Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

He bak simdi bu bebe bi surprizle gelmis zaten ondan bu bebek kucaginda olacak insalla cnm
Bsk olasi varsa oluyor degilmi biz hep stred yani
Keseyi gordunuzmu suayim

keseyı gördük canım içinde yolksac da gördü doktor herşey yolunda dedi hergün iğne vrulup coraspirin kullanıyorum kalp atışı içinde 2 hafta verdi kuzum evet rabbım nasip etti sonunuda güzel eylesın inşallah zaten eşim ben benım annem bılıyor başka kımseye söylemeyeceğiz 4-5 aylık olana kadar eşimde bende cok korkuyoruz kuzum

Yat dinlen canım bu sefer inş yüzün gülecek kız sultan yetiştin bak bana:KK66:

Hmm oda havalı bi isimmiş kız sen bana bakma doğuma kadar kaç isim değiştiririm ben

allah ne deyim sedef sana cadı evet yetiştim sana senı yalnız bırakmadım hatun saka bır yana sağlıkla gelsın geç olsun güç olmasın

keseyı gördük canım içinde yolksac da gördü doktor herşey yolunda dedi hergün iğne vrulup coraspirin kullanıyorum kalp atışı içinde 2 hafta verdi kuzum evet rabbım nasip etti sonunuda güzel eylesın inşallah zaten eşim ben benım annem bılıyor başka kımseye söylemeyeceğiz 4-5 aylık olana kadar eşimde bende cok korkuyoruz kuzum

allah ne deyim sedef sana cadı evet yetiştim sana senı yalnız bırakmadım hatun saka bır yana sağlıkla gelsın geç olsun güç olmasın

Yok yok bu sefer tamam seninki.kız doğurda seninkini alıyım:)

Aman deme.kuzum kimselere inan ben arasié aya yaklasirken dedim hatta annemlere ablamlara bile ay iki hafta cok uzak yaaaa

Aman deme.kuzum kimselere inan ben arasié aya yaklasirken dedim hatta annemlere ablamlara bile ay iki hafta cok uzak yaaaa

ne yapayım meleğim elim mahkum mecbur beklıyeceğim zaten araya bayram da giriyor evde dınlenırız 5 gün ızınlıyım valla bende demıyeceğim kayınvalıdemlere bıle söylemedık

kuzum benım annemle eşimde öyle diyor senın oğlun olacak dıye bakalım aman sağlıklı olsunda kız erkek fark etmez nede olsa ıkısındende yok

Cnm icime birden ole digdu kuzummm du bakalim ay tabikide fark yapmaz yamlis topikte kiz kitligi var

amın canım benım cok tesekkür ederim face takıp ediyorum tatlım senı aklımdasın hep :KK54:
kulağımmı cınladı ne aaaa sedefcim oğluşlar geliyormuşşşş maşallah göbişinde tatlı olmuş yesinler sizi :KK54:
canim benim bende seni takip ediyorum hep dualarimdasin:KK16::KK16::KK16:
ama yıne aynı seyleri yaşamaktan cok korkuyorum sürpriz oldu ne olur bana dua edin bır daha aynı şeyleri rabbım yaşatmasın :KK14::KK14:

Hasta Adı : SULTAN KILIÇ Cinsiyet / Yaş : Kadın / 31 YIL
Örnek No. : 7308663 Rap. Ver. Tar. : 31.07.2013 13:44:17
Protokol : 943385 / P3482500 Gön. Birim : Antenatal Riskli Gebelik
Kayıt Tarihi : 30.07.2013 09:KK35:00 Kurum : S.S.K ANKARA SAĞLIK İŞLERİ IL MÜDÜRLÜĞÜ
T. C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA
HASTANESİ
HASTA LABORATUAR SONUÇLARI

TESTLER SONUÇ BİRİM REF. ARA.
Hormon Num. Alma : Num. Kabul : 30.07.2013 10:18:29 Onay Tar : 30.07.2013 11:KK35:00
BetaHCG [H] 10273,5 (POZİTİF)
suayiiimmm canim cooook sevindim inan gercekten cok mutlu oldum ALLAHIM saglicakla kucagina almani nasip etsin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49: senin de karnin benim karnim gibi catlaklarla dolsun:KK52::KK52::KK52: ALLAHIM en guzel gunleri nasip etsin INSALLAH esinle yavrunla beraber AMIN AMIN AMIN:nazar::nazar::nazar::nazar:
Cnm ya eger ozels ise sorun olmuyo insalla gonulune gire olur ama ben on dogum.olsa sezeryan derimm

