Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy yazdım yazdım netim düşüt:KK43:((

neyse bir daha yazımm....

eşim gececi bu hafat ve sabah 9 gbi geldi duş aldı fln yattı..ama elinde telefon oyun oynuyorud..bende ona bakıyordum..muahhep ediyroduk..bende 1 den aşa kalkmıyuorum..her neyse ben uyuya kalmışım..bayaada olmuşş..eim beni sarstı ne oldu dediedmmama ağzım kullkrımda..kaç dakkadır kendi kendine gülüyorsun dedi yok ne alaka dedim..evet dedi gülüyorsun..baya gülmüşüm..neye güldün dedi. ne bilim dedim yine uyumuşum..aklıma geldikçe güşüyorum halern...

bu arada kaç zamndr kötü rüya göryodum fln ter suçuk içinde uynaıyordum bu ilginç oldu..satte baktımda saat 10.15ti..eşim 9dan beri oyun oynamış sonra oda bana güle güle yattı :))akşmada dalga geço..geç yat gene sabah gülersin dedi:))

paylaşım dedimm..neyse saat baya geç oldu bende uyimm dmee:))

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: NASILSINIZ :26::26:BEN KÖYDEYİM İŞLERİMİZ OLDUĞU İÇİN:KK6::KK6: ÇOK SIK GİREMİYORUM :KK50::KK50::KK50:ARADA BAKIP ÇIKIYORUMM:nazar::nazar::nazar: ALLAHIM RAMAZAN HÜRMETİNE GÖBÜŞLERİNİZİ DOLDURSUN:KK49::KK49::KK49::KK49:İNŞŞŞ İKİZ ÜÇÜZ İNŞŞŞŞ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hımm güzelmiş cnaım..eyemn ve ediz:)..ay bana halne ikincisi kız gbi gelo nedne öle bilmm kızz..şaka gbm hee..
Bize sürpriz yapsa biri:)benim içimdende hep öle geciyodu
cnm 50 80 boydur..0 3 ay diğerleri boy olo snaırım

ay benm kıızmda ahreketli olsun..hiç durmasın yerinde canımm bebem benim ..kız iki hafta olmuş sanki 2 aydır görmm hgee

amin cnaım benimm..yarısınıda yyükliyemdim hee

hahha senn oğlnlar benim kıza küçük cnaım :)..mümkünse erkk 4 5 yaş büyük olsun..dmadım büyk olsun isterimb ben
Benim yakışıklı oğlanları görünce peşinde koşmayında sonra:)
senn kide küçük ama değrlndrmek lazım..bi doğsun abkalım..bak arsa i,çim kaynıyo ama oğlum gbim o..çok sevyorum onu..ama çok talibi vr..ben de öelydim çok yakışıklılardan rakibem çok olsun istemm..

Hayir tusem benimmmmmmm

Gebe kadin biz bizim kizdan daha cektik aras duzenli bi bebek olarsk dunyays gekdi gaz uykusuz gecr yasatmadi simdide slklnti yoksa sesi cikmaz erkek cocuk duvarini kirdik anlayacagin gebeyken oglum uslu olcak dedim bizim 4o kere soyleme politikasi basla sende
İnş benimkilerde öle olur songülüm.elim ayağıma dolaşacak zaten bari akıllı olsunlar:)
Cnm 5o ile 56 arasi al ikiz olduklaro icin cok iri olmazkar sanirim kiyafetler ustunde aglamasin
Bebek araba nasil alicaksin
Prematüre kıyafetler alırım:)bebek arabasını önlü arkalı olanlardan alıyım diyorum canım ya onlar daha rahat gibi öbürleri çok geniş oluyo
Cnm isimleeride cok guzel varmi alteernatod kesinmi

Eymen kesin:)diğeri kesin değil daha sizde fikir verin

hımm güzelmiş cnaım..eyemn ve ediz:)..ay bana halne ikincisi kız gbi gelo nedne öle bilmm kızz..şaka gbm hee..

cnm 50 80 boydur..0 3 ay diğerleri boy olo snaırım

ay benm kıızmda ahreketli olsun..hiç durmasın yerinde canımm bebem benim ..kız iki hafta olmuş sanki 2 aydır görmm hgee

hahha senn oğlnlar benim kıza küçük cnaım :)..mümkünse erkk 4 5 yaş büyük olsun..dmadım büyk olsun isterimb ben

senn kide küçük ama değrlndrmek lazım..bi doğsun abkalım..bak arsa i,çim kaynıyo ama oğlum gbim o..çok sevyorum onu..ama çok talibi vr..ben de öelydim çok yakışıklılardan rakibem çok olsun istemm..

