Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

inş. cnm saglıkla kucagına alırsın bebegini cinsiyeti belli oldumu

çok sagol tatlım bugün saat 2 de Allah izin verirse

aa ne cabuk ay kiz yat dinlen icini ferah tut. busefer Allahin izniyle tutacak diye hep positif dusun. inanmak basarmanin yarisidir ben buna cok inandim vve karnimi sevdim asilamadan sonra konustum biliyorum benimlesin tutundun ben hamileyim dedim hep kendi kendime ve hic aksini düsünmedim. Insaallah sende bu sekil düsün Rabbim inan o dyuguyu veriyor ben önceki dönemlerimde asilamamda hic hamileyim hissine kapilmamistim ümit varken hep bi yanim olmadi diyordu. Ama busefer olacak Insaallah buna inan dua et abdestli git asilama aninada ayetelkursi oku
Hadi Insaallah

anladım cnm olurda bende tüp yaptırsam 2 embriyo verirlermi diye kaç gündür düşünüyorum cnm sen niye yatmıyosun ben heyecandan yatamıyorum ya sen

Koyarlar diye tahmin ediyorum canım çoğu yer yapıyo...ay sorma canım ya bende ağrılardan uyuyamıyorumne tarafa yatsam oralar ağrıyo...bebekler doğsa daha çok uyurum valla

canım benım nasılsın hamişlik nasıl kaç haftalık oldu bebiş maşallah özletme kendını

kızlar aşılamamı oldum şimdi eve geldim aşılamadan sonra 2 saat yatırdı çok güzel gectiginide söledi inşş. bu sefer olur herşey güzel olunca bende çoookk umutlandım pazartesi kontrole gidecem tekrar

Çifter çifter bebiş olsunlar inşallah:)yat dinlen yemek tuvalet dışında kalkma duş alma

canım ınsallah olur rabbım ınsallah meleğini hemen yollar sakın ol stres yapma bol bol dua oku elını karnına koy

günaydın canlar
hayırlı cumalarr
cuma hürmetine rabbim bütün dualrınızı kabul etsininşş

nartanesı cnm net olmasına cok sevndım counku ben senı merak etmekteyim uzun zamandır gorusemedk bu güzel gunlerı senden haber almadan gecırmeyı sevmedim artık sık sık hbrlerını bekliyoruz

zeynepcım hersey yolund gıtmıs ınsalla 2014 senın yılın olur 2015 e bebeslerınle gırersın:)

sedefcım farkındamısın cok cok az kaldı ay saka gıbı yahu

inşş. cnm Rabbimin izniyle herşey yolunda gider şimdi pazartesiyi bekliyorum sabırsızlıkla kontrole çagırdı inş. yumurtalar çatlamıştır

Aynen öyle canım şaka gibi.şaşkınım:)dün kontrole gşttik 2,5 a yakın olmuş kiloları,tam ölçemedi doktor nedense.haftaya cumartesi son kontrol var.sona doğum için gün alcaz:18:

kızlar canım çok sıkkın ben mantar oldum zannedersem çok afedersiniz ama hiç kaşıntı olmadan mantar olurmu neden böle oldum bu durum aşılamayı etkilermi hiç umudum kalmadı artık

kızlar canım çok sıkkın ben mantar oldum zannedersem çok afedersiniz ama hiç kaşıntı olmadan mantar olurmu neden böle oldum bu durum aşılamayı etkilermi hiç umudum kalmadı artık

Tatlımmantar belirtisi kaşıntı olur genelde.beşki değildir seninki.hergün ılık sirkeli suyla yıka orayı canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…