Him kizlar aras digana kadar kizlarinizda olur degerlendirelim benden iyi kv mi dunurmu bulacaksiniz haha

evet canim ozele gidiyorum ama drum cok inat problem olmadikca sezeryan yapmiyor her kesi dogurtuyor, ben heyecan yapinca tansiyonum yukseliyor tek umudum o eger dogumda tansiyonum cikarsa sezeryana alir ya da bebek 4 kiloyu gecerse:emir_bebek:
tabi canim senin gibi kaynana aras gibi fistik kimse kacirmak istemez:KK52::KK52::KK52:

ama yıne aynı seyleri yaşamaktan cok korkuyorum sürpriz oldu ne olur bana dua edin bır daha aynı şeyleri rabbım yaşatmasın :KK14::KK14:

Hasta Adı : SULTAN KILIÇ Cinsiyet / Yaş : Kadın / 31 YIL
Örnek No. : 7308663 Rap. Ver. Tar. : 31.07.2013 13:44:17
Protokol : 943385 / P3482500 Gön. Birim : Antenatal Riskli Gebelik
Kayıt Tarihi : 30.07.2013 09:KK35:00 Kurum : S.S.K ANKARA SAĞLIK İŞLERİ IL MÜDÜRLÜĞÜ
T. C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA
HASTANESİ
HASTA LABORATUAR SONUÇLARI

TESTLER SONUÇ BİRİM REF. ARA.
Hormon Num. Alma : Num. Kabul : 30.07.2013 10:18:29 Onay Tar : 30.07.2013 11:KK35:00
BetaHCG [H] 10273,5 (POZİTİF)

canım hamilesinnn:KK52::KK52: ohh be inşallah bebegin sana sıkı sıkı tutuncak burda dogumunuda görcez hep birlikte:KK49: amann çok yorma kendini be kez geliyo nazlı bebeşimiz inşallahh Allah olmayanlara yani banada bu duyguyu yaşatsın :KK52::KK52: aradan kendimide çıkardım ohhh :KK9::KK9:

canim benim bende seni takip ediyorum hep dualarimdasin:KK16::KK16::KK16:

suayiiimmm canim cooook sevindim inan gercekten cok mutlu oldum ALLAHIM saglicakla kucagina almani nasip etsin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49: senin de karnin benim karnim gibi catlaklarla dolsun:KK52::KK52::KK52: ALLAHIM en guzel gunleri nasip etsin INSALLAH esinle yavrunla beraber AMIN AMIN AMIN:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benım bıtanem allah senden razı olsun inş. rabbım sızınde dualarınızın yüzü suyu hürmetine o günleri gösterir valla harıta gibi olsamda umrumda değil yeter kı sağlıkla gelsın yavrum :KK16: sende cok tatlı bir anne olacaksın kuzum :KK54::KK54:

canım hamilesinnn:KK52::KK52: ohh be inşallah bebegin sana sıkı sıkı tutuncak burda dogumunuda görcez hep birlikte:KK49: amann çok yorma kendini be kez geliyo nazlı bebeşimiz inşallahh Allah olmayanlara yani banada bu duyguyu yaşatsın :KK52::KK52: aradan kendimide çıkardım ohhh :KK9::KK9:

canım benım cok teşekkür ederim rabbım sanada meleğini hemen göndersin inş. herşey cok güzel olsun senın için askerin geldı bebeğinde gelecek ıns.

Gelirim yaw gwlmemmi i:)taş catlasa 2 saatte ordayız:)kaynanalıkta yapmam senin kız rahat eder

senden ıyı dünürmü bulacağım kız :KK9::KK9::KK9:

canım benım bıtanem allah senden razı olsun inş. rabbım sızınde dualarınızın yüzü suyu hürmetine o günleri gösterir valla harıta gibi olsamda umrumda değil yeter kı sağlıkla gelsın yavrum :KK16: sende cok tatlı bir anne olacaksın kuzum :KK54::KK54:

canım benım cok teşekkür ederim rabbım sanada meleğini hemen göndersin inş. herşey cok güzel olsun senın için askerin geldı bebeğinde gelecek ıns.

Sultanım sen calışıyodun demi dikkat et canım işe gidip gelirken

mesaj hakkımı doldurmak durumundayımm kızlar kusurma bakmayın lutfen :)

İzledim onları:)ama benimkiler ayrı kesedeya birbirlerine bu kadar yakın olmzlar heralde:)
evet canim ayri kesedeler bir birlerine dokunamazlar ama cok tatli ya :KK16:

INSALLAH bitanem:KK16:

X