Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Haklısın CNm ama benimki riks almaktan değil mecbur kaldığından oldu uyutuyorum mutfağa gidiyorum peşimden iki dakika sonra uyanıp ağlıyor kokumumu alıyor ne istiyor ki onunla yatayım sabahtan aksama kadar ben yanında yatarsam oda yatıyor bana bağlı bizim kız sanki göbeklerimiz bir kesilmiş gibi:)))
Maşallah tu tu maşallah sana tabi yer musaitse alınır ama benim yerim müsait olmadıgından ben bütün aileyi bir seferde değil iki seferde aldım
Nets'e atlatmissin kuzum ya ne kadar yardım etselerde ev sahibi sen oldugun için en cok sen yorulursun hadi hizmeti bırak arkalarından bir gunünde temizliğe gider neyse mübarek diyelim Allah kabul etsin
Ama baba iki gün tatil davetteyim yarında arkadasım dogum yaptı bebek görmeye gidecem ordanda iftar davetine bütün gün gezicem ohh 3 aydır bir yere gidemiyordum ya bunaldım iyice zaten havalar cok sıcak

ay cnaım aynn öle ne edelim...
ayy gez kızınla sende..benm kızım doğsun gezigezi vercemm...
durmıcam evde..ay ben nette baykuş bebek şekerleri gördüm keçeden çk heves ettm bakim yapabilcekmiyim..denizcemm

kızlar hepinize günaydın nasılsınız her zaman kı gibi işteyım

Sultanım sen calışıyodun demi dikkat et canım işe gidip gelirken

evet canım benım calışıyorum hemde 2 vesait gidip geliyorum allaha emanet ne diyelim

canım ben hamile kaldığımdan beri sola yatığ uyom ama alışkanlık genlde uyndığımda sağadönük uyanıyorum :))
songül de kimmiş benim kızımı almıcak hgahah :))) ben onn oğlunu alırım kızda benim oğlanda benim olur hıhh..
ben veriim kızımda babası kimseye vermicekmiş öle diyoo..ben tusemimi evlkendrmicem diyo :))

sultan sultannn ..
meleğim ne güzel bir haber bu...
öle göbenn resimlerini koymak yokkk...
nazr değmesin bebğimeee..canım benimm ..rabbim kucağında sağlıklı sıhtli hayırlı olarak göstersin..
ne dencek kelime ne başka bir şey var.rabbm seni üzmesin..kuzucum işin vardır eminim ama 7 günlük ayter kürsiyi oku kuıcamda sağlıkla sıhtle görim diye cnaım...ilk sayfada vr..
neye niyetedersen oluıyor..süpriz bebek aşllhın izniyle kucana gelck cnmm

ayy nedense banada öel geldi..bi an oğlu olcak deimm...
sultan en sonncu bebeğin cinsiyeti belli olmuşmuydu canımmcım

evet cnım benm net yavş anca okudum yazdım öle geldim :)))

gülüm benım bıtanem sana facedende yazdım allah razı olsun yok gülüm ne hamılelik cetveli nede göbiş koymayacağım bu sefer sonra cok üzülüyorum belkı hamılelık cetvelini 5 yada 6 ayda koyarım haaa bu arada okurum gülüm okumazmıyım evet bundan öncekının cinsıyetı bellıydı erkek :KK50:

bir dileği olan..bir isteği olan kişi
akşam 23.00 dan sonra güneş doğana kadr(gecenin 3/1 de olursa daha iyi)
ayatel kürsi
1.gün 50 defa
2.gün 170 defa
3.gün 220defa
4.gün 313defa
5.gün 50defa
6.gün 170defa
7.gün 313 defa
okunur..allhın izniyle dleği kabul olur

KIZLAR 3/1 NASIL OLUYOR GÜNAŞ DOĞANA KADARMI OKUYACAĞIM

Kızlar nasılsınız ben pek fırsat bulup giremiyorum neler yapıyosunuz suay cnm hamileymişsin Rabbim tamamına erdirir saglıkla kucagına almayı nasip eder inşş. tatlım hemen çıkıyorum akşam gelmeye çalışırım

kızlar hepinize günaydın nasılsınız her zaman kı gibi işteyım

evet canım benım calışıyorum hemde 2 vesait gidip geliyorum allaha emanet ne diyelim

