Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım benım ben bu hamıleliğimde öyle adet sancıları çektımkı bugün olacağım yarın olacağım hep böyle dedim eşimle annemde sen hamılesın dedı bende mumkun değil dedim tıbben olamaz dedim olurum bugün yarın adet sancılarımda başladı onlarda telaşla beklıyorlar yok gelen giden yok sadece 1 kez ılışkı oldu düşün rabbım verecekse verıyor işte mucize gibi test yaptım ve hamıle cıktım senın bat ne zaman

Ben asilama oldum asilamaya gore batim yarin ama normal sartlara gore cuma gunu batim cunku 28 gunde bir oluyorum en son 10 agustosta olmustum

Ben asilama oldum asilamaya gore batim yarin ama normal sartlara gore cuma gunu batim cunku 28 gunde bir oluyorum en son 10 agustosta olmustum

ozaman canım sen cuma gününe kadar test yapma zaten surda ne kaldı cumaya cuma hayırla gelir inşallah sana ama içim cok huzurlu bu sefer inş. meleğin gelecek cuma akşam test yaparsın allah cc senın müjdenı cabuk yollasın

Agzımda bi kac yerde aft cıktı dişlerimde tel varya oda deydikçe canım cok acıyo gecer bikac güne inş.
ay çok geçmiş olsun cnaım yaa..melem kulnıyon ama karbonalı suda çokii gelo diye bilom heehbern olsun kuzumm
ne dicemi şaşıryorum san..kv az anlyışlı olsun yaa..tedvsyse tedavi ne edelim şimdi ama yaa..bi oğlunumu doğurmuş..bi insann üzerine yük olmazki ayıp ama yaa..50 yaşından sonramı tedavi olcaksın sen..az anlyışlı olsunlar o zmn kuzum ya..ne yürekmiş sendeki..maşşlhh.senn yannda kendimi şeytan hisddyorum vallahi ya bonuzum kuyruğum ve çatalım eksik heee benim..
sende çocuk isyorsun..ee yarın öbür gn sana bişey oldumuda senn beben akcak sana ama balksaa herkesin keyif pek yerinde..sen 3 değil kuzum baya bölkü börcükk olmuışşsunn..ne diim..sölmesem içide patlar söylersemde günaha girip sendie üzücem ne etcem bielemdimm
dualrım inn siiznle cnım yaaa .ayşemde kavussşıu bebenebene..zeyneğppede rabbm yarıdm etsinn...ayferden ses yok uzun süredir du abakalım..ben hamliyeim diye gelsin yiter:))
evet kıza odaklandık biz innkii.....rüya değilde sanki gerçkti du abaklım hayırlsıyla vaktilice gelsinde görcezz bebemii
Kızlar sanırım idrr yolu enfeksiyonu oldumhem sık idrara gidiyorum hemde yaparken ağrı oluyo
ahanda ahan...kızzz bol bol su iç heee...idrrını hiç tutma..sonmuna kdr işedinde emin ol kuzum..ve ihmal etmee innkii
cnm o testler bana hiç yapılmadı innkii..ya da yapıldı ben bilmm doğrusu..ama hayırlı haberler olur inşllh kuzumm..olmlu düşün kuzum ne olursunn ..herşeyn güzleini düşün güzel şeyler olsun artıkk
ayy cnaım inşşlhh gerek kalmaz tü bebkmiş öbür şeylermiş..yeni evinde hayırlısyla durrsun kuzucumm..bebenide taz zmnda alıverssn tatlım..biz her zmn ümid edelim..olumlu düşünelim her şeyn en iisini düşünleim..rabbm iillaki vericek sadece vaktini bekliyor..neylerse gzel eyler.bakalım bizde sbaırla bekliyelim kuzmm

Bugün biraz düzeldi canım.2 gündür sırf su içiyorum.yarında doktora gitcem ne dicek bakalım

Eki Görüntüle 793475 Eki Görüntüle 793488

bebmn yatağı ve benim göbemmkii...yatakta benm yatammışş 25 sene öncekii

Kızzz senin göbekte kocaman olmuşl:)koparırım o kızının pıtışınıayy o beşiklerden alcaktım bende.annem 5,6 ay sona yatmazlar onda kalkmaya calışırlar dedi vazgeçtim.çok gzl ama canım yaa hele senin beşiğin olması ayrı bişey:)nasıl saklamış annen

evet cnm birde o şişimmlşş hali..baya şiştikk..haftaya 6.5 ay olcak inşllhhh..
aynn cnaım yatamzlar..zor yani..heleki harektli bebek için zor..olmasa almzdım bende...ama benm bebşiğim diye.istedim...
valla nasıl saklmş bilmm kuzum..yoksa direk mocilya alcktım ona ytrcktım hep..ama bu vrken 6 aya kdr yanımda aytr sonra öbür yata geçrrim diye düşündüm cnm
Bugün biraz düzeldi canım.2 gündür sırf su içiyorum.yarında doktora gitcem ne dicek bakalım
ay cnm ihml etme..allh muhafaaza..sakın skaın idrını ttuma bak..her geldinde üşenme git.ve emin ol biitne..içerde bir damla bilem kalmsın :))
kötü bir şey demz inşşlhh cnmm ..hadi baklım bbeişleirnide gör..ama biz hiç gömedik çift ultrason şöle güzel pozlıu

Tatlım ikisi aynı karede olmuyo hiç ultrasonda???bende bilmşyom niye olmuyo.hep ayrı ayrı gösteriyo doktor.keseleri ayrı tek değil galşba ondan bitişik değiller..

Tatlım ikisi aynı karede olmuyo hiç ultrasonda???bende bilmşyom niye olmuyo.hep ayrı ayrı gösteriyo doktor.keseleri ayrı tek değil galşba ondan bitişik değiller..

aynn cnm keseler ayrı olduğu için öle..haha biri sana biri eşine benzicekk .))çok hoşş ama yaa

ıyı tatlım benım aslında buralardayım

sen napıyorsu kuzucuklar nasıl ve kontrol ne zman

Asıl doktorumla randevum cumartesi canım,ankaradaki tüp bebek doktorumla...ama ben bide kırıkkalede bi doktorum olsun istedim burdan bi hastaneden randevu aldım.yarın 10 da gitcem.iyiyiz heralde canım ya.pazartesiden beri idrar sıkıntım vardı yaparken kasıklarım ağrıyodu yarım saate bi wc ye gidiyodum.bugün biraz rahatım.yarın idrar testi yaptırcam

cnm zaten dr un d ıster yaptır mutlaka
cnm ıyı etmıssın kıkrlarelıdede dr un olsun anı bısey olsa 1.5 saat cok uzak bence
bıde randavularını 15 gu ara ıle ayarlakı 15 günde bır oğullarını gor

ayy ısımlerınız kesınlestımı

Şeyda bide dün hiç akıntım yoktu bugün var.acaba iltihapmı sökülüyoki?
aa olabilir kzuum bende bişe oldumu songüle sorom valla..ay bu ne ne demek..ne olo şimdi:)))
koca gobeklı kadınlar nbr
iidr sen naponn baekmm
BiZde öle diyoz biri sana biri bana benzicek diye:))sağlıkla doğsunlarda o bana yeter

aynn kuzumsağlıklı olsunlar kime benzice önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…