Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

tabı cnm ya of hep cok yoğunsun kuzum valla
nasıl oldu annecıgın

tedavı olayına bu durumlardan dolayımı bıraktınız

Annem biraz daha iyi ama sol ayagının kasları baya zayıflamış o yüzden fizik tedaviye başladı bide kv fizige gidiyo ona 30 seans daha fizik verdi doktor o bitirmeden fizigi tedaviye başlayamamki gecen gün tüp bebek deneyecegimi sòyledim annem bu sene dene dedi kv benim fizigim ne olacak dedi zatwn onun demesine gerek yokki bende seneye düşünüyorum onun fizigi bitmeden başlamayacagımı söledim ama artık kendimi cok yorgun hissediyorum acıkcası

Annem biraz daha iyi ama sol ayagının kasları baya zayıflamış o yüzden fizik tedaviye başladı bide kv fizige gidiyo ona 30 seans daha fizik verdi doktor o bitirmeden fizigi tedaviye başlayamamki gecen gün tüp bebek deneyecegimi sòyledim annem bu sene dene dedi kv benim fizigim ne olacak dedi zatwn onun demesine gerek yokki bende seneye düşünüyorum onun fizigi bitmeden başlamayacagımı söledim ama artık kendimi cok yorgun hissediyorum acıkcası

Eee haksizzda sayilmazsin be gulum bu genv yasta hayatin hep hastalikla geciyor rabbim tabi saglik versin de amaa seni bikdim bileli hep hastalik mucadelesi zor yani ciddi anlamda
Gorumcelerin artik devreye girmesi gerek
Bak seninde texavi baslaman lazim fedakarlikta biyere kadar

Eee haksizzda sayilmazsin be gulum bu genv yasta hayatin hep hastalikla geciyor rabbim tabi saglik versin de amaa seni bikdim bileli hep hastalik mucadelesi zor yani ciddi anlamda
Gorumcelerin artik devreye girmesi gerek
Bak seninde texavi baslaman lazim fedakarlikta biyere kadar

Cnmm bende kv iyilesmeden tedaviye başlayamamki en azından fizigi bitmeden vicdan olarak rahat edemem ama en azından 1,2 aylıgına görümceme gidebilir onuda istemiyo bende git demiyorum sonucta benim annemede yengem bòle yapsa üzülürüm kendisinin düşünmesi lazım annemlede ilgilenmiş olmasam sorun olmazdı ben üce bölünmüş durumdayım son 3 aydır

Kızlar söylemesi ayıp ben galiba basur oluyorumbiraz önce tuvalette kanadı baya:KK43:ilk zamanlar kabızdım ondan oldu heralde

Cnmm bende kv iyilesmeden tedaviye başlayamamki en azından fizigi bitmeden vicdan olarak rahat edemem ama en azından 1,2 aylıgına görümceme gidebilir onuda istemiyo bende git demiyorum sonucta benim annemede yengem bòle yapsa üzülürüm kendisinin düşünmesi lazım annemlede ilgilenmiş olmasam sorun olmazdı ben üce bölünmüş durumdayım son 3 aydır

Tamamda kizum.sende yengene bu kadar acimasiz olmassin yazik.yahu sanaa kolaymi
Aaaa bu gotumcelerin bi el atmasi sart bu olaya

günaydın kızlar nasılsın ben ıyıce dinlendım 3 gün ama yıne işteyim bu cumartesi doktora gıdyoruz ınsallah hersey yolunda gider dualrınızı eksık etmeyın

ay dedim gbim kocamndım kocamn oldum iice..çok komik yaa..tam gergin oldu zamn çekti eşimö..sabah bakom sankim yok gbm..akşama doğruu çıldıryorr..şimdiide ölee aşadakii tuaff tuaf hareket ediyorr..abbm eksikliğini gösteremsin..kimseye artmasın bebğini

ayy kızzz pipleir koparrsam ne etcenn kız :))ay fotolrı payalşırız paylaşmazmıyızz..nsıl bir heycndır bu yaa..eski sayflara bakmaya gerk yok cnm..hareket etmedi zmn ve gergin olmadı zmn ben unutyorum hamile oldumu..ve bazen halen innması zor geliyor bna

Ruymda bebegimi.gordum.beyz tenliydi maviydi gozu ama degisir dedilr cok.guzeldi..emzirdim onu.o kdr nettiki..sonra obur gogsumden.emzirdimm.uyudu..gazini cikrdim.haff kustu ama gaz.cikti..o kdr uysl bi bebektiki anlatamm..dayima benzeetim onu birz firta benziyodu..saclqri.vrdi..terlemis..ama tek sorun.bebegimiz.erkkti..Ama bole bir duygu olmaz yaa...o kdr nettiki anltammsana kv diyoki bana hic.vermicenmi..diyo istemdin..kimseye vermk istemiyorm.hep onla durmk istiyorum ole bole degil ya..ben kara bise beklodm diyorum bu.beyaz diyom..kokusu bile burnumda halen

maşallah seydacım kuzum anası gıbı olacak desene bu arada rüyan cok güzel süt vermek iyidir erkek konusuna gelınce pek yorum yapamıcam ama kızımıza odaklandık bız

