Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

iyiyiz canım çok şükür siz nasılsınız? :KK16:
çarşamba kontrolümüz vardı 36.haftaya girdim 3100 gr 49 cm olmuş kızım kafa yine aşağıda ve kanala girmiş dedi drumuz bekliyoruz artık canım hayırlısı
ALLAH iyilik versin canımm bizde iyiz bugün tetenoz aşımı oldum 1 ay sonra tekrar olcamm...oo MAŞALLAH kızın gelio az kalmış canım sağlıkla al kucağına İNŞALLAH..

ALLAH iyilik versin canımm bizde iyiz bugün tetenoz aşımı oldum 1 ay sonra tekrar olcamm...oo MAŞALLAH kızın gelio az kalmış canım sağlıkla al kucağına İNŞALLAH..

geçmiş olsun canım 2 gün kadar kolun ağrır dikkat et zorlama
evet geliyo inş. Rabbim hepimize de sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inş. canım

Canim cok tesekkur ederim INSALLAH tupe gerek kalmaz ve bebisin hemen gelir sakin olcak bu sefer tutacak diye kendini programlastirma bak ben ogle yaptim umit bile etmedim kafamdan asilama oldugumu cikarip attim gun gun saymadim kacinci gun diye. Dualarim seninle INSALLAH ALLAH sana da nasip edecek tatlim. Sen asilama oldugun gunu haber ver ben o gun sana bol bol dua ederim birde ben asilamadan sonra 2 saat hic kipirdamadan ayaklar havada hastanede yattim eve gelince de 2 gun evde yattim wc ve yemek disinda kalkmadim.

Canim cook tesekkur ederim darisi en kisa zamanda senin basina INSALLAH ben inaniyorum bu sefer olacak seni dualarimdan eksik etmeyecegim canim benim. Her namazdan sonra sizlere dua ediyorum bundan boyle isim isim edecegim duami.

canım benım sağol rabbım hepimize hayırlısını versın inş. bende kan pıhtılaşması cıktı 2 bebebğimde bu yüzden düşmüş heterozigot mutasyonu hemde 3 tane dua edıyorum başka carem yok ama düşük yapalı 61 gün oldu hala adet olmadım hamişte değilim bakalım dr. olmam ıcın ilaç verdı bakalım yarın ne diyecek dr.

canım benım sağol rabbım hepimize hayırlısını versın inş. bende kan pıhtılaşması cıktı 2 bebebğimde bu yüzden düşmüş heterozigot mutasyonu hemde 3 tane dua edıyorum başka carem yok ama düşük yapalı 61 gün oldu hala adet olmadım hamişte değilim bakalım dr. olmam ıcın ilaç verdı bakalım yarın ne diyecek dr.

tATLIM MERHABA UZUN ZAMNDIR GÖRUŞEMEDIK NASILSIN BAKALIM
NEDEN ADET OLMAINKI CNM OYSAKI SENIN DUZENLIYDI NORMALMIYMIŞ CNM

nbr kuş bende fırsat buldum bakım dedım aras uyanmadan
ay sesı kısıldı kuşumun ya husursuz azıcık
geçmiş olsun kuzum çok güldü çok mu ağldı da sesi kızıldı yavrumun
bu intikam da beni sarmadı...

ne güzel persembe aksamları doldu die seviniordum ama cıx yok buna alısamadım

ben hala ask ı memnuyu arıyorum ya:111:
bana ii sardı sevdim oyuncular var içinde..ii oldu yaaa
Arkadaslar bugun asilamamin 13.gunu bugun dayanamadim kan testi yaptirdim sonuc 48.99 sokdayim hala:KK53::KK53::KK53:
canım çok sevndim allh kucanda göstersinn..ay gnler geçmek bilmez heee 10 gn sonra vijinal ultrasondan görrsünüz cnm keseyi inşllhh...ayy hadi, bakalımmmm

geçmiş olsun kuzum çok güldü çok mu ağldı da sesi kızıldı yavrumun

bana ii sardı sevdim oyuncular var içinde..ii oldu yaaa

canım çok sevndim allh kucanda göstersinn..ay gnler geçmek bilmez heee 10 gn sonra vijinal ultrasondan görrsünüz cnm keseyi inşllhh...ayy hadi, bakalımmmm

of teyzesı grıp olsdu oğlun keske gulmekten olsaydı ay yuzu aglıyo ama ses yok puf cok uzgunum

adetime 2 gün var ve azönce test yaptım negatif :KK43: kızlar bütün belirtileri taşıo gibiyim göğüslerim sızlıo bacaklarım ağrıo akıntım var ama bu sefer de olmadı galiba... acaba daha erken midir? hftaya bi daha mı test yaplamıyım bana bişi söleyinnn ne zaman görcez çift çizgiyii :KK43: :KK43:

