Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Birisi kesin eymen,diğeri %90 ediz:)

Eki Görüntüle 793475 Eki Görüntüle 793488
Eki Görüntüle 793551

bebmn yatağı ve benim göbemmkii...yatakta benm yatammışş 25 sene öncekii

seydam hakkımızda herşeyın hayırlısı kuzum bende cumartesi sabah gıdeceğim doktora ınsallah hayırlı haberlerle gelirim
ay ben senın o göbeğide bebeğide yerım nasıl tatlı olmuşun 41 kere ay çok güzel bır duygu ınan senın yattığın beşikte bebişinde yatacak ınsallah benımde bebeklık kundağım vardı du bakıyımn anneme sorayım bı ne yapmış o kundağı

ıyı tatlım benım aslında buralardayım

sen napıyorsu kuzucuklar nasıl ve kontrol ne zman

gezğinci topik topik geziyorsun sayfayı bır acıyorum sen topiklerde hiç bizi sorma cadı arada bızede bak zaten seyda olmazsa kımse buraya gırmıyor

barbunya kurtlu cıktı bozugummm

oysakı pazartesı almıstık
ayy neden öleekiii..ay belkide geçmiş barbunayayı verielr size..ayy kurt dem bana uyuz olom hee..bugn bit dedin kurt dedin maffetn benii uyuzzz teyze seni..

üşüyorumm hava çok soğudu ama yaaa

ayy kız hayırlı haberlele gelcen öle deme..ben bilom bebem sennle..hep erkk dedim ama kız o..:)nazlı kızım benim..anca gelmek istedi ne edelim..
ay kız battniyem yastığım kundğım duroo..sadece aystığımın içindeki elyaf değiştii...
ay kız sor kesind urodur ben bebmn eşyalarını hiç atmıcam vermicem :))

ay deme kız songl ep burda ben yokum uuzn süredirr

üşüyorummm çok üşüyorumm hırkamı giydimmm ayakalrım çorap patik ay neden böle soğudki hava bi anda uyuz oldum..

neyse ben çıkım en iismi bebmin gardolabıyla oynıyım azcık

Valla.kuzum banada boyle diyorsaniz daha ne diyeyim.caninsagolsun

üşüyorummm çok üşüyorumm hırkamı giydimmm ayakalrım çorap patik ay neden böle soğudki hava bi anda uyuz oldum..

neyse ben çıkım en iismi bebmin gardolabıyla oynıyım azcık

Kiz bura sogukta o kaa degil.oyna bakim
Valla.dunya kiyafet oyna oyna bitmrz

Aman sorma kizzzzz attim komple ne guzel bebelerimw pisirecektim oysaki

Kiz serin olsun socak zorr

Kiz bura sogukta o kaa degil.oyna bakim
Valla.dunya kiyafet oyna oyna bitmrz

ay kız sen sultanı sormon diye alınmışş ...hamile yaaa yaşasın ilk hormnlrı

sen bilon bu duurmlrı ..cannz sağolsun dermiş anam anamm alınırmışş..ayy nasıl hgülom hee komime gitt heee..
kız serran doğurmuştr deme :44::44::44:

ay gidim düzeltim yastıklr geldikçe karmon çormn oldu..benm kendi düzenime göre düzeltim bare.teyzemle annem düzellti ne enerd ebilmm

Kızlar görevinizi duydunuz demi:)madem isim beğenmediniz isim bulun cabuk bana.e ile başlasın:)

Eki Görüntüle 793475 Eki Görüntüle 793488
Eki Görüntüle 793551

bebmn yatağı ve benim göbemmkii...yatakta benm yatammışş 25 sene öncekii

sagolun kizlar cumaya gerek kalmadi ben bugun adet oldum normalde 28 27 29 günde gelen adetim tedavi sürecinde hele asilama olali iki kere oldum hep erken catliyor. catlak benim yumisler ya gercekten catlak.
doktorlara sinir oldum burda iki merkez var her iki yerdede benim tahlil sonuclarim var ardim bana uzak olan merkezi sordum progesteron düsük dedi yani 7.8 mis 10-12 olmasi gerekirken ama ben asilama oldum dedim hemde hic bir ilac kullanmadan ozaman doktorla konusun bu durumu dedi cünkü düsük.
bugün yine aradim busefer benim merkezi ordada hemsire ayni degeri söyledi ve hersey normal dedi ama sanki düsük dedim yok doktor not birakmamis yani normal dedi. haydaaa dedim cok sinir oldum aglayacam artik gercekten cok üzüldüm yani inanin benim bu müdahalem neyin nesi anlam veremiyorum hicbirsey bilmiyorlar beni cildirtiyorlar. bide kadin adetin ilk günü gelin dedi. dedim tamam adet olurum kesin dedim ve adet oldum. yorgunum bütün tahlillerimi alip türkiyeye gidecem

sedefcim bi kac isim söyleyeyim

enes-enis
eymen-emin
emir-emin
emre- emrah
erdem- eren

nasil ama görevimi yaptim ben notumu isterim

Ah canım ya ne denirkiama ben seni güçlü gördüm...gel canım ya yap türkiyede bebeğini sonra beraber dönün ewinize...içine doğan bişey varmı canım hissettiğin??ben 2 sene önce biliyodum böyle olcağımı.hissediyodum.ben tüple hamile kalcam ikiz olcak diyodum..diye diye yaptım:)

sedefcim bi kac isim söyleyeyim

enes-enis
eymen-emin
emir-emin
emre- emrah
erdem- eren

nasil ama görevimi yaptim ben notumu isterim

Biri eymen zaten o kesin:))onu ben buldum.edizide eşim buldu bende ses etmedim.aslında enesi de düşündüm.afferin sana kız songülle şeyda gelecekte isim bulacak daha:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…