Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm yarennım 7 yasında masalla dıyım curuk vb hıc bırsy yasamadık 1.5 yasına kadar kullandı ablamlarda ole bırsey yasamaı
toplanma olayı gecmıs tarıhteydı
parabenı ben dr umuzla konstum mıktar cok az dedı paraben vücutta depolancakkı bu etkıyı gostersın dedı
günlük kullanılan orandakı paraben dışkı ve ıddrar yolu ıle atılıyormuş
kendı oglumada kullanıyorum dedı ben guvenıyorum kk da kullanmayan arkadaşlarımızın çocuklarının cogunda demr eksıklıgı cıktı 1 yas kontrollerinde bız br buçuk yasına kadar kullanıcaz
doğalla yolla alamauya kalkılırsa 5 damla ıkı bardak pekmeze esıtmıs dusun cnm
Cok cok tesekkur ederim cnm ya icimi rahatlattin bende devam edeyim oykeyse hem kansizlikta kötü birde benim kizin kemikleri mi eklem yerlerimi ne cok citliyo kucagima aldigimda veya uzerini degistirirken ben devit 3 az kullandim ondan olabiliyormus suanda ikisinide kullaniyorum Rabbim evlatlarini hayirli eylesin senide baslarindan eksik etmedin cnm

Cok cok tesekkur ederim cnm ya icimi rahatlattin bende devam edeyim oykeyse hem kansizlikta kötü birde benim kizin kemikleri mi eklem yerlerimi ne cok citliyo kucagima aldigimda veya uzerini degistirirken ben devit 3 az kullandim ondan olabiliyormus suanda ikisinide kullaniyorum Rabbim evlatlarini hayirli eylesin senide baslarindan eksik etmedin cnm

evet cnm ıkı bardak pekmez nerede ıcecekkı çocuk
devıyt 3 e devam et cnm gecen de okudum bıryerde nrmaldır fıkrımce

evet cnm ıkı bardak pekmez nerede ıcecekkı çocuk
devıyt 3 e devam et cnm gecen de okudum bıryerde nrmaldır fıkrımce
Evet ya zaten bi yerde okudum pekmez ve bal iyi degilmis bebeklerde bagirsaklarda tembellige yol aciyormus devam edicem insallah sagol tatlişkom

Ay hadi hayirlisi dicem.kuzum
Ay hic mi sey olmasi.kiz koca ay illa bir kacamak.olmistur
Malum.bir kere olmasi yeerli olasi varsa

Aman hadi bakalim.ben meraktayom bak.simdi bana gore o bir kiz annesi kadar guzel.kiz olucak
Demek.ilk karindan he esinde heyecanlidir.
Gebelik nasil gidiyor yeni isin nasil
Bize gelincw ayni cnm bir degisiklik yokp

Zeynebim.yumurtlaar caatlamismi

Hey dr beyamca neden olcmedin yahu asil tam.zamani
Kurtardi senin bebeler.kendini ayyy dun gibi haberin geldi digum.zamani

Rabbim.kolaylik.gelsin cnm benim insalla.mukafatini alicaksin slklntilarinin

Canim.benim.rabbim.dermazsiz vermesin bak burda pko ile gebe kalan arkadaslarimiz var
Corekotubal tarcini tabsiye ederim

Nbr cnm nasilsiniz iyi.oldumu.minik.kuzu

cnm çatlamışta mantar olmuşum bu arada nerden kaptım hiç bilmiyorum neyse fitil kullanacam geçer inş. cnm Rabbim çocuk için uğraşan herkesin emeginin karşılıgında hayırlı saglıklı evlat nasip etsin inşş. sen nasılsın cnmm

Maalesef hanimlar bugün kirmizilar geldi. Suan ölüyorum sancidan. Agri kesici aldim ama henüz etkisini göstermedim.
Zeynepcim cok zor biliyorum ama umudnu kaybetme Allahtan ümit kesilmez biliyorsun herseyde bi hayir vardir. Dualarimdasin sende.
Dün alman forumlari okudum bizden daha zor durumda olan kadinlar var inanin kizlar. Onlari okuyunca biraz rahatladim..

cnm çatlamışta mantar olmuşum bu arada nerden kaptım hiç bilmiyorum neyse fitil kullanacam geçer inş. cnm Rabbim çocuk için uğraşan herkesin emeginin karşılıgında hayırlı saglıklı evlat nasip etsin inşş. sen nasılsın cnmm
Canim.bak baska zaman mamtar yoktu mreela ben bunu bir belirti olarak sayabilirim
sedefcim kaç günün kaldı canım nasılsın :KK34:
Canim.nasilsin gorusemedik nasil gisiyor bizim.kiz nasil. Hazirliklae tamammi
Maalesef hanimlar bugün kirmizilar geldi. Suan ölüyorum sancidan. Agri kesici aldim ama henüz etkisini göstermedim.
Zeynepcim cok zor biliyorum ama umudnu kaybetme Allahtan ümit kesilmez biliyorsun herseyde bi hayir vardir. Dualarimdasin sende.
Dün alman forumlari okudum bizden daha zor durumda olan kadinlar var inanin kizlar. Onlari okuyunca biraz rahatladim..