of teyzesı grıp olsdu oğlun keske gulmekten olsaydı ay yuzu aglıyo ama ses yok puf cok uzgunum
oyy yavrum benimm..kızz hasta olo ola büyücek sen bilon kuzum..aam sende üsüştme bak heee sendende geçemsin yavruma...
gemiş olsun kuzum..nazar boncumuz olsun ilk hastalımız..
şeydam sen napıyon kuzucum
ay listeye bakodum kuzzum napimm
adetime 2 gün var ve azönce test yaptım negatif :KK43: kızlar bütün belirtileri taşıo gibiyim göğüslerim sızlıo bacaklarım ağrıo akıntım var ama bu sefer de olmadı galiba... acaba daha erken midir? hftaya bi daha mı test yaplamıyım bana bişi söleyinnn ne zaman görcez çift çizgiyii :KK43: :KK43:

cnm sabırlı ol bekle geç dölnme belki biraz bekle tekrrla testi

oyy yavrum benimm..kızz hasta olo ola büyücek sen bilon kuzum..aam sende üsüştme bak heee sendende geçemsin yavruma...
gemiş olsun kuzum..nazar boncumuz olsun ilk hastalımız..

ay listeye bakodum kuzzum napimm

cnm sabırlı ol bekle geç dölnme belki biraz bekle tekrrla testi

adetimden bayaa bi geçsin öyle yapıcam artık ksin sonuç görememek daha da zor çnkü :S hep bi şüphe.. bi de bişi sorucam hamileik lüpheniz varsa böyle ağır kaldırmak falan kötü müdür bişi olur mu? dikkat etmek geekir mi ki..belki rahme yerlşiodur falan die..

yok canım bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum Allah razı olsun sağolasın :KK16:

gözün aydın kuzum çok sevindim daha 1 gün önce berrine sormuştum dilberden haber varmı diye ertesi gün de müjdeni aldık
Rabbim hayırlısıyla kucağına aldığın günleride göstersin inş. darısı diğer arkadaşların başına olsun ard arda hamiş haberleri alalım inş. :KK34:

cok tesekkur ederim canim benim, bende dunden beri duaya ediyorum butun isteyen arkadaslarim icin

canim heterezigot ne ki? gecmis olsun INSALLAH tez zamanda hayirli haberler verirsin hayirlisiyla drdan gelince guzel haberlerini bekliyorum AMINN..

tesekkur ederim canim arkadasim yarin testi tekrarliycam pazartesi de dra gidicez yazarim size , INSALLAH en kisa zamanda hayirlisi ile seninde hayirli haberlerini aliriz guzel kardesim benim

Tebrık ederım canım çok sevındım senın adına rabbım kucagına da almayı nasıp etsın işallah :KK49:

canim benim cook tesekkur ederim INSALLAH bende senin gibi kucagima alirim hayirlisi ile AMIN...
canim zaten beni ilk sen tebrik etmistin hatirlarsan asilamadan 1 gun once beni tebrik ettin ALLAH soyletmisti o zaman :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Arkadaslar bugun asilamamin 13.gunu bugun dayanamadim kan testi yaptirdim sonuc 48.99 sokdayim hala:KK53::KK53::KK53:
canım dilberim tebrik ederimm ALLAHIM nasşp etsin inşş kucagına alırsın bebegini cok sevindim canımm
allahım korusun bebeigini tatlım

gecmiş olsun canımm kıyamm ben yaa allahım sifa versin

canım dilberim tebrik ederimm ALLAHIM nasşp etsin inşş kucagına alırsın bebegini cok sevindim canımm
allahım korusun bebeigini tatlım

canim benim iyi dileklerin icin cook tesekkur ederim ALLAH en kisa zamanda sana nasip etsin INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar:

