdesin asıl nasılsın

ben geldimmmm:KK3::KK3::KK3:
ay ne yoruldum ne uzun zaman oldu:KK1::KK1::KK1:

istanbulu gezdm geldim sizlerde ne var kızlar:KK19:

ranana acelem varı özelden cevap yazamaım teşekkur ederım aras daha ıyı sukur
sen nasılsın

meryemm kuzum nerdesin canım yaaa gelde iki sohpet edek
geldim canım 2 gündür yoktum evde ay bu aksam 9 itibairyle kocaeline ayak bastım
hemen kvcigime gittim

şimdik geldim eve sana bakıyım dedm:KK54:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tebrik ederim dilberim suan itibariyle resmen hamişsin:emir_bebek:
Allah ım yüzünü güldürsün kucagına almayı nasip etsin ama ben cok inanıyorum sen de inan:KK49::KK49::KK49:

iyi geceler kızlar nasılsınızz?? kız mesude bi dur durduğun yerde yaw kurtmu var sendee :130:

kızlar mrblar benıde aranıza alın nolur.çokk kotuyum şu an ağlıyorum.benımde bebeğim olsun ıstıyorum artık çok zor gelmeye beşlıyor artk napcam bılmıyorum

iyi geceler kızlar nasılsınızz?? kız mesude bi dur durduğun yerde yaw kurtmu var sendee :130:

Ha hayy nebiyecim bilmiyo musun bende kurt değil bebiş var biraz önce beni cok fena tepikledi valla
Söyledim sana ben durmam yaramaz cocuğum TATLIM :KK55:

hey dostum gezdın gezdın buyudunmu bakım
dıyomusun evım evım guzel evım
ah evet zaten biliosunya biraz heyecansız gittim

kocişimi özledim bir gece daha ayrı kalmayalım dedm sabahı bekleyemedim:KK52::KK52::KK52::KK52:
Hosgeldiniz kizlar songul Meryem
hoşbulduk canm...sende dönmüşsün geri nasıl oldun
hoşgeldinn bacımm nasılsın kuzummm

iyiyimmm seydammm seni gördüm daha iyi oldum
ah enişteye sölesek bazende senin annenede kalsanız bizde hep seni görsek:KK16:

böleyken cok güsel oluyor...

bende keyifimi bozmamaya calısıyom kaynanam bana muska yaptırcakmıs söleyip duruyor bugün bir arkadasıda hamile kalmadan yapılmaz demiş ay bu kocakarılarla ugrasıom:KK9::KK9::KK9:

kızlar mrblar benıde aranıza alın nolur.çokk kotuyum şu an ağlıyorum.benımde bebeğim olsun ıstıyorum artık çok zor gelmeye beşlıyor artk napcam bılmıyorum

Hoş geldin canim Rabbim göz yaslarını sevinç gözyaşlarına çevirsin en kısa zamanda sende bebeğine kavuşursun insallah

X