Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar napıyonuz bakalım taze anne elıf taze anne delyam anlatın bakım
elıf arasın sesı kısıldı yavvvvv

Cok gecmis olsun canim usuttu mu pasamiz? Ya kucucuk bebelerin hastalanmasina kiyamiyorum yaa canim benim...
Canim ben cok heyecanliyim carpintim var cok fena yarin testi tekrarliycam. INSALLAH yukselmistir sabirsizlaniyorum zaman cabuk gecsin istiyorum

Cok gecmis olsun canim usuttu mu pasamiz? Ya kucucuk bebelerin hastalanmasina kiyamiyorum yaa canim benim...
Canim ben cok heyecanliyim carpintim var cok fena yarin testi tekrarliycam. INSALLAH yukselmistir sabirsizlaniyorum zaman cabuk gecsin istiyorum

cnm ablamız krese gıdıyo ya ondan gectı malesef ay cok heyecanlı bıze yaz hemencık kaçta gıdıceksın

Canim saat 9-10 gibi giderim saat 16-17 arasi sonuc belli olur canim tabiki yazarim :21:
Canim senin degerin kacti hamileliginde?

cnm ben aralıkta duşuk yapmıştım o zman adetım 12 gun gecmıştı ve deger 26 ydı sanrım
arasta asla aypmıcam dedım stres oluyorum cunku hıc hcg baktırmadımadetım 8 gun gectı gıttım kese görduk

cnm ben aralıkta duşuk yapmıştım o zman adetım 12 gun gecmıştı ve deger 26 ydı sanrım
arasta asla aypmıcam dedım stres oluyorum cunku hıc hcg baktırmadımadetım 8 gun gectı gıttım kese görduk

anladim canim o zaman bu hesapla benim kese onumuzdeki hafta degil obur hafta gozukecek INSALLAH , bi de asilamada gebelik haftasi nasil hesaplaniyor acaba? kalp atislari ne zaman duyulur?

anladim canim o zaman bu hesapla benim kese onumuzdeki hafta degil obur hafta gozukecek INSALLAH , bi de asilamada gebelik haftasi nasil hesaplaniyor acaba? kalp atislari ne zaman duyulur?

cnm asılama yada normal gebelık olsun adet 1 hafta gecınce kese 2 hafta gecınce kalp atışı gözukuyo cnm

bişey sormak istiyorum düzensiz adet gören biri olarak gebelik testini nezaman yapmalıyım????

kuzular nasılsınız :) ben ne zamn topiğe girmek için kendimi hazırlasam bi aklik çıkıyo mutlaka :KK43: bizim evde 3 pc çalışıo benim eşimin laptobu ve bilgisayar var oda tvye takılı.... online oynadığımız oyun varr bi tane ve bu aralar onda yarışmalar düzenleniyo haliyle ben giremiyorum onunla ilgileniyoruz diye... çünki net yavşalıyo okadar emek boşa gidiyo sonra... o yüzden yaklaşık 1 hafta daha onla ilgilencez gibi görünyo... fırsat bulursam gircem ama yine... bizi sorcak olursanız iyiyiz şükür bu akşam iğne olmaya gidicez hastaneye ufff olcazz yani :) hepinizi çok çok öptüm kuzucuklarım kendinize çok iyiy bakın .....

huu huuuuu.:KK3::KK3:.kızzlllarrr böceginixzz geldiiii:KK16::KK16::KK16:
şeydamm cok ıyı dusunmussun yenı topik acmakla:KK54::KK54:bi suru yenı arkadasta gelmişler hoş gelmişler:KK16::KK16::KK16::KK16:
dellyamm tebrık ederım canım bakk 2013 un ılk hamişi oldun bu topikte:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar:
hepinizi cok ozledım kızlar eskısı gıbı gıremıyorum artık ...oyle uzun sohbetlerde edemıyoruz hıc..:KK50::KK50::KK50:
ben bugun de dr.a gıttım gecen sefer bugun gelmemı soylemıstı..cok sukur kı bı sorun yok rahmın ve yumurtalıkların guzel dedı hatta yumurtluyomusum gun asırı ılıskı dedı:KK17::KK17::KK17:eger hamıle kalırsan gecıkınce hemen gel bılelım dedı.. hasta olursan 2 veya 3. gunu tekrar gel gereken testlerını yapalım dedı artık hamıle kalmana yardımcı ılac verıcem gelınce dedı hangı ılacı verır kı sızce soramadımda kadına ama moral depomu fulledıı gonderdı benı eve yaww bayılıyorum bu kadına:KK16::KK16::KK16::KK16:

ayy cnm evet gelmiyon görüşemiyozz çok özlettn kenini hee..
ay sen sıkı tut zoamnlar bu işleri kuzum
ayy olurmu olur...inşalhh olur canım hadi hayırlısı kuzum

delyammmmmmmmmmmmmmmmm nerdesin sonuç ne çıktı nerdesin kuzucumm

geldim canim geldimmmm ))))))))))) sonuc 104.21 cikti, drla konustum deger 2000 gecince gel dedi bende ufak bi hesap yaptim ayin 21-22ne yukselir 2000e INSALLAH, butun gun dua ediyorum hatta bugun namazda isim isim dua ettim ilk sen geldin aklima kizlar sizde beni dualarinizdan eksik etmeyin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ALLAHIM INSALLAH yuzumu guldurur AMINNNN.....

Son düzenleme:
kuzular nasılsınız :) ben ne zamn topiğe girmek için kendimi hazırlasam bi aklik çıkıyo mutlaka :KK43: bizim evde 3 pc çalışıo benim eşimin laptobu ve bilgisayar var oda tvye takılı.... online oynadığımız oyun varr bi tane ve bu aralar onda yarışmalar düzenleniyo haliyle ben giremiyorum onunla ilgileniyoruz diye... çünki net yavşalıyo okadar emek boşa gidiyo sonra... o yüzden yaklaşık 1 hafta daha onla ilgilencez gibi görünyo... fırsat bulursam gircem ama yine... bizi sorcak olursanız iyiyiz şükür bu akşam iğne olmaya gidicez hastaneye ufff olcazz yani :) hepinizi çok çok öptüm kuzucuklarım kendinize çok iyiy bakın .....

Tnız iyiyiz sen nasılsın bakalım canim iyi bak damadıma ası bende oldum dikkat et biraz ağrı yapıyor kendini yorma fazla canim Allaha emanet ol görüşmek uzere

geldim canim geldimmmm ))))))))))) sonuc 104.21 cikti, drla konustum deger 2000 gecince gel dedi bende ufak bi hesap yaptim ayin 21-22ne yukselir 2000e INSALLAH, butun gun dua ediyorum hatta bugun namazda isim isim dua ettim ilk sen geldin aklima kizlar sizde beni dualarinizdan eksik etmeyin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ALLAHIM INSALLAH yuzumu guldurur AMINNNN.....

Nasılsın dilberin gözün Aydın görürsün meleğini en kısa zamanda inşallah darısı diger arkadaşların basına basta mucizemin

X