huu huuuuu.:KK3::KK3:.kızzlllarrr böceginixzz geldiiii:KK16::KK16::KK16:
şeydamm cok ıyı dusunmussun yenı topik acmakla:KK54::KK54:bi suru yenı arkadasta gelmişler hoş gelmişler:KK16::KK16::KK16::KK16:
dellyamm tebrık ederım canım bakk 2013 un ılk hamişi oldun bu topikte:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar:
hepinizi cok ozledım kızlar eskısı gıbı gıremıyorum artık ...oyle uzun sohbetlerde edemıyoruz hıc..:KK50::KK50::KK50:
ben bugun de dr.a gıttım gecen sefer bugun gelmemı soylemıstı..cok sukur kı bı sorun yok rahmın ve yumurtalıkların guzel dedı hatta yumurtluyomusum gun asırı ılıskı dedı:KK17::KK17::KK17:eger hamıle kalırsan gecıkınce hemen gel bılelım dedı.. hasta olursan 2 veya 3. gunu tekrar gel gereken testlerını yapalım dedı artık hamıle kalmana yardımcı ılac verıcem gelınce dedı hangı ılacı verır kı sızce soramadımda kadına ama moral depomu fulledıı gonderdı benı eve yaww bayılıyorum bu kadına:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
canim benim cook tesekkur ederim INSALLAH bende senin gibi kucagima alirim hayirlisi ile AMIN...
canim zaten beni ilk sen tebrik etmistin hatirlarsan asilamadan 1 gun once beni tebrik ettin ALLAH soyletmisti o zaman :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Aaa doğru şimdi hatırladım ama bak malum olmuş :21:
İşallah canım yaaaa rabbım saglıklı guzel kolay bı hamılelık ve doğum nasıp etsın işallah. Aklına hıç kotu şeyler getırme ınsan neyı cağırırsa o oluyo ınankı. Ben hep dedım gayet rahat gule oynaya doğuma gıdecem oylede gelıcem dedım ve cıdden oyle oldu doğum. Sancılarını bıle adam akıllı hıssetmedım doktorum bıle şaşırdı. Herşey kafada bıtıyo rahatlık relax olmak çok onemli. Hep dedım hamıle kalmak içinde rahat olmak lazım düşünmediğin zaman hamıle kalıyon dıye. Bak senınde oyle olmuş
huu huuuuu.:KK3::KK3:.kızzlllarrr böceginixzz geldiiii:KK16::KK16::KK16:
şeydamm cok ıyı dusunmussun yenı topik acmakla:KK54::KK54:bi suru yenı arkadasta gelmişler hoş gelmişler:KK16::KK16::KK16::KK16:
dellyamm tebrık ederım canım bakk 2013 un ılk hamişi oldun bu topikte:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar:
hepinizi cok ozledım kızlar eskısı gıbı gıremıyorum artık ...oyle uzun sohbetlerde edemıyoruz hıc..:KK50::KK50::KK50:
ben bugun de dr.a gıttım gecen sefer bugun gelmemı soylemıstı..cok sukur kı bı sorun yok rahmın ve yumurtalıkların guzel dedı hatta yumurtluyomusum gun asırı ılıskı dedı:KK17::KK17::KK17:eger hamıle kalırsan gecıkınce hemen gel bılelım dedı.. hasta olursan 2 veya 3. gunu tekrar gel gereken testlerını yapalım dedı artık hamıle kalmana yardımcı ılac verıcem gelınce dedı hangı ılacı verır kı sızce soramadımda kadına ama moral depomu fulledıı gonderdı benı eve yaww bayılıyorum bu kadına:KK16::KK16::KK16::KK16:

Böcükümmmmmm ne kadar özledım valla muhabbettını gercı bende eskısı gıremıorum ama sen bende betersın hıççç gelmıyon. Ama doktorunun soyledıklerıne mutlu oldum. Ne guzel moralını duzeltmış yollamış senı işallah bıdahakıne hamıle olarak gıdersın canım

kızlar napıyonuz bakalım taze anne elıf taze anne delyam anlatın bakım
elıf arasın sesı kısıldı yavvvvv

Canim cok tesekkur ederim INSALLAH bu sene her ayi 3-4 hamile ile bitiririz yani daha 20 gun var ayin bitmesine belkide siradaki sensin :))

Aaa doğru şimdi hatırladım ama bak malum olmuş :21:
İşallah canım yaaaa rabbım saglıklı guzel kolay bı hamılelık ve doğum nasıp etsın işallah. Aklına hıç kotu şeyler getırme ınsan neyı cağırırsa o oluyo ınankı. Ben hep dedım gayet rahat gule oynaya doğuma gıdecem oylede gelıcem dedım ve cıdden oyle oldu doğum. Sancılarını bıle adam akıllı hıssetmedım doktorum bıle şaşırdı. Herşey kafada bıtıyo rahatlık relax olmak çok onemli. Hep dedım hamıle kalmak içinde rahat olmak lazım düşünmediğin zaman hamıle kalıyon dıye. Bak senınde oyle olmuş

Evet cnm hakketen benimde oyle oldu iyi dileklerin icin cooookkk tesekkur ederim bi kalp atisini duysam rahatliycam simdilik cok heyacanliyim kalp atislarim bile degisti heyecandan kalbim:26: sanki simdi firlayip cikacak gibi

X