Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Ewwt 1 cmden büyükler.kız songül bidaha doğurmayı düşünüyonmu:)

Cnm kaza olmadiktan sonra ucuncu dusunmuyorum esim istiyo o ayri
Ama ilerisi gelecegi icin uc cocuk fazla cnm
Su anda fikrim bu tatlim
Bide sukur iki sagkikli cocugum var
Hem kolayni kiz cocuk yapmak aaa gozum.korktu benim:)ne atei kaldi ne cirekotu

Doğacak bebek bir gün önce Allah ile görüşür.

Bebek- Allahım Dünya'ya gideceğim ve orada ne yapacağımı bilmiyorum.

Allah- Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek.

Bebek: Allah'ım onların dilini bilmiyorum. Onlarla nasıl anlaşacağım, nasıl iletişim kuracağım.

Allah: Senin için yarattığım melek, sana onların dilini öğretecektir.

Bebek: Allah'ım duyduğum kadarıyla dünyada çok kötülükler varmış. Onlarla nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum.

Allah: Senin için yarattığım melek, seni canı pahasına kötülüklerden koruyacaktır. Merak etme.

Bebek: Allah'ım sana tekrar nasıl döneceğim.

Allah: Senin için yarattığım melek, bana nasıl döneceğini sana anlatacaktır.

Derken melekler gelir ve dünyaya gitme zamanının geldiğini söylerler ve çocuğu Allah'ın huzurundan götürürken bebek tekrar sorar:

Bebek: Allah'ım benim için yarattığın meleğin adı ne?

Allah: Adının önemi yok. Ama, sen ona ANNE diyeceksin.
Bütün Annelere sevgi ve saygılarımla...

kızlarr merhaba!
hamile olan arkadaşlara bişey sormak istiyorum? ben şu anda 26. günümdeyim, bu ay çörekotu kürü yapmıştım. şu anda karnımın üstünde ve belimde sancılar hissediyorum, kasıklarımda da var ama regli dönemimde zaten olurdu. acaba böyle bişey yaşayanınız varmı aranızda?

dilberim ye kuzumm bebemii..tzn bebemn çekce var herkes totosunu ısırmak ya da vurmkla söyleniypor...
son resmleri güzeldiii

zeynep canım benm aytr kürsiyi dene kuzumm ..herekese diyom dene kuzum ne zmn ne olca bellim olur bebemmm

ayy nartanesiii ayşem şokk oldumm hee:KK53::KK53::KK53:nsl iştir o..ne çektin be kuızum..ne gerizekalılar yaa..bırak işlerini ii yapmayı insanı strese soktuılr..yazık yaa..inşlhh öle beöl tutr bebemde bir daha uğrşmak zorunda kalmazsın bebeğim yaa..ne iştr yaa...hey rabbm ay nasıl şoklardayım nasıl bir iştr bu yaa..çok uyuz oldum yaaa....

mesude senin kara kızana tükürem emi kuzum..ay tipe bak yaaa..boynunu şekilden şekile sokmuşş..maşllhh maşllhh...

kız delibando:)))kız bekle tam günü o belirti regldede olur ama inn bana hamilkliktede olur..bana hamile kalcam ay yumurtalama döenmnde bile ölmüştüm ağrıdan kuzum..bekle rabbm en hayırlısını vericektr kuzumm

leyla kızzz kızın olomuş maşşlhh alln hazardan sakıonzsın canım..

sedef ay kız bunalr büyoo yaaa..1 ay sonramı gitcen birdaha anamm kocamn olcklr bunlr yaa

kız delibando:)))kız bekle tam günü o belirti regldede olur ama inn bana hamilkliktede olur..bana hamile kalcam ay yumurtalama döenmnde bile ölmüştüm ağrıdan kuzum..bekle rabbm en hayırlısını vericektr kuzumm

zaten öyle uzun zamandır bekliyorum ki :KK43: artık gitmiyor, bu son günler sürekli ağlıyarak 'biliyorum olmadı işte bu seferde olmadı' diyerek geçiyor. ben bir kere düşük yaşadığım için biraz hamilelik belirtilerini biliyorum. göğüslerim şişmişti ve çok fenalardı damar damar olmuşlardı daha regli zamanım gelmeden ama bu sefer hiç bişey yok :KK43: sanırım gene olmadı offff Allahım güç ver..

zaten öyle uzun zamandır bekliyorum ki :KK43: artık gitmiyor, bu son günler sürekli ağlıyarak 'biliyorum olmadı işte bu seferde olmadı' diyerek geçiyor. ben bir kere düşük yaşadığım için biraz hamilelik belirtilerini biliyorum. göğüslerim şişmişti ve çok fenalardı damar damar olmuşlardı daha regli zamanım gelmeden ama bu sefer hiç bişey yok :KK43: sanırım gene olmadı offff Allahım güç ver..

