Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Cnm polemige girersen
Seni sikauet ederlerse yada ikinci uyelik alirsan bikac sebebi daha var kk sa bikac gun yazamama cezasi aliyorsun

Bu arada sende durum nedir cnm

hmm ben daha önce duymamıştım. öğrendiğim iyi oldu :)
kuzum bende durumlar hala aynı, an itibariyle 35. günümdeyim ve 29. günden beri beyaz akıntının pembe şeklinde geldiğini düşün o şekilde.. bir kere test yapmıştım bir daha yapmadım da. artık yarın test yapıcam heralde, hiç umudum yok ama bakalım hayırlısı

kizlar selam nasilsiniz? INSALLAH esim bugun gece geliyor coook ozledim askimi hemen gecsin su 6-7 saat :KK55::KK55::KK55:
ya kizlar size bi sey sorucam yaa benim ablam 5 ay oldu evleneli bugun dra gitti dr iki rahim oldugunu soylemis acaba iki rahimle hamile kalmak zor mu ki? :18::18::18:

kizlar selam nasilsiniz? INSALLAH esim bugun gece geliyor coook ozledim askimi hemen gecsin su 6-7 saat :KK55::KK55::KK55:
ya kizlar size bi sey sorucam yaa benim ablam 5 ay oldu evleneli bugun dra gitti dr iki rahim oldugunu soylemis acaba iki rahimle hamile kalmak zor mu ki? :18::18::18:

Oh hadi cok swvindim.babaniza kavusiyosunuz
Cnm cift rah duydun hamile kalanda duuydum hatta 4 ay ara ile dogum yapan birunide izledim tvde dr ne demis

Oh hadi cok swvindim.babaniza kavusiyosunuz
Cnm cift rah duydun hamile kalanda duuydum hatta 4 ay ara ile dogum yapan birunide izledim tvde dr ne demis

evet canim cok sukur bugun babamiza kavusuyoruz 8 gunluk hasretten sonra, canim dr sorun yok demis 2 ay yine deneyin olmazsa ben mudahile ederim demis bi de nette baktim cift rahimlilerin dusuk yapma riski yuksekmis ALLAHIM hayirlisiyla saglikli bebis nasip etsin INSALLAH

kızlar hepinize hayırlı, bereketli bol feyizli Ramazanlar.
bu ay gönlünüzde ki muradlarınıza hayırlısıyla kavuşmanıza bir vesile olsun inşallah. bu ay hepimiz birbirimize bol bol dua edelim, Rabbim hepinizi hayırlı ANNE yapsın inşallah!!

bu arada bugün 36. günüm ve hala regli olmadım, hatta artık beyaz akıntı geliyor. 1 hafta sürdü ve bitti :KK43: test yapmadım henüz, cesaretim yok doğrusu. en az 3 gün daha beklicem çünkü benim daha önce 37. günü bile bulan reglilerim olmuştu. kendimi heveslendirmek istemiyorum ama içimde kıpır kıpır, inşallah bu sefer Rabbim sevindirir, mahçup etmez...
öpüyorum hepiniziii

Kizlar sizlerede hayirli ramazanlar benim.esimin izini ramazan ondan dolayi yarin sabah tatile gidiyoruz yazmassm bilesiniz
Kubra senin durumunu meraktayim

Nartanesi sonuca kac gun kaldu cnm.safak sayalm

Ayferimmmm yoksun ne vakittir

Sedef mapis damindan cikamadinmi heniz

Kizlar eger tutmazsa bi asilama daha yaptircaz burda agustosta sonra eylulde turkiyede tup yaptirmak istiyoruz ama bana umraniye yakin iyi tupbebek merkezi lazim tavsiye ettikleriniz varmi hatta iki tane embriyokoyan yer varsa super olur nasipse ikiz dusunuyoruz

Kizlar eger tutmazsa bi asilama daha yaptircaz burda agustosta sonra eylulde turkiyede tup yaptirmak istiyoruz ama bana umraniye yakin iyi tupbebek merkezi lazim tavsiye ettikleriniz varmi hatta iki tane embriyokoyan yer varsa super olur nasipse ikiz dusunuyoruz

Cnm su an yoldayiz ben yine kk da
Ay cnm az kalmis ya bakalim ne hberlerle geliceksin bikac zamandir yoksun merak ettin
Is tuo bebege kallirsa topik.ac cnm umraniyeye yakin tuo bebeknmerkezi hakkinda daha sahlam.bilgiler olur

Kizlar sizlerede hayirli ramazanlar benim.esimin izini ramazan ondan dolayi yarin sabah tatile gidiyoruz yazmassm bilesiniz
Kubra senin durumunu meraktayim

Nartanesi sonuca kac gun kaldu cnm.safak sayalm

Ayferimmmm yoksun ne vakittir

Sedef mapis damindan cikamadinmi heniz

canım valla bende senin gibi merak içindeyim. şu 2 gündür tamamen beyaz akıntıya döndü olay, sanki regli oldum bitti gibi. ama okadar azdı ki sadece lekelenme çeklinde. bugün 37. günüm ama test yapıcak cesaretim yok biraz daha beklemek isiyorum. gittkçede hevesleniyorum Allah utandırmasın. sonucu öğrenir öğrenmez yazarım canım. sanada iyi tatilller!!!

Cnm su an yoldayiz ben yine kk da
Ay cnm az kalmis ya bakalim ne hberlerle geliceksin bikac zamandir yoksun merak ettin
Is tuo bebege kallirsa topik.ac cnm umraniyeye yakin tuo bebeknmerkezi hakkinda daha sahlam.bilgiler olur

İyi yolculuklar tatlım bol bol gezin eglenin tatilin tadını cıkartın nereye gidiyosunuz

Cnm naber ben yine erkenden adet oldum cnm oruçada başlamadan geldi dünden beri ama leke leke asıl adetime vardı daha neyse kısmet böyleymiş

X