Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sen gelınıykn kıyamıyorsun görümcen sagolsun hemen bakıcı olayına gırmış uzucu yanı
ya kv de hakı belkı ama senıde dusunmelı omrunun sonuna kadar kalmıcak spnucta

Cnm kv görümcemde rahat etmiyomuş bakıcı bakmasıda o yüzdenmiş ama bu sefer kendim direk söyleyecem fizige orda devam etmesini neyse cnm fazla uzatmayayım ne desem boş yaşayıp görecez olacakları

senı okudukça o günler aklıma geldı zor be arkadaşım bıde takıntı halıne gelıyo

hemde nasıl takıntı, sabah akşam hep aklımda bütün düşüncem bir tek bu. bir ay zar zor bekliyorum sonra yaşadığım üzüntü anlatılmaz kafamın içinde bişeyler hep olmıyacak diyor. umarım en kısa zamanda dualarım kabul olur..
senin ne kadar sonra oldu?

Cnm kv görümcemde rahat etmiyomuş bakıcı bakmasıda o yüzdenmiş ama bu sefer kendim direk söyleyecem fizige orda devam etmesini neyse cnm fazla uzatmayayım ne desem boş yaşayıp görecez olacakları

aynen cnm ama senı bu konuda taktır edıyorum

ay asıl monumuza gelemyoruz yahı senın annen bıde kv calısma olayları nasıl oluyokı

cnm benım 7 ayda oldu ama ben ılk ıstedıgım ay bı takıldım kı sorma bıde ıkıncı yanı 6 yasında kızımda var
yumurtlamadan sonrakı o donem hıc gecmedı bıde her ay adet gecıkmelerı yasadım hep umut sonu hep hısran
ınan adet olduğumu görünce beynimden kaynar sular ınıyordu

emınım sende benım gıbı bu sekılde anlatıcaksın yanında bebegınle

ben senı tanıma fısatı bulamdım cnm bıraz kendınden bahsetsen sorun nedır mesela

Merhaba cnmm nasılsın

merhaba canım, valla iyiyim dicem ama ne kadar iyi olabileceğimi tahmin edersin.. tam 4 gün oldu hala regli olamadım, hamileliğe pek ihtimal vermiyorum hem test yaptım hemde ne biliyim hiçbir belirti yok. 4 gündürde bolca pembe akıntım var, neden hala olmuyorum anlamadım
senin yazdıklarını okuyorum bende kv sendeymiş :) Allah yardımcın olsun.. hikayeni bilmiyorum ama bebek varmı sende?

aynen cnm ama senı bu konuda taktır edıyorum

ay asıl monumuza gelemyoruz yahı senın annen bıde kv calısma olayları nasıl oluyokı

Cnm ben hep diyorum bu kv oldugu gibi bizimde sınavımız Allah şeytana uydurmasın bazen bunalıyorum sonra kendine gel zeynep diyorum cocuk olayıda cnm bu ara hiç gündemimizde yok onun için kafamın rahat olması lazım onunda hayırlısını nasip etsin Rabbim

canım ben alttada yazdığı gibi 2 yıl 8 aylık evliyim. 2011 aralık ayından beri korunmuyoruz yani evliliğimizin sadece ilk 1 yılı korunduk. korunmayı bırakınca açıkcası 4 ay sonra hamile kaldım ama ozamanlar bu kadar takmamıştım. bebeği öğrendim ama 6 haftalıkken düşük yaptım, yemin ederim ozaman bile bu kadar üzülüp ağlamadım, bir kere veren Rabbim gene verir dedim, isyan etmemek için hemen normal hayatıma döndüm. herkes ne kadar çabuk atlattın dedi. ama hep inandım gene olur diye. geçen sene nisan ayıydı üzerinden 1,5 yıl geçti ve hala gebelik oluşmadı. 2 kere yumurtlama takibi yaptırdım, ilk ay 3 yumurtam oluştu her biri 21 ve 22 mm doktor mükemmel dedi, ikinci ay 2 yumurta değerlerim gayet iyi çoğul gebelik bile olabilir dedi ama malesef olmadı. bu arada eşimde göründü onunda testleri çok normal çıktı. iltihap tesitinden tuttu hsg hepsi normal. ve bana yapılabilicek hiçbişey yok. tek yapmam gereken zaman beklemek ama ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorsundur. üstüne ben hiç anne olmadım, yani olabilicekmiyim bilemiyorum. doktorların sorun yok demesi beni rahatlatmıyor, ailem kızıyor ne güzel hiç bişey yok diye ama sanki bana şu sorun var bunu çözelim sonra olucak deseler daha kolay gibi geliyor.. kurban bayramı sonrasına kadar denicez, olmazsa sırasıyla yumurtlama takibi, aşılama ve tüp bebek. ama içimden bunlardan bir tanesini bile yapmak gelmiyor. umarım muhtaç olmam ya benim hikayem böyle Rabbim yardımcım olsun.. bu arada adım kübra

doğru cnm ama bakısın ummadığın anda gelısır herbısey

cnm sen yacındaydınnn

Cnm bence stresten olmuştur doktora gitseydin tatlım kafan rahat ederdi kv rahatsız iki yıla yakındır bende cocuk yok cnm malesef inş.bi gün nasip eder Rabbim hayırlısıyla

anladım kubracım
en azından sevınmen gereken hamıle kalabılıyorsun ve cok sukurkı ıkınızdede hıc bı problem yok gerçekten el kol bağlı beklemek cok zor ama gerçekten en buyuk etken stres stres tum hormon dengelerını altüst edıyo ama stres olmamak ele degıl yasamıs bırı olarak farkındayım
esının durumu nasıl gun aşırı sıstematık calısmak onlarında ruh halını bozabılıyor bugun calısaşım yarın yok

Cnm bence stresten olmuştur doktora gitseydin tatlım kafan rahat ederdi kv rahatsız iki yıla yakındır bende cocuk yok cnm malesef inş.bi gün nasip eder Rabbim hayırlısıyla

bilemiyorum olabilir tabi, ne biliyim doktor fobim var hiç gidesim yok ama bir kaç gün daha olmazsam elim mahkum gidicem..
inşallah canım, isteyen herkese sağlıklı hayırlı ve salih evlatlar... Rabbim mahrum bırakmasın

aslında şükürler olsun bir sorunumuz yok, ama işte beklemekte çok tüketici, elimizden de başka bişey gelmiyor. aslında adet olduktan sonra bu kadar kafaya takıp stres yapmıyorum, en çok stresi regli zamanım gelince yapıyorum. 26-27. günlerimde bir başlıyorum kafaya takmaya regli olana kadar onunla yatıp onunla kalkıyorum. bu yüzden de genelde reglim gecikiyor ve bu beni daha çok strese sokuyor.. kün fe yekün, Rabbim ol demeden olmuyor, diğer herşey bahane! bizim için ne kadar zor O'nun içinse en kadar kolay. OL de OLSUN Rabbim (amin)

aynen cnm banada kadın doğu dr um aynısını soyledı adet olmayı ıstememek adetı otelıyo dedııı puf adet gecıktı ben gebeyim sandım ne gunlerdı sıpam sımdı kocaman adam oldu

aynen cnm banada kadın doğu dr um aynısını soyledı adet olmayı ıstememek adetı otelıyo dedııı puf adet gecıktı ben gebeyim sandım ne gunlerdı sıpam sımdı kocaman adam oldu

inşallah bende senin gibi diyebilirim :) bir an hayallere daldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…