cnm ben iki düşük yaptım..öel deme..ben halen inanamıyorum inan bana..göbem haifi çıktı bazen dokunuyorum.haiff bastrdımda sertlik geilyor..komik tuaf ve halen şaka gibi geliyor..inn bana gelicekk..bni kere olduysa gelicek.ama rabbim sana en uygun zamnda vericek..ben 8. 12 hafta da kanamlrım oldu ..ama bebğim ii tutundu bana..rabbm betrinden korusun.. oyüzden dert etme ama asla pes etme kuzummm

cnm ben iki düşük yaptım..öel deme..ben halen inanamıyorum inan bana..göbem haifi çıktı bazen dokunuyorum.haiff bastrdımda sertlik geilyor..komik tuaf ve halen şaka gibi geliyor..inn bana gelicekk..bni kere olduysa gelicek.ama rabbim sana en uygun zamnda vericek..ben 8. 12 hafta da kanamlrım oldu ..ama bebğim ii tutundu bana..rabbm betrinden korusun.. oyüzden dert etme ama asla pes etme kuzummm

Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım benim... ya her ay öyle büyük hayal kırıklığı ki, eskiden bu kadar ümitsiz değildim aslında artık ruhum kendini korumak için mi böyle bir duygu geliştirdi bilemiyorum ama hiç bir zaman olmıyacak gibi hissediyorum :KK43: eşim çok hayal kırıklığı yaşadın, bilinçaltın kendince bir savunma mekanizması geliştiridi, kendini heveslendirmek istemiyorsun sadece diyor ama bu duygu bende öyle ileri safhalara geldi ki, korkuyorum bu duygumdan :KK43:

Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım benim... ya her ay öyle büyük hayal kırıklığı ki, eskiden bu kadar ümitsiz değildim aslında artık ruhum kendini korumak için mi böyle bir duygu geliştirdi bilemiyorum ama hiç bir zaman olmıyacak gibi hissediyorum :KK43: eşim çok hayal kırıklığı yaşadın, bilinçaltın kendince bir savunma mekanizması geliştiridi, kendini heveslendirmek istemiyorsun sadece diyor ama bu duygu bende öyle ileri safhalara geldi ki, korkuyorum bu duygumdan :KK43:

amin cnaım benim..
tyatlım o hayal kırıklığını bir sen değil hepimz yaşadık ben 3 senlik evliyim ve 3 sene her ay acabamı dedim..her ay dr her umutsuzluk..onnbilinç altıyla alaksı yok kuzum..kendini kandrmak o..o duyguyu inn bende biliyorum..
elbet olucak..onn hayali hiç bir şeyin hayaline benzemez kuzum benimm..asla pes etmek yokkk..her ay oldu de..rabbiöm vericek..bak ilk sayfada ayetr kürsi var onu oku..7 gnlük

amin cnaım benim..
tyatlım o hayal kırıklığını bir sen değil hepimz yaşadık ben 3 senlik evliyim ve 3 sene her ay acabamı dedim..her ay dr her umutsuzluk..onnbilinç altıyla alaksı yok kuzum..kendini kandrmak o..o duyguyu inn bende biliyorum..
elbet olucak..onn hayali hiç bir şeyin hayaline benzemez kuzum benimm..asla pes etmek yokkk..her ay oldu de..rabbiöm vericek..bak ilk sayfada ayetr kürsi var onu oku..7 gnlük

:KK43: inaşallah canım benim, Rabbim dayanma gücü versin ve daha fazla bekletmesin, tüm isteyenleri inş. sağlıklı hayırlı ve salih evlatlar nasip etsin. sürekli dua ediyorum Rabbim kabul eder inşallah.
bu arada aşırı derece bacak ağrım var bu gece, romatizma gibi. bugün 28. günüm acaba çörekotu kürü yapınca erken regli olurmuyum? normalde 31. günümde oluyorum, en erken 28 de oldum en geçte 37 de. hamileysem regli olmam zaten de eğer değilsem, erken regli olurmuyum acaba? beklemek çok yıpratıcı?

