Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Zararı olmaz heralde canım ya:44:aşılamadan sonra normal ilişki yasak değil dimi?bakarsın onda tutar:)

Canim.dogrruyi soylemek gerekirse ben trdavi ile kurlerin bir arada kullanilmasini dogru bulmuyorum
Ama.kullanmaya basladiktan sonra devam etmelisin

Zararı olmaz heralde canım ya:44:aşılamadan sonra normal ilişki yasak değil dimi?bakarsın onda tutar:)

o zaman devam edeyim cnm ilişki gün aşırı öneriyo doktor zaten asılamadan 3,4 gün sonra kontrole çagırıyo yumurtalar çatlamışmı diye muayene ediyo

o zaman devam edeyim cnm ilişki gün aşırı öneriyo doktor zaten asılamadan 3,4 gün sonra kontrole çagırıyo yumurtalar çatlamışmı diye muayene ediyo

İnş olsun bu sefer canım:)çok heyecanlı bu bekleyişler bilirim.canım aşılamadan sona kabak çekirdeği ve ananas ye bol bol.ben tüp den sona öle yapmıştım bi çok kişi önermişti.inş sanada olumlu etki eder

inş. cnm hayırlısı olsun yerim cnm tutunması içinmi yeniliyo benim şimdi çıkmam lazım temizlik yapayım bikac gün iş yapmayayım aşılamadan sonra

inş. cnm hayırlısı olsun yerim cnm tutunması içinmi yeniliyo benim şimdi çıkmam lazım temizlik yapayım bikac gün iş yapmayayım aşılamadan sonra

Ewet canım tutunmasını kolaylaştırıyomuş.iş falan yapma zaten aşılama sonası sonuç alana kadarkolay gelsin canım görüşürüz

sanki ilk defa aşılama yaptırıyorum heyecandan uyuyamıyorum karnımda çok agırmaya başladı acaba yumurtalarmı çatlıyo

selaaaamm yeni yiliniz hayirli olsun herkese saglik hayirli evlat mutluluk bereket basari ve huzur getirsin Insaallah

zeynep asilaman tutar Insaallah Allahim yeni yil hayirli etsin sana ve ayfere Insaallah

bende uzun zaman yoktum malum annemlerdeydim sonra akraba ziyareti yaptik uzaga gittik derken evime kavustum.

seydam kizin dünyaya gelmis Rabbim saglikli ve hayirli bir evlat olmasini nasip etsin Insaallah resim paylastinmi acaba bi bakiim

songulum beni cagirmissin canim cok ozledim hepinizi artik evde netim var yupppiiiiiiiiiii

cnm sanada saglıklı huzurlu seneler inşş. cnm tutar nasılsın cnm

bende iyiyim çok şükür cnm kv eski haline dönmesi zor gibi ama Allahtan ümit kesilmez

Allah sifa versin Insaallah dedigin gibi Allahtan ümit kesilmez.

tedavine ara vermemene sevindim canim. Mayista devam etmeyi düsünüyordun hatirladigim kadariyla hic ara verme full gaz devam et yola Rabbim emeginin karsiligini verir Insaallah. bende 3. asilamam oldugunda tüp icin hazirliklar yapiyordum adetimi beklemedende ilk randevumu alip doktorumla tanismistim Insaallah sende Hamile kalirsin tüpe gerek kalmadan

aminnn cnm dogru hatýrlýyosun cnm eger aþýlamam tutmazsa mayýsta deneyecegim tüpü çünkü kv fizigi o zaman bitiyo senin nasýl gidiyo cnm hamileligin

Son düzenleme:
aminnn cnm dogru hatýrlýyosun cnm eger aþýlamam tutmazsa mayýsta deneyecegim tüpü çünkü kv fizigi o zaman bitiyo senin nasýl gidiyo cnm hamileligin

anliyorum canim Rabbim yolunu acsin tüm kolayliklari nasip etsin. benim hamileligim sükür iyi gidiyor mide bulantilarim azda olsa vardi onlari atlattik sükür. haftaya doktor terminim var onu bekliyorum bir ay oldu gitmeyeli zaman gecmedi bi ttürlu Insaallah hersey yolundadir.

cnm ben çıkıyorum teldem yazıyorum biraz zor oluyo artık sende girebilecen artık buraya inşş. tekrar görüşürüz Allaha emanet ol cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…