Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bendede ayni tel var ondan sacmasapalak yaziyorum full sitee olarak kullanirsan yukleniyo oda ruh hali bozuyo yahu

Hehe gececisin desene aay ramazan bitsin esim.yine gec gelicek al cocugu aya gina edelim sohpetimizi eski gunlerdeki gibi
Ay bizim.sipaninda babasi aksamlari evde uyuyo tekrar kalkiyo babasiyka oynasmak istiyo babasina asik babababab babam yagdiriyo ancak aglarken mutsizken anne diyo edepsiz
Bide emekliyo 3 gundur tut tutabikirsen
Eeee sizin ek gidalar nasil cnm isteklimiii

Canim ben 4.aydan sonra baslasim ek gidalara sutum yetmedi maalesef aramiz iyi su anda yogurdu seviyoruz onun haricinde hicbir tuzzlu seyi sevmiyor tatli manyağı aptamil bebelac vs hiçbi ek sütü icmiyor bebekken iciyordu oda sadece aptamil ve icine illa şeker atican yoksa agzina sürmezdi biberonda kullanmiyor beni cok yoruyor o yüzden ya kaşıkla yicek yada beni emicek sutum var ama cok degil idare ediyor anca tam doymuyor yani öyle böyle büyümeye calisiyoruz bu ay 7300kg 70cm olmus normal dedi doktor ama bana göre biraz daha kiloku olabilirdi bilmiyorum sağlıklı olsunda artik:KK31:

rahattı cnm cokkeyıflıyı tabıkıde gıderdım
orda ıkızlar vardı sen geldın aklıma aras kadarlardı
hıc seslerı cıkmıyordu cok mutlulardı:)
Bende giderim valla alışsınlar gezmeye tozmaya:)
Ohh ohh keyfe bak sen maşallah soyunmuş dökünmüş denizlere de havuzlara da girmiş Aras pasa maşallah Rabbim nazarlardan korusun elini ayağını isirasim geldi ya:)

Kiyamam ya kolay mı biz bile olsak dayanamayız neyse saglıgı yerinde olsun da tekrar eski haline gelir cnm
Eee ne yapalım kuzum cok araştırdık e haliyle de öğrendik valla bu annelik zor Zanaat bilmediklerini duymadıklarını öğretiyor insana

CNm suanda alma gerek kalırsa sonradan alırsın hem senin bebeler iki tane olacak belkim de süt yetistireneyeceksin
Anladım canım.hiç onu düşünmeyim o zaman şimdi.inşallah emerler beni.ay ben zayıfım bide göğüslerim küçük benim sütüm olumuki:18:
Canim ben 4.aydan sonra baslasim ek gidalara sutum yetmedi maalesef aramiz iyi su anda yogurdu seviyoruz onun haricinde hicbir tuzzlu seyi sevmiyor tatli manyağı aptamil bebelac vs hiçbi ek sütü icmiyor bebekken iciyordu oda sadece aptamil ve icine illa şeker atican yoksa agzina sürmezdi biberonda kullanmiyor beni cok yoruyor o yüzden ya kaşıkla yicek yada beni emicek sutum var ama cok degil idare ediyor anca tam doymuyor yani öyle böyle büyümeye calisiyoruz bu ay 7300kg 70cm olmus normal dedi doktor ama bana göre biraz daha kiloku olabilirdi bilmiyorum sağlıklı olsunda artik:KK31:

Ne kadar iyi olursa olsun kilosu sana hep az gelir anasın sen:)

Bende giderim valla alışsınlar gezmeye tozmaya:)

Anladım canım.hiç onu düşünmeyim o zaman şimdi.inşallah emerler beni.ay ben zayıfım bide göğüslerim küçük benim sütüm olumuki:18:

Ne kadar iyi olursa olsun kilosu sana hep az gelir anasın sen:)

Sedefcim sütun olması göğüsün büyüklüğü küçüklüğü ile alakalı değil cnm inşallah sütun olur da bebelerini güzel bir sekilde beslersin ek gıdaya ihtiyac duymazsin cnm

Selamm şekerler rrr napiyosunuz ben velet'imle uğraşıyorum 2saattir ayahimda sallamayi yam birakiyorum horoz gibi kafasini kaldiriyo:KK53:

Mucizemmm ne yapan aseriyormusun ay ben ilk aylar çok kötüydüm asermek kadar kotu bisey yok o migde.bulantasi Allahım sen kimseye.o aciyi yasatma yarabbim...
valla kimine göre az kimine göre çokça yaşadım canım..kokulara akrşı alerjim az oldu ama çok çok istfra ettm..şiket etmedimde..benm mide normladede hass ztn..öle canımcım..cnaım bir şey çekmedi tek çilek reçeli çektydi o kdr kuzumm
Sanirim test icin daha erken, bidaha ne zaman yaparim bilmiyom ama bugün alirim. Beim bat 17 temmuzdu.son 5ayda hic sasmadi günü gününe geldi hatta tam gelmeden kahverengi lekelenme olurdu, oda yok suan. Burda maalesef kan verip test yaptiramiyon.doktorlar 8 hafta dolmadan randevu vermiyorlar.ama benim doktorum hamile oldugunu ögrenir ögrenmez hemen ara demisti.senin durumun biraz farkli dedi.bakim haftaya kadar adet gelmezse aricam.belki testde pozitif cikar. Belirtilerden dolayi eminim.
ay cnm inşllhh çok istyorum eveet evet olsun innkii..bana yok dmee var de var deee...hoppide yuppi diyek ne olurkineee
Benimde transferden sona en çok dinlediğim şarkı HERŞEY GÜZEL OLACAK SENLE OLUNCA:)hep bunu dinliyodum
aaa kocm için şarkımm:))bu aralar duygusal olark bir tuafım ama öleym iştem :))
Hehe insalla cnm benim ya aras simdilerde anladi kendini ama yine annesine firsat veriyo ay tum deliklere giriyo teyzesi evde emekleyen bebek cok keyifli
Ay alcan cocugu ayagina yazaaacaan he bozusuruz yoksm
Benim.icin buraso en degerli
Zeynep ayfer suay nartanesi ile yolumuza devam edicez
benm evmde o zor cnm sadece bi noktdan çeko..
ve ben çocu mümknse aayama alıştrmak istemyorum..çünki evn işi bana bakr kc kp eşimnasıl yetişirim...o yüzden bebk uyusun ben gelim :))yada pusete koyarız ordan ayamla piş piş yaprım oda kendilinden sallanır..
Kiz seydam bitti o gunler sukur rabbime yolu yariladin tusemim sana hep.mutluluk getirsin insaaalla
aminn cnm evet bitii..yolu yarıldım nerdeysemm..halen şaka diyor..arda hareket ediyorda anne ben burdyım diynce duru verom bende kuzucumm ne edmm
anladım cnm o sancılar normal sen kafanı takma
evet benim kuzu büyüyor bgün kırkımızı çıkarmış bulunuyoruz hayırlısı ile eşim fanatik daha doğmadan gidip aldı iki takım arada gönlü olsun diye giyindiriyorum işte

bu lafından belli ki sen gs lı değilsin şeydam:KK53::KK53::KK53::KK53:
benim normalde gasritim vardı yanmam çok oluyordu ama bir kaç kez süt içtim geçti valla neyse iyi olda farketmez kuzum
evet ya teyzesi kızım kilo aldı ele avuca gelmeye başladı bugün kırklandık da kızımı tuzladım banyomuzu da yaptık çok şükür

ben rakbinden cnm fbliben:))şikecilerden :KK33::KK33::KK33:
ama ondan demedim kız ben sevrm çouklrda takım şeysinide oondan canım öle deidm..ya tükürrm ya pis çirkin öle severim :)norml değiliz kuzucm

valla kimine göre az kimine göre çokça yaşadım canım..kokulara akrşı alerjim az oldu ama çok çok istfra ettm..şiket etmedimde..benm mide normladede hass ztn..öle canımcım..cnaım bir şey çekmedi tek çilek reçeli çektydi o kdr kuzumm

ay cnm inşllhh çok istyorum eveet evet olsun innkii..bana yok dmee var de var deee...hoppide yuppi diyek ne olurkineee

aaa kocm için şarkımm:))bu aralar duygusal olark bir tuafım ama öleym iştem :))

benm evmde o zor cnm sadece bi noktdan çeko..
ve ben çocu mümknse aayama alıştrmak istemyorum..çünki evn işi bana bakr kc kp eşimnasıl yetişirim...o yüzden bebk uyusun ben gelim :))yada pusete koyarız ordan ayamla piş piş yaprım oda kendilinden sallanır..

