Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canim benim bende seni takip ediyorum hep dualarimdasin:KK16::KK16::KK16:

suayiiimmm canim cooook sevindim inan gercekten cok mutlu oldum ALLAHIM saglicakla kucagina almani nasip etsin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49: senin de karnin benim karnim gibi catlaklarla dolsun:KK52::KK52::KK52: ALLAHIM en guzel gunleri nasip etsin INSALLAH esinle yavrunla beraber AMIN AMIN AMIN:nazar::nazar::nazar::nazar:

evet canim ozele gidiyorum ama drum cok inat problem olmadikca sezeryan yapmiyor her kesi dogurtuyor, ben heyecan yapinca tansiyonum yukseliyor tek umudum o eger dogumda tansiyonum cikarsa sezeryana alir ya da bebek 4 kiloyu gecerse:emir_bebek:
tabi canim senin gibi kaynana aras gibi fistik kimse kacirmak istemez:KK52::KK52::KK52:

Ay benim dr da yarende oleydi pes etti sonunda haha basini yedum kadinin

Bu arada pasanib ismi ne

AMIN canim INSALLAH suay ve zeynep de var listemizde ALLAMIN tez vakitte hepsine cifter cifter nasip etsin INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar:

canim INSALLAH bi kac haftaya uyumaya bile firsat vermiycek ben bi sola donuk rahat uyuyorum, evet canim yaaa arasa bende bayiliyorum kizim olursa kesin arasa verirdim dusunmeden tabi eger songul alirsa:KK53::KK53::KK53:

canim aslinda bende hep sezeryan istemisim ama nasip iste bakalim dr ne diyecek
canım ben hamile kaldığımdan beri sola yatığ uyom ama alışkanlık genlde uyndığımda sağadönük uyanıyorum :))
songül de kimmiş benim kızımı almıcak hgahah :))) ben onn oğlunu alırım kızda benim oğlanda benim olur hıhh..
ben veriim kızımda babası kimseye vermicekmiş öle diyoo..ben tusemimi evlkendrmicem diyo :))
ama yıne aynı seyleri yaşamaktan cok korkuyorum sürpriz oldu ne olur bana dua edin bır daha aynı şeyleri rabbım yaşatmasın :KK14::KK14:

Hasta Adı : SULTAN KILIÇ Cinsiyet / Yaş : Kadın / 31 YIL
Örnek No. : 7308663 Rap. Ver. Tar. : 31.07.2013 13:44:17
Protokol : 943385 / P3482500 Gön. Birim : Antenatal Riskli Gebelik
Kayıt Tarihi : 30.07.2013 09:KK35:00 Kurum : S.S.K ANKARA SAĞLIK İŞLERİ IL MÜDÜRLÜĞÜ
T. C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA
HASTANESİ
HASTA LABORATUAR SONUÇLARI

TESTLER SONUÇ BİRİM REF. ARA.
Hormon Num. Alma : Num. Kabul : 30.07.2013 10:18:29 Onay Tar : 30.07.2013 11:KK35:00
BetaHCG [H] 10273,5 (POZİTİF)
sultan sultannn ..
meleğim ne güzel bir haber bu...
öle göbenn resimlerini koymak yokkk...
nazr değmesin bebğimeee..canım benimm ..rabbim kucağında sağlıklı sıhtli hayırlı olarak göstersin..
ne dencek kelime ne başka bir şey var.rabbm seni üzmesin..kuzucum işin vardır eminim ama 7 günlük ayter kürsiyi oku kuıcamda sağlıkla sıhtle görim diye cnaım...ilk sayfada vr..
neye niyetedersen oluıyor..süpriz bebek aşllhın izniyle kucana gelck cnmm
Hayir suay inda oglu olcak hissettim ben:)
ayy nedense banada öel geldi..bi an oğlu olcak deimm...
sultan en sonncu bebeğin cinsiyeti belli olmuşmuydu canımmcım
hey mucıze gecmısemeı dustun bacımm
evet cnım benm net yavş anca okudum yazdım öle geldim :)))

canım ben hamile kaldığımdan beri sola yatığ uyom ama alışkanlık genlde uyndığımda sağadönük uyanıyorum :))
songül de kimmiş benim kızımı almıcak hgahah :))) ben onn oğlunu alırım kızda benim oğlanda benim olur hıhh..
ben veriim kızımda babası kimseye vermicekmiş öle diyoo..ben tusemimi evlkendrmicem diyo :))

