Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım valla bilemiyorum ki, içimde hamileliğe dair hiçbir his yok.. oyüzden test yapmak istemiyorum. okadar çok negatif gördüm ki... direk regli olduğumda daha kolay atlatıyorum ama test yapıpta negatif çıkarsa kahroluyorum. oyüzden bekleyebildiğim kadar beklicem, beklemek zorda olsa beklicem... size halimi anlatmama bile luzüm yok, hepiniz yaşadığı için en iyi siz anlarsınız. lütfen dualarınızda unutmayın, Rabbim en kısa zamanda feraha kavuştursun bizleri..

Cnm tum gebelikler ayni olmiyo benim herbiri farkliydi benxe pazarteside gelmesse kirmizilar kan testinden baktir derim kur bu ayda yapilabilir ama sogan la yapioirmi bilemedim

Aynen cnm ya eksikligin hissediliyi
Sagol cnm dün fırsat bulup 5dk girip cıktım annem bende oldugundan beri misafir geliyo hergün bugün kimse yok o yüzden girebildim bu saatte
daha önce tanışmadık bende topikte yeniyim ama bu saatte benden başkası yok şimdilik, hamilelerin heyecanıyla hamile kalmak için uğraşanların telaşıyla yuvarlanıp gidiyoruz. :)
Cnmm ben zeynep inş. denk gelir yazışırız
Ben baya yorgunum şeydam annemde kvde daha iyiler sen nasılsın tatlım

aaa sukur denk geldık cnm ya ıyı bugun dınlenmıssın
ne var neyok

unutrmuyum kuuzm senii..aşk ol...
canım sakin olcaz innca gelcekk o bebek inn..
bi kere oldu ama kimyasal ama o bu gene olcak allhın izniyle cnaımm
sen yetrki sakin ol bebemm...
pazrtesi olsunn du baaklım omznaa kdr ne değişcek

seydammm nasılsınnnnnn
iidr kuzum sne naıslsın..şimdi yemek yicem annmle de gelcem yine cnmm

iidr kuzum ne olsun..ikiiside sende dimi.ç.sen yorulmıcnda kim yorulcak be kuzum balım benm

ttamamdır kuzum ye ana yemegını ben buralardayımmm

iidr kuzum ne olsun..ikiiside sende dimi.ç.sen yorulmıcnda kim yorulcak be kuzum balım benm

Evet cnm ya sonunda karşılaştık iyiyim çok şükür cnm sen nasılsın bugün kimse yok yarın teyzem dayımlar gelecek

aman be kuzum senn ısler benım gözümde buyur oldu heğ bı koşturmaca tanıdıımdan berı ay ne zman normal yasamın olucak senın yahuuuu

Evet cnm ikiside bende annem haftaya pazara kadar bende sonra abime gidecek onlar biran önce iyileşsinlerfe dinlenirim ben ama bazen eski düzenimi aramıyor degilim senin bulantın varmı cnm doktor kontrollerin nasıl gidiyo

inşallah canım inşallah gelicek!!!

aa yukarıda bıseycık yazmıştım okumadınmu kusum

cok sukur ıyıler cnm
bugun burada tanıştığımı nıl arkadaşım geldı cok guzeldı

Cnm okudum telden yazıyorum biraz zor oluyo yazması inş. cnm bi gün gelir eski düzenime girerim zaten kv min son 13 seansı kalı fiziginin bitmesine eger tekrar 30 seans verirse doktor görümcemle konuşacam o 30 seansıda istanbulda tamamlamasını isteyecem bakalım bitsin bu seanslar Allah büyüktür bi kapı açar elbet

amann daha 13 seans var ee hklısın cnm senınkıde can tabı sağlık olsun ama sende cok yıpranıyorsun sahsen benım annem olssa ben senın demene bıle bırakmam

Evet cnm ikiside bende annem haftaya pazara kadar bende sonra abime gidecek onlar biran önce iyileşsinlerfe dinlenirim ben ama bazen eski düzenimi aramıyor degilim senin bulantın varmı cnm doktor kontrollerin nasıl gidiyo

ay cnm yaaa özlmnmezmi kızzz..ii olsunlar herkes cnm herkes kendi düzennine gtsn valla yaa..sende rht rht otr artık

amann daha 13 seans var ee hklısın cnm senınkıde can tabı sağlık olsun ama sende cok yıpranıyorsun sahsen benım annem olssa ben senın demene bıle bırakmam
Ben bi ara söledim cnm hemen bakıcı bakmaya başladı görümcem bende o zaman bende kalsın dedim kv görümcemde kalmayı orda sıkılıyo kimse yok diye bütün kardeşleri burda istedigi zaman geliyorlar o yüzden burdan gitmek istemiyo acıkcası

ay cnm yaaa özlmnmezmi kızzz..ii olsunlar herkes cnm herkes kendi düzennine gtsn valla yaa..sende rht rht otr artık

Gün gelir o günde gelir diye umut ediyorum cnm

sen gelınıykn kıyamıyorsun görümcen sagolsun hemen bakıcı olayına gırmış uzucu yanı
ya kv de hakı belkı ama senıde dusunmelı omrunun sonuna kadar kalmıcak spnucta

eevt cnm gn gelri oda olcak cnm inşllhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…