gittim acile doktor sasirdi ben asilama uzmani degilim kadindogumcuyum ama böyle birsey görmedim hem sana neden söylemedilerki tampon sokacaklarini yani hani su pamuklar varya o.b adetliyken vajinaya tikayanlar ondanmis
herhalde spermler akmasin diyemi soktular anlamadim bide posetin icindende cikarmamislar. neyse bide düsünsenize bana vajina icin hap verdi yarin baslicakmisim nasil kullancam ben onu cuma gel kan alalim demisti ozamanmi cikaracaklar tamponu ozamana kadar kokar ya. neyse yarin aricam memnun kalmadigimida söyleyecem. acildeki adam eger agri falan yoksa ben bunu cikarmayayim yoksa birsey zedelemekten cekiniyorum dedi sonucta para veriyorsun dedi bende helal olsun dedim adama icimden. esimde diyorki bu adam müslüman esi kapaliydi görmüstüm almana benziyor ama dedim olabilir dedi. böyle arkadaslar yarini beklicem
aaa nartanem inan soktayim nasil soylemeyi unutur olacak sey degil cok sukur ki kendin fark etmissin ve acile gitmissin ya sen fark etmeseydin ALLAH korusun , her isde bi hayir vardir canim INSALLAH asilaman tutar bitanem dualarimdasin canim:KK16::KK16::KK16:
işte teyzeleri betüşüm taze taze yeni çıktı:KK54:
ay ay ay ben yerim bu kara kizi cokk tatli ALLAHIM bize de nasip etsin INSALLAH sag salim kucagimiza alalim AMIN:nazar: canim bence betusde aras abisi gibi ak pak bisey olucak baksana aras da kara oglanmis yeni dogdugunda:KK52: ay acaba benimki nasil olucak :KK53: ay hemen gecsin bu 12 hafta yaaaa...
kiz MASALLAH senin minnoslara buyumusler:nazar: bi daha ki sefer daha da buyuk olucaklar hatta hareketlerini bile goruceksin INSALLAH:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
dilberim ye kuzumm bebemii..tzn bebemn çekce var herkes totosunu ısırmak ya da vurmkla söyleniypor...
son resmleri güzeldiii
evet canim MASALLAH cok guzel:nazar::nazar::nazar:ay canim tabiki yerim ben onu:KK52::KK52::KK52: ay canim kiyamaz kimse o minnosa yaa ole solediklerine bakma hele bi dogsun bak nasil her kesin kiymetlisi olucak:nazar::nazar::nazar:

kizlar esim 1 haftalik sehir disina cikti is icin daha cikali 2-3 saat oldu amma ben cok ozluyorum nasil gececek simdi 1 hafta yaaa:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
siz benim diger macerami bilmiyorsunuz:KK1::KK1::KK1:
asilama olacagim günü isyerine haber etmedim e bide cuma ise gitmeme 2saat var doktor hadi gel asilama yapcaz demesinmi. bende zaten ishaldim isyerini aradim ishalim bugün gelemicem doktora gidecem yalan degil
neyse asilama oldu tabi cuma günü öglenden sonra doktorlar kapatiyor acile gittim dedim ishalim halsizim basim dönüyor (Rapor almam icin doktora görünmeliyim is yerine verecem)
doktor hemen sana serum takicaz ilac karistircaz icine ben böyle :KK53::KK53::KK53:ama ben hamile olabilirim sorun degil idrar testi yapar hemen ögreniriz ben yine böyle:KK53::KK53::KK53::KK53: kizim ayse yalan üstüne yalan hadi ayikla bakalim.
ben hem cis yapiyorum hemde yandim ben diyordumki aklima bizim kk kizlar geldi onlar demiyormuydu asilama icin ilac igne kullandigi zaman idrarda positif cikiyo:KK28::KK28::KK28:. eee bende dün aksam igne vurdum kesin positif cikar:KK51::KK51::KK51::KK51:
kadin testi yapti evet hamilesiniz bende positif cikti anam ben bakim dedim hakkettende positif ben bi gülüyom ama sevincten ilac vermeyeceklerine seviniyorum düsünsenize yeni asilama oldum bide ilac kullancam. neyse doktor tebrik etti sanirim uzun zaman istiyordun esin biliyormu yok dedim oda sevinirmi cooook dedim ama icten ice gülüyorum neyseki o günüde ucuz atlattim serum yedim koca sise eve gittim. esimede anlattim oda güldüüü:KK1::KK1::KK1::KK1:

aaa nartanem inan soktayim nasil soylemeyi unutur olacak sey degil cok sukur ki kendin fark etmissin ve acile gitmissin ya sen fark etmeseydin ALLAH korusun , her isde bi hayir vardir canim INSALLAH asilaman tutar bitanem dualarimdasin canim:KK16::KK16::KK16:

ay ay ay ben yerim bu kara kizi cokk tatli ALLAHIM bize de nasip etsin INSALLAH sag salim kucagimiza alalim AMIN:nazar: canim bence betusde aras abisi gibi ak pak bisey olucak baksana aras da kara oglanmis yeni dogdugunda:KK52: ay acaba benimki nasil olucak :KK53: ay hemen gecsin bu 12 hafta yaaaa...

