Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

yaaa benı sormayın küstüm size şaka saka olurmu canım sende haklısın oğluşunla uğraşmaktan buralara uğrayamıyorsun facede pek yoksun hamileliğim şükür ıyı gıdıyor allah nasıp ederse 2 ayım kaldı kızımız geliyor teyzesı işe gidip geliyorum tam gaz devam bu gidişle doğurana kadar çalışacağım rabbım güç kuvvet verdıgı sürece bebeiş hazırlıklarıyla ugraşıyoruz alışveriş eksık hıc bıtmıyor sen nasılsın

Iyıyım bende canım dediğin gibi eymen efendıyle uğrasıyorum. Yaa itiraf edıyorum sızlere vakıt ayırmadım bundan sonra telafı edıcem ısallah. Ohh ne guzel calışabılıyorsan son zamana kadar calış guzel kızımız dogduktan sonra cokda calışamıcaksın ıznın bıttıkce uzakmak ıstıyeceksın o yuzden ne kadar gec ızıne cıkarsan okadar ıyı. Ayy o hazırlıklar ne guzel oluyo tatlı telaşlar ama emın ol dogduktan sonra zaman cok cabuk gecıyo. Bazen 24 saat ınsana yetmıyo. Bı bakmışsın buyumus bıle. Eymende 2 hafta once yaşını doldurdu. Bızden haberler boyle

Son düzenleme:
$image.jpg $image.jpg
Buda benım oğlum uzun zamandır gormedınız. Bu en son halı degıl ama bu pcde en yenı fotoları yok buda cok eskı sayılmaz

Eki Görüntüle 930663 Eki Görüntüle 930662
Buda benım oğlum uzun zamandır gormedınız. Bu en son halı degıl ama bu pcde en yenı fotoları yok buda cok eskı sayılmaz

şaka gıbı yaaa daha dün gibi o telaşların aklıma geldıde buyudude abı oldu bu ayyy maşallah süpanallah valla sorma daha yıkama ütüleme bılıyorsun cok sıkıntılı bır yıl geçirdim üst üste 3 düşük psikolojım alt üst oldu rabbıme sükürer olsun hiç ummadıgım anda mucızemı gönderdı ınan bunda hamıle oldugumu bıle bılmıyordum düşüğün arkasından hemen hamıle kalmısım

Dün gece 11:45 de doğurdum kızlar:)2300-2700 bebeklerim.büyük olan 1 gece küvözde kaldı yarıninş ewe gidiyoz az biraz emdiler beni.şimdilik bu kadar öpüyorum sizi

Ohh cok sükür kavustun bebeklerine, Rabbim saglik sihat versin analai-babali büyütsün. Tebrik ederim canim. Sende iyisindir umarim..

Cnmm gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı evlatlar olsunlar inşş. saglıkla büyüsünler inş. şimdi nasılsınız cnmm

Eki Görüntüle 930663 Eki Görüntüle 930662
Aman bu yakışıklı prense bakın saçlara bayıldım:))allah gzl günlerini göstersin canım
Cnmm gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı evlatlar olsunlar inşş. saglıkla büyüsünler inş. şimdi nasılsınız cnmm

Amim canım darısı sizlerr olsun inş

şaka gıbı yaaa daha dün gibi o telaşların aklıma geldıde buyudude abı oldu bu ayyy maşallah süpanallah valla sorma daha yıkama ütüleme bılıyorsun cok sıkıntılı bır yıl geçirdim üst üste 3 düşük psikolojım alt üst oldu rabbıme sükürer olsun hiç ummadıgım anda mucızemı gönderdı ınan bunda hamıle oldugumu bıle bılmıyordum düşüğün arkasından hemen hamıle kalmısım
Ayy onlar en tatlı telaslar rabbım salıkla kucagına almayıda nasıp etcek ısallah sımdı utule dogduktan sonra nede olsa bırakan :KK1: anca susulu seylerını utulersın o ıc badıler fılan utulemedım sonradan zaten eymene cok fazla kıyafet almamıstım anca kurutup gıydırıyordum benım azıcık mokluydu her altını actıgımızda yapıyordu hep batırıyodu ustunu bı gunde 5 battanıye degıstırdıgımı blırım. Ayy gozunu korkutmak gıbı olmasın :KK1: gercı bunlar guzel seyler benı zorlayan gazla uykusuzluk oldu. Ama kızlar okadar gazlı olmuyo hadı ıyısın :KK3:bıraz yedıklerıne dıkkat edersen sorun olmaz.