gülüm benım bıtanem sana facedende yazdım allah razı olsun yok gülüm ne hamılelik cetveli nede göbiş koymayacağım bu sefer sonra cok üzülüyorum belkı hamılelık cetvelini 5 yada 6 ayda koyarım haaa bu arada okurum gülüm okumazmıyım evet bundan öncekının cinsıyetı bellıydı erkek :KK50:
ay ebnmde öle doğdu içime o yzüden merk ettm kızmı erkkmi diye sordum..
benmde öndekiler ekk gbi glerdi bana..bende kesin benim erkk çocuklrım yaşamıyor kız çocuğum olsun o yasşasınd ediysim...
ondan sordum balımm..olmlu düşün olmlu olsun cnaım ya...
ben innıyorum sultan valla innıyorum rabbim biliyor yaa..kalben inniııyorum olcakk...kucanda göstercek rabbimm...
ay kız olursa kalben olsun ismi:)))
mustafa cecelinin şarkısı var ya bekle..
karanlık aydınlığa kavurşur elbet siz o o gn bayramı kutlamyı görn.
inşşlhh bizde bayrmı görcez caımmcımm:KK16::KK16::KK16::KK16:
bir dileği olan..bir isteği olan kişi
akşam 23.00 dan sonra güneş doğana kadr(gecenin 3/1 de olursa daha iyi)
ayatel kürsi
1.gün 50 defa
2.gün 170 defa
3.gün 220defa
4.gün 313defa
5.gün 50defa
6.gün 170defa
7.gün 313 defa
okunur..allhın izniyle dleği kabul olur

KIZLAR 3/1 NASIL OLUYOR GÜNAŞ DOĞANA KADARMI OKUYACAĞIM
canım mesela akşm 9 da hava karrdı..akşam oldu..6 da aydınlanıyor...sabah oldu :KK66:)
3 ordan 6 ordan..9 9/3 3 eder yani 2 3 arasıı gbimm...
ama aben yatsıdan sonra okumştum cnaım..sende aytsıdan sonra oku..niyet et..rabbim bebğimi kucağımda sağlıklı sıhatli hayırlı olrak göster rabm de..başla..eline tesbih al..50 habbeye işretle oraya kdr oku ..işretle oku karştrmasında....geri çevrilmezzmişş..
tatlım nasılsınnn bu arada cnm ben adet oldum

iidr kuzum sen nsılsın ne zmn adet oldun kız

ay ebnmde öle doğdu içime o yzüden merk ettm kızmı erkkmi diye sordum..
benmde öndekiler ekk gbi glerdi bana..bende kesin benim erkk çocuklrım yaşamıyor kız çocuğum olsun o yasşasınd ediysim...
ondan sordum balımm..olmlu düşün olmlu olsun cnaım ya...
ben innıyorum sultan valla innıyorum rabbim biliyor yaa..kalben inniııyorum olcakk...kucanda göstercek rabbimm...
ay kız olursa kalben olsun ismi:)))
mustafa cecelinin şarkısı var ya bekle..
karanlık aydınlığa kavurşur elbet siz o o gn bayramı kutlamyı görn.
inşşlhh bizde bayrmı görcez caımmcımm:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım mesela akşm 9 da hava karrdı..akşam oldu..6 da aydınlanıyor...sabah oldu :KK66:)
3 ordan 6 ordan..9 9/3 3 eder yani 2 3 arasıı gbimm...
ama aben yatsıdan sonra okumştum cnaım..sende aytsıdan sonra oku..niyet et..rabbim bebğimi kucağımda sağlıklı sıhatli hayırlı olrak göster rabm de..başla..eline tesbih al..50 habbeye işretle oraya kdr oku ..işretle oku karştrmasında....geri çevrilmezzmişş..

iidr kuzum sen nsılsın ne zmn adet oldun kız
bende iyiyim çok şükür cnm akşam 11 gibi adet oldum çok üzüldüm oruç tutamayacagım diye

seydam bana sormusun ya hangisini yaptin süt buhari ayetel kursimi diye inan hicbirni yapmadim iyice saldim cok tembellik ediyorum ama suan burda saat 1.30 saat 2.00de baslicam inan abdest alip niyetimi edicem baslicam Insaallah
biz bu ay tasiniyoruz egerki yarin yeni eve ok gelirse imzalayip tasiniyoruz hayirlisiyla. eylüldede esimden önce tr geliyorum doktora görünmek icin esim gelincede yetisirse tüpbebek düsünüyoruz. gidis tarihim belli dönüs biletimi daha almadim acik.
yarin misafirlerim geliyor iftara pazarda davet ettim ve yarin kadir gecesi bol bol dua edecem hepimiz icin Rabbim herseyin hayirlisini versin Insaallah

suaycim tebrik ederim Masaallah hamilesin Rabbim kucagina aldigin günleride göstersin Insaallah.