sultan sultannn ..
meleğim ne güzel bir haber bu...
öle göbenn resimlerini koymak yokkk...
nazr değmesin bebğimeee..canım benimm ..rabbim kucağında sağlıklı sıhtli hayırlı olarak göstersin..
ne dencek kelime ne başka bir şey var.rabbm seni üzmesin..kuzucum işin vardır eminim ama 7 günlük ayter kürsiyi oku kuıcamda sağlıkla sıhtle görim diye cnaım...ilk sayfada vr..
neye niyetedersen oluıyor..süpriz bebek aşllhın izniyle kucana gelck cnmm

ayy nedense banada öel geldi..bi an oğlu olcak deimm...
sultan en sonncu bebeğin cinsiyeti belli olmuşmuydu canımmcım

evet cnım benm net yavş anca okudum yazdım öle geldim :)))

gebesın dıyemı yavaşsın seyda
esın 11 demı gııyor

ee sana ayak uyduruyo ramzan dıye böyle dımı saatlerı
kerpeyemı gıdıyorsunuz bakım

evet canım ramazn diye böle ama ne bilim fabrikada bi yer kapancak yeni bi yer açılckmış araba değişikliği..
ona göre vrdiyeleri değişcek..sanırım artık hep 8 4 çalışcak ..3 ay sonrada 3 vardiya olcak ..karışk işlr izinden sonra belli olcakk...bu sfer bilmmama eşim yalova çınarçık diyo..oran vapura bineriz ist gideriz gezriz fln diyo baklalım ne etcez....plan yapoınca olmo benmkii

evet canım ramazn diye böle ama ne bilim fabrikada bi yer kapancak yeni bi yer açılckmış araba değişikliği..
ona göre vrdiyeleri değişcek..sanırım artık hep 8 4 çalışcak ..3 ay sonrada 3 vardiya olcak ..karışk işlr izinden sonra belli olcakk...bu sfer bilmmama eşim yalova çınarçık diyo..oran vapura bineriz ist gideriz gezriz fln diyo baklalım ne etcez....plan yapoınca olmo benmkii

aa koklu bı degısıklık hayırlısı olsun
ay evet degısıklık olsun kız gezın he benımde gezmem var he

aa koklu bı degısıklık hayırlısı olsun
ay evet degısıklık olsun kız gezın he benımde gezmem var he

ay evet köklü değişim...

kız ben sevmiyorum gezmyi.sıck..başım döenr terlerim sıkılıyorum ben gezrkenn..ayaklrım hemen şişiyor öle kuzum..

bakalım her şey nasip kısmet bi izne çıksında görcez bakalm

Son düzenleme:
ay evet köklü değişim...

kız ben sevmiyorum gezmyi.sıck..başım döenr terlerim sıkılıyorum ben gezrkenn..ayaklrım hemen şişiyor öle kuzum..

bakalım her şey nasip kısmet bi izne çıksında görcez bakalm

cnm bıde plesenta aşağıdayken uzun yol yasak ettı ona gıre cnm tedbırlı olun seneye bebenızle ınsalla

Bizdede iyilik ne olsun iftarda misafirimvardi onlar gitti kociş de ise gitti benim todtosum da uyuyor bende yanina uzandım öyle bı bakım necat ne yok kk ya dediydim pek bı ayrı düştük bu aralar

oo cocukunla ıftarda alın demek ee rana ne yaptı ızın verdımı hazırlıklara

iidr kuzucuk sne naıslsın bakalımm
Minnakin nasıllar gecen gün albümüne baktimmasallah cok güzeller cicileri güle güle giyindir inşallah ama en cok dikkatimi örgüler çekti maşallah nese cok Yelek var valla İzmir sıcak burda giydiremem ben
oo cocukunla ıftarda alın demek ee rana ne yaptı ızın verdımı hazırlıklara

yaa teyzesi biz misafir ağırlamaya coktan başladık normalde duruyorsa bu ara pek bı düşkün bana bırakmıyor illa benimle uyuycak babası ilgilendi bende hazırlıklarımı bitirdim yoksa zor tabi:))

Bizdede iyilik ne olsun iftarda misafirimvardi onlar gitti kociş de ise gitti benim todtosum da uyuyor bende yanina uzandım öyle bı bakım necat ne yok kk ya dediydim pek bı ayrı düştük bu aralar
ay cnm ii ettn kız. naısl yaptın iftrı bebnle...off benm içim darldı düşünürken bi rtuaf oldum heee
cnm bıde plesenta aşağıdayken uzun yol yasak ettı ona gıre cnm tedbırlı olun seneye bebenızle ınsalla

ay cnm yalavo burası kızzz..2 saatlik yol..of nebilim kız benm karnım çok acıkıyo songl çok kio aldım heee..

ay cnm ii ettn kız. naısl yaptın iftrı bebnle...off benm içim darldı düşünürken bi rtuaf oldum heee

ay cnm yalavo burası kızzz..2 saatlik yol..of nebilim kız benm karnım çok acıkıyo songl çok kio aldım heee..

