Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm peynir kesigi gibi geliyo bugün kontrolüm var doktora sölerim belki fitil falan verir

Gecen hafta aynısı oldu canım.acık yeşil renkte peynir gibi akıntım oldu doktora söledim bol su iç dedi sadece.sen dediğimi yap bak mutlaka hergün bi kere ılık sirkeli suyla yıka

Gecen hafta aynısı oldu canım.acık yeşil renkte peynir gibi akıntım oldu doktora söledim bol su iç dedi sadece.sen dediğimi yap bak mutlaka hergün bi kere ılık sirkeli suyla yıka

tamam cnm sabaha yaparım benimki beyaz acaba aşılamayı etkilermi bu durum

Arkadaşlar merhaba ben öncelikle kendimden bahsedeyim 6 aydır çalışmalarımız sürüyor fakat neticeye ulaşamadık bu ay yani dün dr gittim regl 3. Günü altdan muayene ederek yumurtalıklarımı kontrol etti ve polikistik olabilir dedi ama kesin bişey demedi haftaya pazartesi bir daha çağırdı insan derdini bazen çok yakınlarına bile açamıyor fakat burası insana iyi geliyor. Tüm benim gibi bebiş bekleyen arkadaşlarım inşallah rabbim en kısa zamanda bizede nasip eder...

Slm hanimlar!
Hamisler nadi gidiyor bakalim??? Zeynep insallah hamis sindir Rabbim hayirlisiyla güzel haber vermeni nasip etsin.
Benim kirmizilar gelmedi kizlar. 4 gün gecti ama bu ay hicbise yapmadik bide gecen ay gelmisti kirmizilar. Hicbir adet bekirtiside yok. Bi siskinlik felan olur ya yada gögüsler siser, hicbisey yok yani. Sadece iki haftadir yüzüm feci sekilde sivilcelendi. Acaba kistmi var yine? Gecen sene de olmustu adet gecikmisti ama testler negativ cikti. Meger kist varmis, ama ozamanda ayni hamilelikteki gibi belirtiler olmustu.

Ayy hadi inş bebek vardır canım ya.3 gün daha dur olmaSa test yaptır

cok heyecanliyim songülüm ya yarin randevum var sabah 10.30da belki cinsiyetide belli olur. ilk defa karnimdanda bakacak ve esimde görecek hayirlisi ile. bu iki gündür belime bi agri girdi ayaga kalkamadim dönemiyordum bile bicak saplantisi gibi cok zor gecti wc ye bile esim elimden tutarak gidiyordum. cok sükür gecti annem normal oldugunu söylüyor sinir sikisikligindan olurmus bakalim doktorumada söyleyecem. onun haricinde cok sükür iyiyz.

siz ne yaptiniz nasilsiniz????

seyda bebisten vakit bulamiyorsun sanirim nasilsiniz minik kizini cok merak ediyorum resmini görebilirmiyim??

zeynep ben hamile kaldigim ay yesil sari sümüksü iplik gibi sünen akintim vardi daha önce hic yoktu ve hamilyedim. akinti belirti olabiliyor. bende bide hamile kalmadan öncede akintim coktu kasinmiyordu ama koku vardi ve mantardi. hamileligimdede oldu fitil kullandim. buarada ben fitil kullanamazken beceremezken bebegim icin 6 gün fitil kullanmaya baslamistim. bakalim simdi ne diyecek umarim gecmistir. mantar biliyorsuntur gebelige engel umarim döllendikten sonra olmustur mantar eger mantarsa tabi. hayirli sonuclarini bekliyoruz bu carsambami test günün????

ayfercim Insallaaaaaahhhh hamilesindir canim sonucunu merak ediyorum bi idrar testi yapsana bizede söyle

sedef masaallah pasalarina 2.5 kilolari cok iyi Rabbim kolay dogum nasip etsin Insaallah. fetih suresi dagit kendinde oku kolay dogum icin

Ayşecim napiyon nasilsin nerekerdesin sen ya ozlettin kendini valla iyi olmus gezmen

Zeynepcim hayirlisi olsun hakkinda insallah hayirli guzel haberler alirsin Rabbim kucagini en kisa zamanda doldursun

cnm inşş cinsiyetini ögrenirsin doktordan güzel haberlerle dönersin cnm bana test falan yap denedi adet olmazsam ayın 20 sine randevu verdi

kızlar doktora gittim fitil verdi bide kan sulandırıcı igne verdi 10 gün yapacam yine heryerim moraracak bakalım sonuc ne olacak artık beklemekten başka bişey yok ben doktora tutmazsa gelmeyeyimmi dedim oda adetin 2. gün gel kalan folikül varmı diye bakacam bide ozaman konuşuruz bundan sonra ne yapacagımızı dedi