zeynepcim yeni döngün hayirli olsun canim. ilk günü insan üzgün oluyor ama yarina biseyin kalmaz bol bl dua et icin ferahlasin. ayni seyleri bende yasadigim icin cok iyi anlayabiliyorum Rabbim bu mübarek ayin hürmetine yüzünü güldürsün Insaallah

seydam bana sormusun ya hangisini yaptin süt buhari ayetel kursimi diye inan hicbirni yapmadim iyice saldim cok tembellik ediyorum ama suan burda saat 1.30 saat 2.00de baslicam inan abdest alip niyetimi edicem baslicam Insaallah
biz bu ay tasiniyoruz egerki yarin yeni eve ok gelirse imzalayip tasiniyoruz hayirlisiyla. eylüldede esimden önce tr geliyorum doktora görünmek icin esim gelincede yetisirse tüpbebek düsünüyoruz. gidis tarihim belli dönüs biletimi daha almadim acik.
yarin misafirlerim geliyor iftara pazarda davet ettim ve yarin kadir gecesi bol bol dua edecem hepimiz icin Rabbim herseyin hayirlisini versin Insaallah

suaycim tebrik ederim Masaallah hamilesin Rabbim kucagina aldigin günleride göstersin Insaallah.

zeynepcim yeni döngün hayirli olsun canim. ilk günü insan üzgün oluyor ama yarina biseyin kalmaz bol bl dua et icin ferahlasin. ayni seyleri bende yasadigim icin cok iyi anlayabiliyorum Rabbim bu mübarek ayin hürmetine yüzünü güldürsün Insaallah

ay cnaım yapp bak sultan dediğim gbi şifnn nerden hgelce belli olmaz..rabbm verdim verr hepimz biliyoruzz..
ama doğru ama yanlış..ama ayter kürsiyi bu kdr etrfımda yappta yok olmadı diyen görmedim tabiki rbbm her şeyn hayrılısını versin ama denemketen zrr çıkmaz..

tek tavsiyem ne kdr ezbere bilsenizde ben derimki önüneze yazısı olsun öle okuyun..çünki dil alışınca harfler yutulşyor lop lop okunuyor..ama bakıp okunnca tam oluyorr

kızlar benii özleyin emiii..ben gdiyorum....eşim izne çıkmışş..an önce mj attı ..bu gece sonmuşş..giremicem..girrsemde ayzrım ztn meleklerimm..hepiniziz bol bol yanacıklrından öpüyorumm...bayrmdan sonra dra gdicem ordanda dr onay verrse direk denzie...pek sevinçliyim 23 24 ağustosta gelicemm..ben gelene kdr ii olun herkes ii olsun..kimsede kötü hbr duymıyım..gelimde herkes hamiş olsun..bu gece bu saatte rabbim duarımı kabuıl etsin..doğmmış bebeleirmiz rabbim kucamızda sağlıkla göstersin...doğmuş bebelerimiz rabbim korusun...zeynepime rabbm hayırlıevlat nasip eylesin...ayferime sağlıklı evlat nasp eylesin..nartaneme ayşemde rabbmim bebşini sağlıkla nasp eylesin..bi kaç kişi dhaa vr aklıma ama onları sesli sölemicem :))
kısacası rabbim bebişleri göbemize versinm sonra kucamıza sonrada onalrı korusun..
beni özleyinn..herkes bol bol dualrınızıda edinn..şimdi en iisimi ben bir duş alim sonra kitap okim sonracımada uyimm...görüşürzzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK3::KK3::KK3::KK3:

Allah'ım!
Efendimiz Hz. Muhammed (sav)'in Sen'den istediği
her türlü hayrı Sen'den istiyor,
yine Peygamber Efendimizin sana sığındığı
her türlü şerden de
sana sığınıyoruz. Allah'ım
acizlikten, üzüntüden, tasadan, kederden,
Korkaklıktan, kabir azabından, cehennem ateşinden sana sığınırız.
Bizleri kötülükten ve kötülerin şerrinden emin eyle ya Rabbi! HAYIRLI KANDİLLER