Valla seyDam kendimi övmek gibi olmasın ama elim cabuktur benim esim çarşıya inmişti bizim kız da durmadı hep onunla ilgilendim esın geldi ona devrettim betüşü 6 buçukta başladım hem temizliği yaptım hem yemeklerimi yaptım tatlımı geceden yapmıştım zaten öyle iste hem kalabalıktı da bütün aileyi aldım şükür
Biteni tuhaf oldun hayirdur kuzucuk:)

Valla seyDam kendimi övmek gibi olmasın ama elim cabuktur benim esim çarşıya inmişti bizim kız da durmadı hep onunla ilgilendim esın geldi ona devrettim betüşü 6 buçukta başladım hem temizliği yaptım hem yemeklerimi yaptım tatlımı geceden yapmıştım zaten öyle iste hem kalabalıktı da bütün aileyi aldım şükür
Biteni tuhaf oldun hayirdur kuzucuk:)

valla cnaım benim elimde çok çabuktur..evimi temziler bir sürü yemek yapr tatlıyıda aynı gn yaprım ama senn gbi 6.5 ta başlyıpta işi riske atamm..sadece hava çok sıcak ve ben günde 3 kere bazen 4 kere suş alıyourm nefes alamıyorum bi an içim darldı..bir de bebekkk...ben de bu sne hariçç herkesi alıyorudm..eşimn ailesini çağırıdğımda 27 bizimkileri çağırdığımda 21 kişi...
eşiminkinde sadece abileri ablalrı çouklrı vr..
bizimkilerdede annm tyeyzem dayım amcamlr vr öle kuzum..bu sene uyuz oldummm..eşimn abisi içli pide yaptrmış...meşrubatalrı almışş..tatlıları almışş..bende çorba salata yaptım..sofrayı hazrldım iftr yapıldı..ama emirvaki oldu o yüzdne hiç hoşlnmdım..bazıları uyanık ..evim pislenmesin dyor..ama büyük yer ya o yüzdne burda yapıyorum diyor :))ama çok sinrldinmm..4 demlik çay demledim..
bulşık makineis ağzına kdr doldu ..bird aha boşlttım bir daha doldu..yalan diyemm yardım ettiler ama işte...

valla cnaım benim elimde çok çabuktur..evimi temziler bir sürü yemek yapr tatlıyıda aynı gn yaprım ama senn gbi 6.5 ta başlyıpta işi riske atamm..sadece hava çok sıcak ve ben günde 3 kere bazen 4 kere suş alıyourm nefes alamıyorum bi an içim darldı..bir de bebekkk...ben de bu sne hariçç herkesi alıyorudm..eşimn ailesini çağırıdğımda 27 bizimkileri çağırdığımda 21 kişi...
eşiminkinde sadece abileri ablalrı çouklrı vr..
bizimkilerdede annm tyeyzem dayım amcamlr vr öle kuzum..bu sene uyuz oldummm..eşimn abisi içli pide yaptrmış...meşrubatalrı almışş..tatlıları almışş..bende çorba salata yaptım..sofrayı hazrldım iftr yapıldı..ama emirvaki oldu o yüzdne hiç hoşlnmdım..bazıları uyanık ..evim pislenmesin dyor..ama büyük yer ya o yüzdne burda yapıyorum diyor :))ama çok sinrldinmm..4 demlik çay demledim..
bulşık makineis ağzına kdr doldu ..bird aha boşlttım bir daha doldu..yalan diyemm yardım ettiler ama işte...

Haklısın CNm ama benimki riks almaktan değil mecbur kaldığından oldu uyutuyorum mutfağa gidiyorum peşimden iki dakika sonra uyanıp ağlıyor kokumumu alıyor ne istiyor ki onunla yatayım sabahtan aksama kadar ben yanında yatarsam oda yatıyor bana bağlı bizim kız sanki göbeklerimiz bir kesilmiş gibi:)))
Maşallah tu tu maşallah sana tabi yer musaitse alınır ama benim yerim müsait olmadıgından ben bütün aileyi bir seferde değil iki seferde aldım
Nets'e atlatmissin kuzum ya ne kadar yardım etselerde ev sahibi sen oldugun için en cok sen yorulursun hadi hizmeti bırak arkalarından bir gunünde temizliğe gider neyse mübarek diyelim Allah kabul etsin
Ama baba iki gün tatil davetteyim yarında arkadasım dogum yaptı bebek görmeye gidecem ordanda iftar davetine bütün gün gezicem ohh 3 aydır bir yere gidemiyordum ya bunaldım iyice zaten havalar cok sıcak

X