Aman bu yakışıklı prense bakın saçlara bayıldım:))allah gzl günlerini göstersin canım

Amim canım darısı sizlerr olsun inş
Sagol teyzesı amınnnnnn.
Bı bakmısın senınkılerde buyumus nasıl buyuklerını anlamıyo ınsan valla doğana kadar sonrası çorap sokugu gıbı gelıyo

Selam kızlar nasılsınız..
Kız yaren Napiyon özledim seni kız :)) seydasen nasılsın canım...
Iyi tatlim.sen nasilsin
Wmir ayordi yahu seni bizden cok mu yaramaz yoksa anlat bakim neler yapiyor
Hanimlar, Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
Hamile arkadaslarim Rabbim size hayirl dogumlar nasip etsin, hayirli evlatlar büyütmeyi nasip etsin. Allahim size kolaylik göstersin insallah. Bu mübarek gecede evlat hasretiyle yanip tutusan bizleride unutmayin.
Ve sabirla umutla iki cizgiyi görmeyi bekleyen arkadaslarim, bu mübarek gecede Rabbim ona actiginiz ellerinizi bos cevirmicektir. En iyisini O bilir. Güzel Allahim bu gecenin hürmetine Resulullahin (sas) hürmetine evlat isteyen tüm mümin kardeslerime o mutlulugu yasatsin. Hepiniz dualarimdasiniz...
Ah cnm benim.mubarek gecede sizler icun cok dua ettim bulesin
Dün gece 11:45 de doğurdum kızlar:)2300-2700 bebeklerim.büyük olan 1 gece küvözde kaldı yarıninş ewe gidiyoz az biraz emdiler beni.şimdilik bu kadar öpüyorum sizi
Ah benil.sedefim annemi oldi simdi rabbim.anali babalimbuyutmeyi nasip eder insaalla
Ama bu kadar yetmez cok ayrintinistiyorimmm
teşekkürler canım benım valla yarenım al al bıtmıyor eksıklerı artık yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz 2 ay kaldı rabbım sağlıkla kucağıma versın ınsallah

ay bitmez valla insamim gozu doymuyor yahu masalla sende guzel kg almissin yakismus ta
Demek.iki ay kaldi he
Yatak ne tarz dusunuyirsunuz

sanada hayırlı kandıller canım ben 21 haftada hıssettım kızımı şimdide yerınde durmuyor bıcırık

ayyy canım benım sedefcım tebrık ederim allah annalı babalı buyutmeyı nasip etsin :nazar::KK52::KK52: ayyy benıde ıyıce korku aldı rabbım sağlıkla kucağımıza versın tekrar hayırlı olsun :KK54:

Sultancım sen nasılsın nasıl gıdıyo hamılelık. Ne zamandır konusmadık senınlede tabı benım vefasızlıgım yuzunden :KK17:
Farkindasin yani
Hayirli kandiller kizlar
sedefcim dogum yarin olursa pasalarin kandilde dogmus olcaklar ne guzel. Kismetse benim dogumda berat kandilinden bi gun once belki bende berat gecrsi dogururum hayirlisiyla

zeynep Insaallah Rabbim guzel mujdeli haberi almani nasip ezsin hayirlisiyla

Hepinizi opuyorum. Buatada songul msjin aklimda bidahakine cevaplicam ama size bi sorum olcak ben bebisimi nezaman hissedecem??
Karnimda degilde kasigimda bazen sag bazen solda seyirme pluyor normalmi gazmi bu bebekmi??

Rabbim su mubarek kandilde tum evlat isteyenlere saglikli hayirli evlat evlatlari olanlara hayirli saglikli omur dogum yapacaklarada hayirli saglikli kolay dogum nasip etsin Mevlam. Hayirli saglikli buyusunler Insaallah guzel ahlakli nur yuzlu olsunlar. Amiiiiiiinn

Evet bebikim.onlar bizim kizin pitputlari:)

Iyi tatlim.sen nasilsin
Wmir ayordi yahu seni bizden cok mu yaramaz yoksa anlat bakim neler yapiyor