aminn cnm evet bitii..yolu yarıldım nerdeysemm..halen şaka diyor..arda hareket ediyorda anne ben burdyım diynce duru verom bende kuzucumm ne edmm

ben rakbinden cnm fbliben:))şikecilerden :KK33::KK33::KK33:
ama ondan demedim kız ben sevrm çouklrda takım şeysinide oondan canım öle deidm..ya tükürrm ya pis çirkin öle severim :)norml değiliz kuzucm

Hehe kuzum valla sipalar hep kendi belirliyo ayaktami kucaktamo cingen besiktemi belkim kendi uyur bellimimolurrr

Cnm eger sevmedigu tuzlu varsa yogurr eskiginde yap baslarda bende aeasa ile yaprim bizimkide muhallebi delisi tum gin ver yer oysaki yarene zorla.yedirirdim
Ay sekere erkekn baslamis kuzun ama yemiyosa mecbur dimi.bizde tuz seker yok henuz
Simdiden sonra idare etsin kuzum.yeter ekleri yiyosa problem.yok
Kg yi bosver cnm arasta artik az almaya basladi 1.5 kg ile acmistik kapiyi bu ay 45o aldi 1o85o aman saglikli olsunlar cnm benim

Dun gece bozimki 3 te uyudu sabah 1 de kalkti hatta oglen babasi var diye uyumak istemiyo ne etcez bilmen.bi oyunlar yapiyoki sorma sipam o saate kadar ay senin pasanin adi neydi

Selam kızlar nasılsınız. Uzun zamandır giremiyorum malesef emir bi yandan zaten bilgisayar bozuk. Istesem de giremiyorum. Yaren şeyda daha aklıma gelmeyen isimler. Nasılsınız kızlar ? Şeyda canım hamilelik nasıl gidiyor. Umarım her şey yolundadır. Yaren sen nasılsın senin oğlun nasıl :)

Ya kizlar kac gündür size bi soru sorcam unutuyorum. Acaba oruc tutmanin bebege bi zarari olurmu?

Ben gecen sene hamileydim 2gun tuttum 2.gunu aksam annem vefat etti ben kötü olunca hastaneye götürdüler beni test falan yapildi bebek susuz kalmis bu gece hastanede yatman lazim demisti doktor ben annem vefat etmeseysi rahattim yani tutardin aslinda ama anlamadim iste bebek susu kalmış daahada tutmadim canım
..
Cnm eger sevmedigu tuzlu varsa yogurr eskiginde yap baslarda bende aeasa ile yaprim bizimkide muhallebi delisi tum gin ver yer oysaki yarene zorla.yedirirdim
Ay sekere erkekn baslamis kuzun ama yemiyosa mecbur dimi.bizde tuz seker yok henuz
Simdiden sonra idare etsin kuzum.yeter ekleri yiyosa problem.yok
Kg yi bosver cnm arasta artik az almaya basladi 1.5 kg ile acmistik kapiyi bu ay 45o aldi 1o85o aman saglikli olsunlar cnm benim

Dun gece bozimki 3 te uyudu sabah 1 de kalkti hatta oglen babasi var diye uyumak istemiyo ne etcez bilmen.bi oyunlar yapiyoki sorma sipam o saate kadar ay senin pasanin adi neydi

Hasan yiğit canım oglumun adi..
Benimkide uyumuyor gece 5 6 kere uyaniyor emiyor salliyorum bidaha uyuyor :KK31:

Ben gecen sene hamileydim 2gun tuttum 2.gunu aksam annem vefat etti ben kötü olunca hastaneye götürdüler beni test falan yapildi bebek susuz kalmis bu gece hastanede yatman lazim demisti doktor ben annem vefat etmeseysi rahattim yani tutardin aslinda ama anlamadim iste bebek susu kalmış daahada tutmadim canım
..

