Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Haha ay baksana sen bizim.kiza edepli cikti:)
Kiz o kiz seb bosuna merak ediyorsun soyluyirum yahu
Neyseki yakinda detayli varmia kuzum ozaman kizun gisterir kendini
Bebisub neler yapiyordu anlat bakim

Ooo nasalla kuzum sende ben gibi al.ala bitirememissin ay dogurana kadarda bitmiyor
Hepsi cok gyzel cnn rabbim.hayirlisi ile kullanmayi nasip.etsin insalla

Insala oledir cnm
Ader belirtilerine takilma sakin cnm pek cok gebe bunlari yasiyor
Eee bat ne zamab

İnş. cnm çarşamba bat inş.adet olmam

Kuzlar hastaneye yattım tansiyonum 15-16 değişiyo bide idrarda protein yükselmiş.yarın yada pazaryesi doğumum olcak dua edin sağlıkla hayırla doğurayım.allaha emanet olun

Kuzlar hastaneye yattım tansiyonum 15-16 değişiyo bide idrarda protein yükselmiş.yarın yada pazaryesi doğumum olcak dua edin sağlıkla hayırla doğurayım.allaha emanet olun

Aaa gercekten mi cnm benim.neyseki tam kontrolune denk geldi emin ellerdesin dualarim senin ve yavrularinla ne olur slk slk yaz canim
Bu surecte dualarimla yaninda olucam
Canim birde sakincasi yoksa ozelden bana ceo numarani atarmisin
Buraya yazamassin mutlaka ulasnak isterimsana
Bu arada bebeklerin kg si cok uyi masala

Cnm Rabbim yardımcın olsun sağlıkla bebeklerini kucağına almayı nasip etsinn dualarım seninle tatlım

Kızlar herkese hayırlı kandiller Rabbim nice kandiller görmeyi nasip etsin hepimize
amın cnm benım sanadda ıyı kandıller mübarek gecede senın ve ayferım ıcın dua edıcem
Evet cnm az kaldı erken gelir ama hiç gecikmez malesef inş. güzel haberler veririm cnm Allahın izniyle
olsun cnm oda güzel gecıkıp bos çıkınca yıkım daha fazla oluyor ınsalla hıc gelmezler güzel hbr lere vesıle olurlae
Ay hadi zeynep insallah hamilesindir. Güzel haberler ver bize

nasılsın cnmmmmmm

Hayirli kandiller kizlar
sedefcim dogum yarin olursa pasalarin kandilde dogmus olcaklar ne guzel. Kismetse benim dogumda berat kandilinden bi gun once belki bende berat gecrsi dogururum hayirlisiyla

zeynep Insaallah Rabbim guzel mujdeli haberi almani nasip ezsin hayirlisiyla

Hepinizi opuyorum. Buatada songul msjin aklimda bidahakine cevaplicam ama size bi sorum olcak ben bebisimi nezaman hissedecem??
Karnimda degilde kasigimda bazen sag bazen solda seyirme pluyor normalmi gazmi bu bebekmi??

Rabbim su mubarek kandilde tum evlat isteyenlere saglikli hayirli evlat evlatlari olanlara hayirli saglikli omur dogum yapacaklarada hayirli saglikli kolay dogum nasip etsin Mevlam. Hayirli saglikli buyusunler Insaallah guzel ahlakli nur yuzlu olsunlar. Amiiiiiiinn

Selam kızlar nasılsınız..
Kız yaren Napiyon özledim seni kız :)) seydasen nasılsın canım...

Hanimlar, Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
Hamile arkadaslarim Rabbim size hayirl dogumlar nasip etsin, hayirli evlatlar büyütmeyi nasip etsin. Allahim size kolaylik göstersin insallah. Bu mübarek gecede evlat hasretiyle yanip tutusan bizleride unutmayin.
Ve sabirla umutla iki cizgiyi görmeyi bekleyen arkadaslarim, bu mübarek gecede Rabbim ona actiginiz ellerinizi bos cevirmicektir. En iyisini O bilir. Güzel Allahim bu gecenin hürmetine Resulullahin (sas) hürmetine evlat isteyen tüm mümin kardeslerime o mutlulugu yasatsin. Hepiniz dualarimdasiniz...