kızlar benii özleyin emiii..ben gdiyorum....eşim izne çıkmışş..an önce mj attı ..bu gece sonmuşş..giremicem..girrsemde ayzrım ztn meleklerimm..hepiniziz bol bol yanacıklrından öpüyorumm...bayrmdan sonra dra gdicem ordanda dr onay verrse direk denzie...pek sevinçliyim 23 24 ağustosta gelicemm..ben gelene kdr ii olun herkes ii olsun..kimsede kötü hbr duymıyım..gelimde herkes hamiş olsun..bu gece bu saatte rabbim duarımı kabuıl etsin..doğmmış bebeleirmiz rabbim kucamızda sağlıkla göstersin...doğmuş bebelerimiz rabbim korusun...zeynepime rabbm hayırlıevlat nasip eylesin...ayferime sağlıklı evlat nasp eylesin..nartaneme ayşemde rabbmim bebşini sağlıkla nasp eylesin..bi kaç kişi dhaa vr aklıma ama onları sesli sölemicem :))
kısacası rabbim bebişleri göbemize versinm sonra kucamıza sonrada onalrı korusun..
beni özleyinn..herkes bol bol dualrınızıda edinn..şimdi en iisimi ben bir duş alim sonra kitap okim sonracımada uyimm...görüşürzzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK3::KK3::KK3::KK3:

Özlemezmiyiz şeydam.deniz konusunda çok dikkatli ol canım mikrop yuvası oralar.enfeksiyon mantar gecmişin varsa hele dha dikkatli ol.bizde bayramın ikinci günü iki günlük kısa bi kaçamak yapcaz.iyi gelcek bize.öptüm seni tatlım.bak paşalarımında sana selamı var el sallıyola:KK64::KK64:

Kızlar size konu ile ilgisiz bişi sorcam:)ben bebeklere kayınvalidemle bakıcam.seneye yazın yeni ewimize taşıncaz.ewimiz dublex olcak.kayınvalidem direk söylemiyo ama ordada kendine bi oda istiyo ama şimdiki ewi durcak evini bozmayacak.bu arada kayınvalidem dul kocası 20 yıl önce ölmüş.sizin bu konudaki duruşunuz ne olurdu?

Kızlar size konu ile ilgisiz bişi sorcam:)ben bebeklere kayınvalidemle bakıcam.seneye yazın yeni ewimize taşıncaz.ewimiz dublex olcak.kayınvalidem direk söylemiyo ama ordada kendine bi oda istiyo ama şimdiki ewi durcak evini bozmayacak.bu arada kayınvalidem dul kocası 20 yıl önce ölmüş.sizin bu konudaki duruşunuz ne olurdu?

Bence kadin hakli cnm belli bi sure sizinle birlikte olucak eger evinizde musaitse oninda bi odasi olmali duzenini kurmali
Cok sanslisinki.yardimci olucak tatlim yoksa iki bebek cok.zor olabilir

Bence kadin hakli cnm belli bi sure sizinle birlikte olucak eger evinizde musaitse oninda bi odasi olmali duzenini kurmali
Cok sanslisinki.yardimci olucak tatlim yoksa iki bebek cok.zor olabilir

Anladım canım.zaten hiç sevmesem bile eşimin hatrına ses çıkarmam.kaldıki eşimde annesi ile yaşama taraftarı olmyan birisi.kesinlikle kaynanamın bi zararı olmaz bize.gelmek istediği zaman bnde gelme demem zaten.bkalım zaman ne göstericek.eltimde karşı komşum olcak taşındığımız zaman.aynı şekilde ondanda bi oda istiyo.sanırım biraz orda biraz bizde biraz kendi ewinde yaşıycak.kendi düzenini bozmayacak olması ayrı bi ewinin olacak olması güzel:)

Ay benim dr da yarende oleydi pes etti sonunda haha basini yedum kadinin

Bu arada pasanib ismi ne
ayin 22de randevum var bende simdiden baslasam basini yemeye iyi olur :KK9::KK9::KK9:
canim simdilik Fatih diye dusunuyoruz sanirim fatih olarak kalacak baska omer ismini cok begeniyordum ama kime sorsam omer koymus cocugunun ismini onun icin vaz gectik omerden
canım ben hamile kaldığımdan beri sola yatığ uyom ama alışkanlık genlde uyndığımda sağadönük uyanıyorum :))
songül de kimmiş benim kızımı almıcak hgahah :))) ben onn oğlunu alırım kızda benim oğlanda benim olur hıhh..
ben veriim kızımda babası kimseye vermicekmiş öle diyoo..ben tusemimi evlkendrmicem diyo :))
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:canim benim kiz babalari hep oyle derler:123::123::123: bu arada sana iyi tatiller bebisimize iyi bak annesi :KK16::KK16::KK16:

X