Ah cnm benim.mubarek gecede sizler icun cok dua ettim bulesin

Ah benil.sedefim annemi oldi simdi rabbim.anali babalimbuyutmeyi nasip eder insaalla
Ama bu kadar yetmez cok ayrintinistiyorimmm

Farkindasin yani

Evet bebikim.onlar bizim kizin pitputlari:)
Kısa ve net olmus ve kınayıcı :2::KK19:

Kizlar dun kandilin mesaji yazamadim.affoladun mezarliga gittik annemi ziyarete cok kotiydu ilk kandilimiz esim kandlde calismadigin icin giderdik ziyaretine yada arardik mexarinda dua okuduk agladim.agladim geldim:KK43:
Cok ozledim cokk ordam ananeye irdan teyzeye girmedim kk ya

Seyda mevlut detaylari istiyoruzzzzz

ay kız bi gün önceden bütü işlerimi bitrdim..akşam kızımızı yıkadık..o bi odada uyudu bende çok yorgundum öbür odada uyudum..abimler gelmiş duymadım.daha sonra kızım uyndı ağlyınca uyndım fln..akşam 4 te yatım sabah 8 de kalktım:)..son dokkuşlrı yaptım eve..birde kaynımla eltim bizde kaldı..kadın 10 kalktı valla yaa.her neyse.annem teyzem küçük kuzenim geldi..kızımı giydirdim..prensesler gibim olduu miniğimm..kalvaltı yaptık..evi süpoürdü annem..sonra ben giyindim..misfrlerimz gelmeye başladı..ben yatak odamda durdum kızımla.mevlüd okunurken pek bi ağladım..yanımda teyzemn iki kızı,iki akrabam vardı..onlar annemn üstünde oturuan annemn dayısınnkızları..birinn 14 sene sonra çouğu oldu..birnn de 3 sene sonra..ikisinnde bir kzı bir oğlu var..ben onarı bildimden daha çok korkardım..ben ağldım onlar ağldı..kavuştun çocuna dedi..kızım mevlüd boyunca uyudu ama ne zamn sallama durumuna geldi kzıım uydnı memeden aldıalr ağldı..her şeyimz iidi..kzıım hediyeside çoktu.bir sürü ciicleri de geldi..herkes kzıımı bana benzetti..öle böyle herşey güzelcene bitti..hemde kandile denk geldi..güzeldii işte...

bugünde dr gittik kalça usg için..kızımn üstünde çok şekerim yazıyordu..radyolog pek sevdi kızımı.ama üstünü soyrken bişe yokta giydrrken ağldı..acı şekermiş o dedi:))..sorunsuz bitirdikk..drda baktı arksına önünü dinledii..ağzına kulana gözne burnuna baktı ..altına baktı..bizimkide yuuk yumukk durdu..giydrrken gene kıyamet:))eve geldikk..şimdi kızım uyuyorr...

Haha kiyamazsin sen bana:)
Eee anlat bakalim gorusmeyeli nelee yaptin arkadaslar bilsin
Ama kinancak seyleri yazma cok kinamam va:)

Valla bılemem kusersem gonlumu nasıl alırsın bılmem. Yanı sen yınede ısını garantıye al kınama benı :KK1:
Anlatayım ben bu gezentı kadın gıbı cok gezmeye gormeyedıgım ıcın cogu gunum evde eymenle gecıyo. Bu zamana kadar yasananlar malum once gazı sonra dısı sonra emeklemesı derken 1 yasını doldurdu eymen. Şimdi yurume aşamasındayız totoşu kaldırırsaz yurucez ama azıcık tembelız. Canı usterse yıruyo azıcık yorulunca emeklıyo. Ee hal boyle olunca ben sureklı eymenın etrafında aman dusmesın dıye. Ne zaman akşam oluyo anlamıyorum bıle. Heee bıde en onemlı haberı vereyım cok rahatım ya bı tarafıma rahat batıyo ve bız korunmayı bıraktık. Uykusuz gecelere doyamıyorum sanırım. Bakalım nasıp oyle bı cabam olmucak kurler fılan oluruna bırakaıcaz olursa olur olmazsa olmaz. Rabbım eymene ve tum bebeklere saglık versın. Benden haberler boyle benı unutanlar varsa sorularınıza acıgım merak ettıklerınızı sorabılırsınız

kızlar bu arada benim göğüsleirmn uçları hafiften sızlıyor..böle yara gbi değil ama ne bilim nekine

X