Dün gece 11:45 de doğurdum kızlar:)2300-2700 bebeklerim.büyük olan 1 gece küvözde kaldı yarıninş ewe gidiyoz az biraz emdiler beni.şimdilik bu kadar öpüyorum sizi

Dün gece 11:45 de doğurdum kızlar:)2300-2700 bebeklerim.büyük olan 1 gece küvözde kaldı yarıninş ewe gidiyoz az biraz emdiler beni.şimdilik bu kadar öpüyorum sizi

Sedefim canim cok sukur ALLAHIM sag salim kucagina almani nasip etti darisi suayla aysenin basina AMIN INSALLAH anali babali buyusunler hayirli evlat olsunlar cooook tebrik ederim:KK16::KK16::KK16:baslasin uykusuz geceler :)))) bu arada biz 4 aylik oldugumuz gun dogurmussun :)))

Ooo nasalla kuzum sende ben gibi al.ala bitirememissin ay dogurana kadarda bitmiyor
Hepsi cok gyzel cnn rabbim.hayirlisi ile kullanmayi nasip.etsin insalla

teşekkürler canım benım valla yarenım al al bıtmıyor eksıklerı artık yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz 2 ay kaldı rabbım sağlıkla kucağıma versın ınsallah

Hayirli kandiller kizlar
sedefcim dogum yarin olursa pasalarin kandilde dogmus olcaklar ne guzel. Kismetse benim dogumda berat kandilinden bi gun once belki bende berat gecrsi dogururum hayirlisiyla

Hepinizi opuyorum. Buatada songul msjin aklimda bidahakine cevaplicam ama size bi sorum olcak ben bebisimi nezaman hissedecem??
Karnimda degilde kasigimda bazen sag bazen solda seyirme pluyor normalmi gazmi bu bebekmi??

Rabbim su mubarek kandilde tum evlat isteyenlere saglikli hayirli evlat evlatlari olanlara hayirli saglikli omur dogum yapacaklarada hayirli saglikli kolay dogum nasip etsin Mevlam. Hayirli saglikli buyusunler Insaallah guzel ahlakli nur yuzlu olsunlar. Amiiiiiiinn

sanada hayırlı kandıller canım ben 21 haftada hıssettım kızımı şimdide yerınde durmuyor bıcırık

ayyy canım benım sedefcım tebrık ederim allah annalı babalı buyutmeyı nasip etsin :nazar::KK52::KK52: ayyy benıde ıyıce korku aldı rabbım sağlıkla kucağımıza versın tekrar hayırlı olsun :KK54:

Hayirli kandiller kizlar

Kandile denk gelmedi canım ya çok istedim:)15 dk ile kaçırdık:)sana nasip olsun inş kuzum hayırla kucağına al tatlını:)
Sedefim canim cok sukur ALLAHIM sag salim kucagina almani nasip etti darisi suayla aysenin basina AMIN INSALLAH anali babali buyusunler hayirli evlat olsunlar cooook tebrik ederim:KK16::KK16::KK16:baslasin uykusuz geceler :)))) bu arada biz 4 aylik oldugumuz gun dogurmussun :)))
Hepimizin yawrusu analı babalı büyüsün canım.11.01.2014 de 11:45-11:47 de doğdular:)
teşekkürler canım benım valla yarenım al al bıtmıyor eksıklerı artık yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz 2 ay kaldı rabbım sağlıkla kucağıma versın ınsallah

sanada hayırlı kandıller canım ben 21 haftada hıssettım kızımı şimdide yerınde durmuyor bıcırık

ayyy canım benım sedefcım tebrık ederim allah annalı babalı buyutmeyı nasip etsin :nazar::KK52::KK52: ayyy benıde ıyıce korku aldı rabbım sağlıkla kucağımıza versın tekrar hayırlı olsun :KK54:
Hiç korkma canım izlemekten gözüme uyku girmiyo bebekleri:)

Sedefcim cok tebrık edıyorum. Rabbım sanada yasattı bu duyguyu.saglıklı bı sekılıde buyuduyup yuva kurduklarınıda gostersın rabbım. Kk ya gırer gırmez boyle guzel bı haberle karsılasmakta ayrı bı mutluluk. Rabbım tum ısteyenlere bu duyguyu yaşatsın işallah

Kandile denk gelmedi canım ya çok istedim:)15 dk ile kaçırdık:)sana nasip olsun inş kuzum hayırla kucağına al tatlını:)

Hepimizin yawrusu analı babalı büyüsün canım.11.01.2014 de 11:45-11:47 de doğdular:)

Hiç korkma canım izlemekten gözüme uyku girmiyo bebekleri:)

canım benım ınan heyecanla beklıyorum bende tam kaç haftada aldılar

Sultancım sen nasılsın nasıl gıdıyo hamılelık. Ne zamandır konusmadık senınlede tabı benım vefasızlıgım yuzunden :KK17:

yaaa benı sormayın küstüm size şaka saka olurmu canım sende haklısın oğluşunla uğraşmaktan buralara uğrayamıyorsun facede pek yoksun hamileliğim şükür ıyı gıdıyor allah nasıp ederse 2 ayım kaldı kızımız geliyor teyzesı işe gidip geliyorum tam gaz devam bu gidişle doğurana kadar çalışacağım rabbım güç kuvvet verdıgı sürece bebeiş hazırlıklarıyla ugraşıyoruz alışveriş eksık hıc bıtmıyor sen nasılsın

X