Banada hep biri kız geliyodu inş sürpriz yapar bana:)sonra siz benim yakışıklı oğlanların peşinden koşmayın:KK34:

Gebe kadin biz bizim kizdan daha cektik aras duzenli bi bebek olarsk dunyays gekdi gaz uykusuz gecr yasatmadi simdide slklnti yoksa sesi cikmaz erkek cocuk duvarini kirdik anlayacagin gebeyken oglum uslu olcak dedim bizim 4o kere soyleme politikasi basla sende

Cnm 5o ile 56 arasi al ikiz olduklaro icin cok iri olmazkar sanirim kiyafetler ustunde aglamasin
Bebek araba nasil alicaksin

Cnm isimleeride cok guzel varmi alteernatod kesinmi

İnş benimkilerde akıllı olur en azından biri:)zaten elim ayağıma dolaşacak:KK43:

O zaman ben en iyisi nartanesiyle ayferin kızıno bekleyim:)rabbim inş onlarında yüzünü güldürsün
AMIN canim INSALLAH suay ve zeynep de var listemizde ALLAMIN tez vakitte hepsine cifter cifter nasip etsin INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar:
canim INSALLAH bi kac haftaya uyumaya bile firsat vermiycek ben bi sola donuk rahat uyuyorum, evet canim yaaa arasa bende bayiliyorum kizim olursa kesin arasa verirdim dusunmeden tabi eger songul alirsa:KK53::KK53::KK53:
Aman cnm iki ornek var yadinda kalmadan gebe kaldilar sezeryanlilar
Ay normal dogum zor yahiii benlik degil
canim aslinda bende hep sezeryan istemisim ama nasip iste bakalim dr ne diyecek

AMIN canim INSALLAH suay ve zeynep de var listemizde ALLAMIN tez vakitte hepsine cifter cifter nasip etsin INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar:

canim INSALLAH bi kac haftaya uyumaya bile firsat vermiycek ben bi sola donuk rahat uyuyorum, evet canim yaaa arasa bende bayiliyorum kizim olursa kesin arasa verirdim dusunmeden tabi eger songul alirsa:KK53::KK53::KK53:

Ayy ben nasıl unuttum suayımı,zeynebi:26:eek:kursanız kızmayın kızlar.

amın canım benım cok tesekkür ederim face takıp ediyorum tatlım senı aklımdasın hep :KK54:

Ayy ben nasıl unuttum suayımı,zeynebi:26:eek:kursanız kızmayın kızlar.

kulağımmı cınladı ne aaaa sedefcim oğluşlar geliyormuşşşş maşallah göbişinde tatlı olmuş yesinler sizi :KK54:

ama yıne aynı seyleri yaşamaktan cok korkuyorum sürpriz oldu ne olur bana dua edin bır daha aynı şeyleri rabbım yaşatmasın :KK14::KK14:

Hasta Adı : SULTAN KILIÇ Cinsiyet / Yaş : Kadın / 31 YIL
Örnek No. : 7308663 Rap. Ver. Tar. : 31.07.2013 13:44:17
Protokol : 943385 / P3482500 Gön. Birim : Antenatal Riskli Gebelik
Kayıt Tarihi : 30.07.2013 09:KK35:00 Kurum : S.S.K ANKARA SAĞLIK İŞLERİ IL MÜDÜRLÜĞÜ
T. C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA
HASTANESİ
HASTA LABORATUAR SONUÇLARI

TESTLER SONUÇ BİRİM REF. ARA.
Hormon Num. Alma : Num. Kabul : 30.07.2013 10:18:29 Onay Tar : 30.07.2013 11:KK35:00
BetaHCG [H] 10273,5 (POZİTİF)

Son düzenleme:
ama yıne aynı seyleri yaşamaktan cok korkuyorum sürpriz oldu ne olur bana dua edin bır daha aynı şeyleri rabbım yaşatmasın :KK14::KK14:

