Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

iyi akşamlar kızlar
benide alın aranıza bende yaklaşık 7 yıldır meleğimi bekliyorum :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bir kere pozitif görsem ve bebeğimin varlığını hissetsem :KK49::KK49:
onun mis kokusunu doyasıya içime çeksem benden mutlusu olmayacak bu dünyada:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar mrblar benıde aranıza alın nolur.çokk kotuyum şu an ağlıyorum.benımde bebeğim olsun ıstıyorum artık çok zor gelmeye beşlıyor artk napcam bılmıyorum
ay canım anlat bakayım ne oldu?ne içine battı gece gece?

kaç yıldır istediniz olmuyor? bir sorun mu var?

sonrada ben sana anlatırım alla oturup aglarız
iyi geceler kızlar nasılsınızz?? kız mesude bi dur durduğun yerde yaw kurtmu var sendee :130:

ii geceler canım ben iyiyim sen nasılsın...

ah evet zaten biliosunya biraz heyecansız gittim

kocişimi özledim bir gece daha ayrı kalmayalım dedm sabahı bekleyemedim:KK52::KK52::KK52::KK52:

hoşbulduk canm...sende dönmüşsün geri nasıl oldun

iyiyimmm seydammm seni gördüm daha iyi oldum
ah enişteye sölesek bazende senin annenede kalsanız bizde hep seni görsek:KK16:

böleyken cok güsel oluyor...

bende keyifimi bozmamaya calısıyom kaynanam bana muska yaptırcakmıs söleyip duruyor bugün bir arkadasıda hamile kalmadan yapılmaz demiş ay bu kocakarılarla ugrasıom:KK9::KK9::KK9:

Cok şükür iyiyim bulantilarim gecti geçmeseydi hastaneye yayacaktım simdi yemek yemeye başladım hastane ısı yağınca da çabuk dondüm masallAh sende gezmissin masallAh iyi olmuş

iyi geceler kızlar nasılsınızz?? kız mesude bi dur durduğun yerde yaw kurtmu var sendee :130:
o durumaz cnm durdu yerde sendee..
nasılsın cnmmm
kızlar mrblar benıde aranıza alın nolur.çokk kotuyum şu an ağlıyorum.benımde bebeğim olsun ıstıyorum artık çok zor gelmeye beşlıyor artk napcam bılmıyorum
anlat cnm hoş geldimn neden ağlanıyon dur ağlama anlat derdini gel sığış katıl bizeee
senı evın kucuk kızı senı
edett edett ben evn mink kızıyımmmm
ah evet zaten biliosunya biraz heyecansız gittim

kocişimi özledim bir gece daha ayrı kalmayalım dedm sabahı bekleyemedim:KK52::KK52::KK52::KK52:

hoşbulduk canm...sende dönmüşsün geri nasıl oldun

iyiyimmm seydammm seni gördüm daha iyi oldum
ah enişteye sölesek bazende senin annenede kalsanız bizde hep seni görsek:KK16:

böleyken cok güsel oluyor...

bende keyifimi bozmamaya calısıyom kaynanam bana muska yaptırcakmıs söleyip duruyor bugün bir arkadasıda hamile kalmadan yapılmaz demiş ay bu kocakarılarla ugrasıom:KK9::KK9::KK9:

ay cnm benm yaaaa
ay kız yaptır muska..bana da hamile kalmadan yapılması gerekiyor dedi hoca..yaptı hamile kaldım ama düşüğü engellyeedi işte ne yapalım cnmm..

ay canım anlat bakayım ne oldu?ne içine battı gece gece?

kaç yıldır istediniz olmuyor? bir sorun mu var?

sonrada ben sana anlatırım alla oturup aglarız

ii geceler canım ben iyiyim sen nasılsın...
iyiyim cnm bnde ohh gezmişsin bugün:KK34:

iyi akşamlar kızlar
benide alın aranıza bende yaklaşık 7 yıldır meleğimi bekliyorum :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
onun mis kokusunu doyasıya içime çeksem benden mutlusu olmayacak bu dünyada:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ah canım arekadasım hoşgeldin. ben yana kaydım otur yanıma:KK19:

7 yıldırbeklıosun ha Allah sabırlar varsın bir sorun varmı nedensizmi?

neler yaptın ne tedaviler az anlat kendini bize

bugün biraz daha iyim. carsamba günü bebegimin down sendromu olup olmadigini ögrenecem.cok cok dua ediyorum.
Rabbim bana tasiyamicagim yükü vermez. en iyisini O bilir. beklemekten ve dua etmekten baska bisey yapamiyorum suan...

yoktur bı kacgundur
yoksa balayına mı gıttınız 394 gunluk evlısın he 1 seneyı devırdınız he nasıl gıdıyo evlılık
Yok kuzum ya araba tutuyor beni 5 dakkalik yola bile gidemem valla canim Haziran'da 1 yıl oluyor evleneli biz nisanlandiktan donra nikahımızı kıydık bizim lojman durumumuz vardı kızım da Haziran'da doğacak inşallah çifte kutlama yaparız

Cok şükür iyiyim bulantilarim gecti geçmeseydi hastaneye yayacaktım simdi yemek yemeye başladım hastane ısı yağınca da çabuk dondüm masallAh sende gezmissin masallAh iyi olmuş
ay evet istanbulu gezdm geldim havam degşti ii oldu

ii bakalım ye bişyleryarasın bebişe
ay cnm benm yaaaa
ay kız yaptır muska..bana da hamile kalmadan yapılması gerekiyor dedi hoca..yaptı hamile kaldım ama düşüğü engellyeedi işte ne yapalım cnmm..
aaa kvyede hamile kalınmadan yapılmaz demiş hoca nebilim anlamadım ben bu isten bişe

ama bölede sevdim ha korunma sürecini oldu mu olacakmı derdi yok.
4aydır kafayı dinliorum...
bir ay daha rahatım bakalım sonrasına:KK16::KK16::KK16:
iyiyim cnm bnde ohh gezmişsin bugün:KK34:

evet canım gezdm acıldım sacıldım.insan eve kapanıp cok net basında kalınca depresif oluyor:KK52::KK52::KK52:

ah canım arekadasım hoşgeldin. ben yana kaydım otur yanıma:KK19:

7 yıldırbeklıosun ha Allah sabırlar varsın bir sorun varmı nedensizmi?

neler yaptın ne tedaviler az anlat kendini bize

sağol canım ya
çook doluyum anlatsam saatler yetmez kısa geçersem
özet olarak sebeb erkek infertilitesi 4 kez negatifle sonuçlanan tüp bebek ve şu anda 5. tüp bebek tedavisine hazırlanıyorum ama inan artık çook yoruldum isyan etmek istemiyorum ama................:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bugün biraz daha iyim. carsamba günü bebegimin down sendromu olup olmadigini ögrenecem.cok cok dua ediyorum.
Rabbim bana tasiyamicagim yükü vermez. en iyisini O bilir. beklemekten ve dua etmekten baska bisey yapamiyorum suan...

Hayirli geceler hosgeldin canim kendini uzme kötu düşünme inşallah guzel haberlerle gelirsin zaten bu testler net değil Rabbim sagliklik sıhhat versin ikinize de

tatlım inşallah güzel haberler verirsin hayırlısı olsun hakkında

Yok kuzum ya araba tutuyor beni 5 dakkalik yola bile gidemem valla canim Haziran'da 1 yıl oluyor evleneli biz nisanlandiktan donra nikahımızı kıydık bizim lojman durumumuz vardı kızım da Haziran'da doğacak inşallah çifte kutlama yaparız

he anladım o zamN DAHA VAR KIZIN GUZEL HEDIYE OLUCAK AMA

iyi akşamlar kızlar
inşllh cnm benm yaaa...
hemncik bebğini versin rabbm san kucana kokusunu içine çek uykulrın bölnsün üstn kusmuk kusmuk olsun..açlıktan kıvarann:)))
rabbm hepimze sağlıklı hayırlı evlatlar versin

rabbm allhım yar ve yardımcın olsun
rabbm gönlünü ferahletsın cnm
ne olur bizede haber ver ben ii haberler alıcamızı bilyorum cnmm
sende inn buna

X