Kızlar söylemesi ayıp ben galiba basur oluyorumbiraz önce tuvalette kanadı baya:KK43:ilk zamanlar kabızdım ondan oldu heralde

canım benım 1 tatlı kaşığı hakıkı zeytın yağı iç bır de bol bol su iç :KK34:

günaydın kızlar nasılsın ben ıyıce dinlendım 3 gün ama yıne işteyim bu cumartesi doktora gıdyoruz ınsallah hersey yolunda gider dualrınızı eksık etmeyın

maşallah seydacım kuzum anası gıbı olacak desene bu arada rüyan cok güzel süt vermek iyidir erkek konusuna gelınce pek yorum yapamıcam ama kızımıza odaklandık bız

canım benım 1 tatlı kaşığı hakıkı zeytın yağı iç bır de bol bol su iç :KK34:

Ayy o zeytinyağ yutulurmu:KK37:cumartesi bende doktora gidiyorum canım:)çok heyecanlıyım bnde.randevumu sabaha aldım 10 buçuğa:)

Kiz kan hapi kullanmayan gebemo.olur 3 kisiye yetermi o kaa kan soyle o dr a ebem.olmaz boyle dedi dw

Belki bu gittiğimde başlatırsa kan hapına:44:dur bakalım onuda soruyum.songül benim doğum ankarada olacakya hani,kırıkkaleye 1,5 saat mesafede.ben burda bi hastaneye dosya açtırıyım yinede.allah korusun acil bişey olursa diye.

Suay canim hayirli haberler alman dilegi ile gonlunu ferah tut canum
Sedef zeytin yagi iyi gelir arkadasin dedigi gibi ig mig diye diye sifa niyetine ic.
Ev tasimak ne zor ya bide ise gidiyorum haftaici neyseki iki hafta daha calisacam sonra izine cikiyorum

Sedef zeytin yagi iyi gelir arkadasin dedigi gibi ig mig diye diye sifa niyetine ic.
Ev tasimak ne zor ya bide ise gidiyorum haftaici neyseki iki hafta daha calisacam sonra izine cikiyorum

Anaaaamm kız sen hamilemisin niye söylemiyon:KK52:benmi kaçırdım yoksa

Canim benim test gunum daha gelmedi ben asilamadan sonra yaptim takvimi motivasyon olsun diye hamile olup olmadigimi bilmiyorum canim

günaydın kızlar dün giremedim cok yogundum kusura bakmayın kızlar sıze bırsey soracağım ben 29 ağustosta zekai tahirde yanı devlet hastanesınde tahlıllerımı yaptırdım rubella ıgm 10,0(negatif) cıkmış rubella ıgg 32,3(pozitif) cıkmış ınanılmaz korktum ınternette araştırdım vücudumun bağışıklık kazandığını gösterirmiş ıgg pozitif cıkınca önemlı olan ıgm olanmış sızce doğrumu daha cumartesi doktora gıdeceğim

Ayy o zeytinyağ yutulurmu:KK37:cumartesi bende doktora gidiyorum canım:)çok heyecanlıyım bnde.randevumu sabaha aldım 10 buçuğa:)

sedefcim valla büyüklerimiz zeytin yağı ıyı derler ama yınede sen doktora sor tabıkı ayy ne güzel desene aynı anda doktorda olacağız ınsallah hayırlı haberlerle geliriz benım randevumda 09:10 da

canım benım ınan senın ıcın cok dua ediyorum inş. meleğin senınledır yenı evın yenı neşesı olur ınan o kadar cok korkuyorum kı süreklı tedirğinim gerğinim acaba yaşıyormu ne durumda paranoyak oldum :KK50: güzel haberlerini beklıyorum

Kızlar sanırım idrr yolu enfeksiyonu oldum:KK43:hem sık idrara gidiyorum hemde yaparken ağrı oluyo:KK43:

canım benım bol bol su iç ama yınede ihmal etme git doktora idrar kültürü ver

Suayim sagol canim agzina saglik Rabbim bebegini sana bagislasin insaallah sag salim kucagina aldigin gunleride gorursun hic endiselenme canim bol bol dua et icini ferah tut bebisini uzme guzel seyler dusun
Benim bi yanim olmadi bu ay diyor bi yanimda okadar umitliki hayal kurmaya basliyor karnim agurdi bu sabah uzuldum esimle konustum oda sagolsun motive etmeye calisiyir ama isin icinden cikamiyoruz bi turlu. 1 ayligina tr gidecem hesabima gire tup icin yetmiyir zaman almanyada yaptiralim diyor esim ben guvenmiyorum diyorum ozaman tup olana kadar ben trde kalayim esimede sana ihtiyac olunca gelirsin diyorum . Cok karisik durumlar

X