Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar bana iki tane küçük prens geliyo:)

Cnm inqn ki hep icime iki erkek doguyordu benim ama bi nasip olup diyemedim
Ay cok sevindim.xnm ya iki kardes degil.iko arkadas olucaklar onlar
Kiz ne kadarlik oldun anlat bakim.dr ma gittin ne ediyodi bizim pipicanlar
Sedefff isin varhe uc adamla

canim doguma kadar 4 kiloyu gecer sanirim eger oyle olursa sezeryan olmayi dusunuyorum dr haftada 250 gram aliyor 34cu haftadan sonraysa haftada 100 gram alir dedi ama bence bebegim tosun pasa olacak :KK52::KK52::KK52: esim dogdugumda 5 kiloymus ya ona cekerse:26::26::26:

Oh cnm masalla
Deseme tosunck gekiyor
Valla olurmi olur aras 4o doldursa 5 e yakin bekleniyorsu tosuncuk ta rahat oluyo yahu

Cnm inqn ki hep icime iki erkek doguyordu benim ama bi nasip olup diyemedim
Ay cok sevindim.xnm ya iki kardes degil.iko arkadas olucaklar onlar
Kiz ne kadarlik oldun anlat bakim.dr ma gittin ne ediyodi bizim pipicanlar
Sedefff isin varhe uc adamla

Çok hareketliler çok şekerlerdi özledim vala:))ense kalknlıkları normal canım.3 ay bitiyo 12 haftalık olduk bi sorun yok dedi doktor.çok komiklerdi ya:))inş akıllı olurlar aras akıllımı yoruyomu seni:)oğlanlar daha yaramaz olur diyolar

Cnm srn nasilsin bakalim.gobus buyumeye devamm ay sizde is cok yataklar ciciler heesey cifter cifter sen sindiden ananeye babanneeye paylastor alacaklari haha
Ay esinin hisleri nasil bacim

Kiz bu seydanim kocaso seyda bilmeden bi alisveris yapmis sasaarsin
hee bir sürü aldı valla.ama neden se yükliyemedim buraya ..neden öle etti bilmm heee..
Seydam aksam nerelerdeydin telden yazdim cix cvp yok burayada gec geldik malum yakalayamadim seni
ay kız aslında burydım..neden geç girdim onuda bilmm..ztn benmki 11 de gido anca işte cnm
canim MASALLAH 20. haftanmis eee artik kesin hiss ediyosundur kipirdanmalar ben 15. haftadan sonra hiss etmisdim:nazar::nazar::nazar:

Ayfercim canim boyle karar almana cok sevindim canim INSALLAH ALLAHIM tez zamanda mujdeli haber vermeni nasip etsin AMIN:nazar:

Nartanem canim ne diyecegimi bilmiyorum ama asilama olunacaksa neden ilac vermiyor drun :26: dru degistirme firsatin varsa degistir bence INSALLAH hayirli sonuclanir tedavin
evet cnm 20 hafta olduk sayılır..
yok kız öle çok histtmyom..hissdym ama her an değil..ara ara..ztn hep uyuyom..ya da yatomkii..bebekte benmle uyusun da doğunca uykusu bol olsun diye :))
Kızlar bana iki tane küçük prens geliyo:)
anamm maşşlhh kuzum...
ama erkn değilmi kızz..ikizlerde birde daha geç göüzükür diye bilodum..allh sağlık sıht versin kucana versin..

ay ben yanıldım ben hep bir kız bir erkk diyordum ..pehh tuttrmaıdm :))

ee sende profil resimini değiştr iki oğlan gelosa ikiz bebek yapp:)

Oh cnm masalla
Deseme tosunck gekiyor
Valla olurmi olur aras 4o doldursa 5 e yakin bekleniyorsu tosuncuk ta rahat oluyo yahu
canim ben cok haraket etmiyorum acaba ondan dolayi mi kilo aliyor ama esime de dedim 4 kiloyu gecerse sezeryan olucam gerci normal dogum dusunuyodum cunku iki sene ara vermek istemiyorum sanki her istedigimde hamile kala biliyomus gibi:KK9::KK9::KK9:
yok kız öle çok histtmyom..hissdym ama her an değil..ara ara..ztn hep uyuyom..ya da yatomkii..bebekte benmle uyusun da doğunca uykusu bol olsun diye :))

canim ben de o haftalarda oyle her an hiss etmiyodum gunde bi kac kez anca ama simdi MASALLAH oglusum sakin durmuyor:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:2:
hee bir sürü aldı valla.ama neden se yükliyemedim buraya ..neden öle etti bilmm heee..