Ayşecim napiyon nasilsin nerekerdesin sen ya ozlettin kendini valla iyi olmus gezmen

Zeynepcim hayirlisi olsun hakkinda insallah hayirli guzel haberler alirsin Rabbim kucagini en kisa zamanda doldursun

aminnnn cnm inş. aslında ben çok umutlu degilim çünkü bunca tedavinin hiçbiri pozitif çıkmayınca ister istemez umutlanamıyorum ama güzel dileklerin için çokk teşekkür ederim

Zeynebim seni anliyorum kolay degil bu yasadiklarin hemde hic ama güçlü ol ve inancini da umufunu da kaybetme Rabbimin mucizelei tukenmez elbette zamani vardir Rabbim hayirlar versin hakkinda ne diyelim
Herkesun imtihani farkli farklı Rabbim kaldiramayacagimiz yukler vermesin bizlere

Ay hadi hayirlisi dicem.kuzum
Ay hic mi sey olmasi.kiz koca ay illa bir kacamak.olmistur
Malum.bir kere olmasi yeerli olasi varsa
Aman hadi bakalim.ben meraktayom bak.simdi bana gore o bir kiz annesi kadar guzel.kiz olucak
Demek.ilk karindan he esinde heyecanlidir.
Gebelik nasil gidiyor yeni isin nasil
Bize gelincw ayni cnm bir degisiklik yok
inşş. cnm Rabbimin izniyle herşey yolunda gider şimdi pazartesiyi bekliyorum sabırsızlıkla kontrole çagırdı inş. yumurtalar çatlamıştır
Zeynebim.yumurtlaar caatlamismi
Aynen öyle canım şaka gibi.şaşkınım:)dün kontrole gşttik 2,5 a yakın olmuş kiloları,tam ölçemedi doktor nedense.haftaya cumartesi son kontrol var.sona doğum için gün alcaz:18:
Hey dr beyamca neden olcmedin yahu asil tam.zamani
Kurtardi senin bebeler.kendini ayyy dun gibi haberin geldi digum.zamani
Rabbim.kolaylik.gelsin cnm benim insalla.mukafatini alicaksin slklntilarinin
Canim.benim.rabbim.dermazsiz vermesin bak burda pko ile gebe kalan arkadaslarimiz var
Corekotubal tarcini tabsiye ederim
Nbr cnm nasilsiniz iyi.oldumu.minik.kuzu

Sagol cnm iyiyiz daha asilarimizi da olduk sen nasilsin
Ya sondgul sana bisey sorcam sen yarenle arasa kan ilaci kullanmişmiydin

Sagol cnm iyiyiz daha asilarimizi da olduk sen nasilsin
Ya sondgul sana bisey sorcam sen yarenle arasa kan ilaci kullanmişmiydin

Gecmis oldun cnm
Ikisindede kullandim hatta arasa kullandigum haldr demir eksikligu var
Paraben durumundan dolayi baya bir gundem.konisi olmustu kasim.annelerinde ben dr umla konustuktan sonra kullanma kararri aldim
Siz?

Gecmis oldun cnm
Ikisindede kullandim hatta arasa kullandigum haldr demir eksikligu var
Paraben durumundan dolayi baya bir gundem.konisi olmustu kasim.annelerinde ben dr umla konustuktan sonra kullanma kararri aldim
Siz?
Ya cnm cok sagol bende kullaniyorum ama cogu arkadas burda kullanmiyor yine o gundem var parapen ve tortu varmis hatta bazi kan ilaclari toplatiliyor seri numaralarindan bende kararsiz kaldim simdi birde disleride curutuyormus sence napmaliyim cok gerekli mi acaba

cnm yarennım 7 yasında masalla dıyım curuk vb hıc bırsy yasamadık 1.5 yasına kadar kullandı ablamlarda ole bırsey yasamaı
toplanma olayı gecmıs tarıhteydı
parabenı ben dr umuzla konstum mıktar cok az dedı paraben vücutta depolancakkı bu etkıyı gostersın dedı
günlük kullanılan orandakı paraben dışkı ve ıddrar yolu ıle atılıyormuş
kendı oglumada kullanıyorum dedı ben guvenıyorum kk da kullanmayan arkadaşlarımızın çocuklarının cogunda demr eksıklıgı cıktı 1 yas kontrollerinde bız br buçuk yasına kadar kullanıcaz
doğalla yolla alamauya kalkılırsa 5 damla ıkı bardak pekmeze esıtmıs dusun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…