Canim.geldi demek.kirmizilar gecmis olsun yeni ay yeni bir umit
Dr asilamadan bahsettimi cnm

Canim.bak baska zaman mamtar yoktu mreela ben bunu bir belirti olarak sayabilirim

Yok canim, esimin iki hafta sonraki spermiogramini beklicez.

yarenım sağol canım benım cok ıyıyız şükür hazırlıklar devam ediyor cogu gıttı azı kaldı sen nasılsın paşamız nasıl en kısa zamanda resimde eklıyeceğim :KK34:

songülüm of ya herkese tek tek yazmistim silindi yaaaaaaa

kisaca bebegi gördük cok sükür ama cinsiyetini ögrenemedik bacaklari kapaliydi bu ayin sonunda detaylida ögrenecez insaalllah

sedef sen sezeryanmi normalmi olacan?

suay masaallah size baya büyümüssünüz isim buldunuzmu???

zeynep fitil cok faydali hic aksatmadan kullan yaninda kremde verdilermi??

mesude sagol canim sükür iyiyiz iyi gidiyor hamileligim hamd olsun. kizinla neler yapiyorsunuz anlat??

ha buarada ise daha baslayamadim cünkü benimle ilgilenen bayan tatildeymis tatilden dönünce bana yyer ayarlayacakmis. gerci nisanin sonuna kadar calisacam az kaldi hic ayarlamasalarda olur yani

kisaca bebegi gördük cok sükür ama cinsiyetini ögrenemedik bacaklari kapaliydi bu ayin sonunda detaylida ögrenecez insaalllah

mesude sagol canim sükür iyiyiz iyi gidiyor hamileligim hamd olsun. kizinla neler yapiyorsunuz anlat??

ha buarada ise daha baslayamadim cünkü benimle ilgilenen bayan tatildeymis tatilden dönünce bana yyer ayarlayacakmis. gerci nisanin sonuna kadar calisacam az kaldi hic ayarlamasalarda olur yani

evet canım büyüdük zaman su gıbı akıp gıdıyor senın ıcınde öyle olacak adı aybüke olacak bızde artıkalışverişle uğraşıyoruz ufak ufak alıyoruz canım subatda büyük temızlık yapacağız yatağı dolabı yerleşecek offf cok iş var

canım benım cok az kalmış haftaya cuma haa rabbım hayırlısıyla kurtarsın ayyy cok heyecanlandım yanı 17 kesın mı pekı :KK16:

CİCİLERİMİZ DAHA EKSIKLER BITMEDI KIZLAR :nazar:Eki Görüntüle 925526 Eki Görüntüle 925527 Eki Görüntüle 925528 Eki Görüntüle 925529 Eki Görüntüle 925530 Eki Görüntüle 925531 Eki Görüntüle 925532 Eki Görüntüle 925533 Eki Görüntüle 925534 Eki Görüntüle 925535 Eki Görüntüle 925536 Eki Görüntüle 925537 Eki Görüntüle 925538 Eki Görüntüle 925539 Eki Görüntüle 925540 Eki Görüntüle 925541 Eki Görüntüle 925547 $ER-OS-2684-Geyik-Emprime-Uzun-Kol-Gecelik__95276871_0.jpg Eki Görüntüle 925543 Eki Görüntüle 925546 $Pierre-Cardin-Ponponlu-Bayan-Pij_6173_1-750x750_0.jpg Eki Görüntüle 925545 $pierre-cardin-8806-kayik-yaka-benekli-bayan-pijama-takim-300x375.jpg Eki Görüntüle 925544
Eki Görüntüle 925548 Eki Görüntüle 925549 Eki Görüntüle 925550 Eki Görüntüle 925551 GÖBİŞLER
$77.jpg $66.jpg $55.jpg $44.jpg $33.jpg $22.jpg $11.jpg KIZIMA YAPTIĞIM ETİKETLER :nazar::nazar::nazar::nazar:

Cnmm nasılsın krem vermedi fitil verdi 2 gün kullandım geçti çok şükür

Cnm inş. öledir ama degil gibi adet belirtilerim başladı iyice belki böylesi benim için daha hayırlıdır

Haha ay baksana sen bizim.kiza edepli cikti:)
Kiz o kiz seb bosuna merak ediyorsun soyluyirum yahu
Neyseki yakinda detayli varmia kuzum ozaman kizun gisterir kendini
Bebisub neler yapiyordu anlat bakim
Ooo nasalla kuzum sende ben gibi al.ala bitirememissin ay dogurana kadarda bitmiyor
Hepsi cok gyzel cnn rabbim.hayirlisi ile kullanmayi nasip.etsin insalla
Cnm inş. öledir ama degil gibi adet belirtilerim başladı iyice belki böylesi benim için daha hayırlıdır
Insala oledir cnm
Ader belirtilerine takilma sakin cnm pek cok gebe bunlari yasiyor
Eee bat ne zamab

X