Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canim ben evliligimin ilk gününden beri hatta bekarken ikizlerim olsun diye dua ederdim hep sonra baktim gördümki kendiligimden ikizlere hamile kalamicam cünkü ailemizde yok dedim tekede raziyim diye dua etmeye basladim.
belkide cok ictenlikle dua ettimki anca tüple ikizim olur ve öyle olacak sanirim diye esimlede hep konusurum oda 3 tane koyduralim diyor bidaha ugrasmayalim dedim hehe tabi birine tamamen sen bakarsan tamam yok annelerimiz gelirmis
iste belkide tüple ikizlere hamile kalacam kismet

Hey kadinnnn birak elin memleketindeki.dr lari gel.turkiyeme ben ebe halimle daha cok biliyom ay sonunda senin yumislerride cildir cildir moduna soktular
Aaaa amannn kiz sedeefin oraya gitme sansin varmi

Allah gönlüne göre versin canım bak seninkide benim gibi olcakama 3 e nasıl bakacan kız:))kreş gibi olur ew

Hey kadinnnn birak elin memleketindeki.dr lari gel.turkiyeme ben ebe halimle daha cok biliyom ay sonunda senin yumislerride cildir cildir moduna soktular
Aaaa amannn kiz sedeefin oraya gitme sansin varmi

evet ya yumisleri delirttiler pztesi 13mm oln yumis carsamba nasil 23 olupta catladi yani burdan anlamiyorlar ya uyuzlar
sedefin orasi neresi

Kuzum.derim.ya hersey de hayir var rabbim.duani kabuk etti belkim tuo.bebe vesilen okucak

evet ya yumisleri delirttiler pztesi 13mm oln yumis carsamba nasil 23 olupta catladi yani burdan anlamiyorlar ya uyuzlar
sedefin orasi neresi

Cnm.onlarin hedef turkiye
Sedef ankarada yaprirdi cnm bi arkadasimda istanbukda uc kere olmamis ankarasa olmus tabi klinii farkli olabilir

Bizi demis kuzum.benim.neyse cani sagolsun
Daha ne diyeyimmmm

sedefcim ankarada nerde hangi ahastanede yaptirdin sen

songül arkadasin istanbulda hangi hastanede yaptirdi

doktorun kimdi bi arastirayim bakalim. ankarada kalacak yerim yok ama uygun bi otelde kalirim herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…