Hasan yiğit canım oglumun adi..
Benimkide uyumuyor gece 5 6 kere uyaniyor emiyor salliyorum bidaha uyuyor :KK31:

Ay bizim sipa uyuyorduda babasi evde diye uyaniyi cok babaci
Ama gece daldimmi iki kere emer uyjuya devam
Yigitler genelde yaramaz olur sizdr durum ne

Songulum kusura bakma ben yazdim sandim doktora gittim bu sabah bakti bugun 11.gun doktora gore 10.gun neyse benim yumuslarbcok kucuk birib10 digeri 11mm bu ay gecvyumurtlama veya bazen yumurtlama olmayabilir dedi. Bu sekil asilama yapamayiz dedi persembe gel yine bakalim dedi. Uzuldum ne yapcam bilemedim ilacvhap boseydw vermiOrlar kendiliginden buyudukleri icin anlamadim gitti normal yolla hamile kalmak istiyorum artik saglikli olsunda tek olsun raziyim

Songulum kusura bakma ben yazdim sandim doktora gittim bu sabah bakti bugun 11.gun doktora gore 10.gun neyse benim yumuslarbcok kucuk birib10 digeri 11mm bu ay gecvyumurtlama veya bazen yumurtlama olmayabilir dedi. Bu sekil asilama yapamayiz dedi persembe gel yine bakalim dedi. Uzuldum ne yapcam bilemedim ilacvhap boseydw vermiOrlar kendiliginden buyudukleri icin anlamadim gitti normal yolla hamile kalmak istiyorum artik saglikli olsunda tek olsun raziyim

Amann kuzum ya artik ne dicegimi sasiriyoruk.gercekten bu kadarmi olur yumis ver asilama yok asilama var yumis yok ya bu kadarmi seni bulur cnm.ya burda asilama olucaksa ilac veriyorlar orda oda yok ah nartanem.bu kiz size cok naz yapti isminde mutlaka naz olmali icimden kiz geldi he ay okutun ufletun kendinizi yaada gizliden yapin bu isleri nazarmi var ne var anlamadimki

Gnydn hanimlar. Maalesef benim kirmizilar geldi. Gecikecegi tutmus. Moraller bozuk haliyle. Ama olana kadar elimizden geleni yapacaz gerisi Rabbime kalmis, Ona siginiyorum. Artik tatile kadar esim sehir disina da gitmicek hep evde yani. Insallah tatilde gelmez kirmizilar. Hepiniz dualarimdasiniz...

Canım iğne hap kullanmadan aşılama olurmu.bi şekilde birden fazla döllenmeye haZır yumurtan olması lazım.ben anlamadım onlar nasıl doktor.en azından sana iğne değils bile hap kullndırmaları lazım.ilaçsız aşılama ilk defa duydum

Inanin kizlar bende cok gerildim bu surecten yok yani islerinde mukemmel olduklarini bilsem kafa yormayacam rahatlicam ama yok kiyas yapinca turkiye ile cok farkli..sabretmekten tevekkul etmekten dua etmekten baska carem yok. Ya bana ilac vermedikten sonra ben evde kendimde yaparim cocuk niye bosuna para vereyim degilmii. Yada iki asilama daha yapacakmisim onun yerine o parayla turkiyede tup yaptiririm ama yok esim illa burda yaptircak diger asilamalari ya tutarsa diye. Sonra tupe gececekmisiz. Suan ise gidiyorum inanin trendeyim yoksa hungur hungur aglayacam gozlerimde sulandi. Songulum ben hocaya gittim ve bize buyu yapilmis buyu kaldirildiktan sonra tedaviye baslayabildim yoksa umursamiyordukki. Hamile kalincada hoca gel dedi. 7HAFTALIK bebegimi buyu yuzunden kaybetmis olabilirim
Suanki tedavi surecimi kimse bilmiyor annem bile bilmiyor Allahtan baska bide siz ve esim biliyorsunuz.

Bence benim cocuklarim aksi olacak ve bu yuzden ben zahmet cekiyorumki onlara katlanabileyim. Onlara ne sartlar altinda kavustugumu hatirlayip sabredeyim diye. Bilmiyorum ne diyecegimi sasirdim Rabbim hayirlisini nasip etsin Insaallah saglikli ahlakli evlatlar versin hepimize.
Ayferim esinin evde olmasi iyi olmus insaallah en yakin zamanda guzel haberini aliriz. Bende umutlanmistim senin icin yeni dongun hayirli olsun

X