Kayıt Tarihi : 30.07.2013 09:KK35:00 Kurum : S.S.K ANKARA SAĞLIK İŞLERİ IL MÜDÜRLÜĞÜ
T. C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
HASTANESİ

Hormon Num. Alma : Num. Kabul : 30.07.2013 10:18:29 Onay Tar : 30.07.2013 11:KK35:00

Oooo cnm canim insalla bu sefer hersey yolinda gider ne olursun tum gelismeleri bizze aktar bak ruskli gebelik uzmanida takipteymis
Su mubarrk ramazanda rabbim.dualarimzi kabul etsin ibsalla

T. C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
HASTANESİ

Kuzummm rabbim nazarlardan korusun inş:nazar:değerin yüksek gibi kac haftalık tahminen

Cnm ya eger ozels ise sorun olmuyo insalla gonulune gire olur ama ben on dogum.olsa sezeryan derimm

Him kizlar aras digana kadar kizlarinizda olur degerlendirelim benden iyi kv mi dunurmu bulacaksiniz haha

Eymen kesin:)diğeri kesin değil daha sizde fikir verin

Cnm eymen okey cokta begenirimde
Ediz sonradan binbasti beni agir geldi sanki
Prkala eymene uygun olmasi sartmk ben mesela iki ismi bagimsiz istedim uyuma takilmadim

Sedef ben senin dogumu bebek kimildamalarini emzirmeni bakmani heeseyini cok merak ediyorum.biliyormusun

Prkala eymene uygun olmasi sartmk ben mesela iki ismi bagimsiz istedim uyuma takilmadim

Sedef ben senin dogumu bebek kimildamalarini emzirmeni bakmani heeseyini cok merak ediyorum.biliyormusun

Bende çok merak ediyom valla napıcam:)o zamab eger fırsatım olursa ev hallerimizin fotolarını koyarım:)

Uyumlu olması şart değil aslında canım.aren ismini duydum gzl geldi ama onunda anlamı biraz tuhaf.hititlilere aren deniyomuş

Oooo cnm canim insalla bu sefer hersey yolinda gider ne olursun tum gelismeleri bizze aktar bak ruskli gebelik uzmanida takipteymis
Su mubarrk ramazanda rabbim.dualarimzi kabul etsin ibsalla

amın canım inş. hakkımızda hayırlısı olur sürekli tedirğinin korkuyorum bu bebek bıze sürpriz oldu kürtajdan sonra bır kez adet oldum sonra tatıle gittik ondan sonra 1 kz ılışkı oldu ama dıkkat ettik bır dahada olmadı adetı bekle bekle olmadım test yaptım rabbım meleğimi gönderdı ama korkuyorum ıste yıne sonu husran bıter dıye :KK14:

Kuzummm rabbim nazarlardan korusun inş:nazar:değerin yüksek gibi kac haftalık tahminen

amın canım benım bugün 5+2 günlük 2 hafta sonra tekrar gıdeceğim kalp atışı ıcın ozamanda 7+2 olacak

amın canım inş. hakkımızda hayırlısı olur sürekli tedirğinin korkuyorum bu bebek bıze sürpriz oldu kürtajdan sonra bır kez adet oldum sonra tatıle gittik ondan sonra 1 kz ılışkı oldu ama dıkkat ettik bır dahada olmadı adetı bekle bekle olmadım test yaptım rabbım meleğimi gönderdı ama korkuyorum ıste yıne sonu husran bıter dıye :KK14:

amın canım benım bugün 5+2 günlük 2 hafta sonra tekrar gıdeceğim kalp atışı ıcın ozamanda 7+2 olacak

He bak simdi bu bebe bi surprizle gelmis zaten ondan bu bebek kucaginda olacak insalla cnm
Bsk olasi varsa oluyor degilmi biz hep stred yani
Keseyi gordunuzmu suayim

Yat dinlen canım bu sefer inş yüzün gülecek kız sultan yetiştin bak bana:KK66:
Cnm bi yakinim taylan koyucak nasik sende asil geldi bana
Hani demistin ya tuo tutmadi kendinden gebe kaaldi hatirlarsan o

Hmm oda havalı bi isimmiş kız sen bana bakma doğuma kadar kaç isim değiştiririm ben

X