ay kız aslında burydım..neden geç girdim onuda bilmm..ztn benmki 11 de gido anca işte cnm

anamm maşşlhh kuzum...
ama erkn değilmi kızz..ikizlerde birde daha geç göüzükür diye bilodum..allh sağlık sıht versin kucana versin..

ay ben yanıldım ben hep bir kız bir erkk diyordum ..pehh tuttrmaıdm :))

ee sende profil resimini değiştr iki oğlan gelosa ikiz bebek yapp:)
Bende bi kız bi erkek diyodum hep:)olsun sağlıklı olsunlarda bide kız doğururum inş ilerde:)

Kızlar kızım olursa ismi hazırdı:)ama iki oğlana eymen ve ediz koymak istiyoz nasıl sizce gzlmi
hımm güzelmiş cnaım..eyemn ve ediz:)..ay bana halne ikincisi kız gbi gelo nedne öle bilmm kızz..şaka gbm hee..
Songüll bebek bedeninde 50-80 beden nsıl oluyo?h&m de çok gzl tulumlar var alcam ama bedeni anlamadım
cnm 50 80 boydur..0 3 ay diğerleri boy olo snaırım
canim ben cok haraket etmiyorum acaba ondan dolayi mi kilo aliyor ama esime de dedim 4 kiloyu gecerse sezeryan olucam gerci normal dogum dusunuyodum cunku iki sene ara vermek istemiyorum sanki her istedigimde hamile kala biliyomus gibi:KK9::KK9::KK9:

canim ben de o haftalarda oyle her an hiss etmiyodum gunde bi kac kez anca ama simdi MASALLAH oglusum sakin durmuyor:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ay benm kıızmda ahreketli olsun..hiç durmasın yerinde canımm bebem benim ..kız iki hafta olmuş sanki 2 aydır görmm hgee
canim hepsi bir birinden guzel ALLAHIM saglicakla giydirmeyi nasip etsin INSALLAH AMIN...:nazar::nazar::nazar:
amin cnaım benimm..yarısınıda yyükliyemdim hee
Şeydayla dünür olurum kızmı yok benim oğlanlara:))
hahha senn oğlnlar benim kıza küçük cnaım :)..mümkünse erkk 4 5 yaş büyük olsun..dmadım büyk olsun isterimb ben
evet yaa seyda da kizdi ama olsun seninki kucuk olur ona muhtemelen ben dunur olurum seydayla:KK33::KK33::KK33::KK35::KK35::KK35:

senn kide küçük ama değrlndrmek lazım..bi doğsun abkalım..bak arsa i,çim kaynıyo ama oğlum gbim o..çok sevyorum onu..ama çok talibi vr..ben de öelydim çok yakışıklılardan rakibem çok olsun istemm..

hımm güzelmiş cnaım..eyemn ve ediz:)..ay bana halne ikincisi kız gbi gelo nedne öle bilmm kızz..şaka gbm hee..

cnm 50 80 boydur..0 3 ay diğerleri boy olo snaırım

ay benm kıızmda ahreketli olsun..hiç durmasın yerinde canımm bebem benim ..kız iki hafta olmuş sanki 2 aydır görmm hgee

amin cnaım benimm..yarısınıda yyükliyemdim hee

hahha senn oğlnlar benim kıza küçük cnaım :)..mümkünse erkk 4 5 yaş büyük olsun..dmadım büyk olsun isterimb ben

senn kide küçük ama değrlndrmek lazım..bi doğsun abkalım..bak arsa i,çim kaynıyo ama oğlum gbim o..çok sevyorum onu..ama çok talibi vr..ben de öelydim çok yakışıklılardan rakibem çok olsun istemm..

Aaaa 4 5 yas nerdrn cikti kizzzz bozuldum he

Gebe kadin biz bizim kizdan daha cektik aras duzenli bi bebek olarsk dunyays gekdi gaz uykusuz gecr yasatmadi simdide slklnti yoksa sesi cikmaz erkek cocuk duvarini kirdik anlayacagin gebeyken oglum uslu olcak dedim bizim 4o kere soyleme politikasi basla sende

Cnm 5o ile 56 arasi al ikiz olduklaro icin cok iri olmazkar sanirim kiyafetler ustunde aglamasin
Bebek araba nasil alicaksin

Cnm isimleeride cok guzel varmi alteernatod kesinmi

Son düzenleme:

Aman cnm iki ornek var yadinda kalmadan gebe kaldilar sezeryanlilar

Ay normal dogum zor yahiii benlik degil

X