kiz MASALLAH senin minnoslara buyumusler:nazar: bi daha ki sefer daha da buyuk olucaklar hatta hareketlerini bile goruceksin INSALLAH:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

evet canim MASALLAH cok guzel:nazar::nazar::nazar:ay canim tabiki yerim ben onu:KK52::KK52::KK52: ay canim kiyamaz kimse o minnosa yaa ole solediklerine bakma hele bi dogsun bak nasil her kesin kiymetlisi olucak:nazar::nazar::nazar:

kizlar esim 1 haftalik sehir disina cikti is icin daha cikali 2-3 saat oldu amma ben cok ozluyorum nasil gececek simdi 1 hafta yaaa:KK19::KK19::KK19:
He kızz bidahaki gittiğimize 3 ay olcak nerdeyse.parmaklarını görürüz inş:)
asilama olacagim günü isyerine haber etmedim e bide cuma ise gitmeme 2saat var doktor hadi gel asilama yapcaz demesinmi. bende zaten ishaldim isyerini aradim ishalim bugün gelemicem doktora gidecem yalan degil
neyse asilama oldu tabi cuma günü öglenden sonra doktorlar kapatiyor acile gittim dedim ishalim halsizim basim dönüyor (Rapor almam icin doktora görünmeliyim is yerine verecem)
doktor hemen sana serum takicaz ilac karistircaz icine ben böyle :KK53::KK53::KK53:ama ben hamile olabilirim sorun degil idrar testi yapar hemen ögreniriz ben yine böyle:KK53::KK53::KK53::KK53: kizim ayse yalan üstüne yalan hadi ayikla bakalim.
ben hem cis yapiyorum hemde yandim ben diyordumki aklima bizim kk kizlar geldi onlar demiyormuydu asilama icin ilac igne kullandigi zaman idrarda positif cikiyo:KK28::KK28::KK28:. eee bende dün aksam igne vurdum kesin positif cikar:KK51::KK51::KK51::KK51:
kadin testi yapti evet hamilesiniz bende positif cikti anam ben bakim dedim hakkettende positif ben bi gülüyom ama sevincten ilac vermeyeceklerine seviniyorum düsünsenize yeni asilama oldum bide ilac kullancam. neyse doktor tebrik etti sanirim uzun zaman istiyordun esin biliyormu yok dedim oda sevinirmi cooook dedim ama icten ice gülüyorum neyseki o günüde ucuz atlattim serum yedim koca sise eve gittim. esimede anlattim oda güldüüü:KK1::KK1::KK1::KK1:

Senln bu bebiş çok maceralı olacak:)doğumunda ne maceralar yaşayacan bakalım:)

kızlar ben regli oldum :KK43: bu çörekotunun bana tek faydası 29. günümde regli olmak oldu. en azından daha fazla bekliyip heveslenmedim. şimdi ben ne yapıyım, lütfen başa bişey söyleyim. duyup denemediğim tek bişey kalmadı, doktorlarda hiç bişey yok diyorlar. delirmek üzereyim ne yapsam olmuyor olmuyor :KK43:
2 kere yumurtlama takibi yaptırmıştım, geri yumurtlama takibimi yaptırayım yoksa direk aşılamayamı geçeyim? yoksa biraz dahamı beklesem :KK43: düşükten sonra 1,5 yıl oldu. ilk gebeliğime de 6 ay sonra hamile kalmıştım zaten. 2 senedir saatleri, dakikaları saymaktan tükendim, bittim :KK43: lütfen ne yapayım yardımcı olun. beni sizden başka kimse anlamaz, anlayamazz!!!

Kızlar ben 8 haftalık oldum.2 aylıkmı oluyorum yoksa 56 günlükmü???

cnm benım dr um sattan hesaplıyordu ay hesabını mesela ayın 1 ıse ıse her ayın 1 ınde ay bıırıyorsun

eger 8 haftalık 2 aylık olsaydı 4 hafta 1 ay olarak hesaplanırdı 40 haftada 10 ay ederdı ama bız 10 ayda doğum yapmıyoruz

sat ustunden ıkı ay ne zmaan geçerse ozaman ıkı aylık olucaksın ınsalla anlatabılmısımdır

kızlar ben regli oldum :KK43: bu çörekotunun bana tek faydası 29. günümde regli olmak oldu. en azından daha fazla bekliyip heveslenmedim. şimdi ben ne yapıyım, lütfen başa bişey söyleyim. duyup denemediğim tek bişey kalmadı, doktorlarda hiç bişey yok diyorlar. delirmek üzereyim ne yapsam olmuyor olmuyor :KK43:
2 kere yumurtlama takibi yaptırmıştım, geri yumurtlama takibimi yaptırayım yoksa direk aşılamayamı geçeyim? yoksa biraz dahamı beklesem :KK43: düşükten sonra 1,5 yıl oldu. ilk gebeliğime de 6 ay sonra hamile kalmıştım zaten. 2 senedir saatleri, dakikaları saymaktan tükendim, bittim :KK43: lütfen ne yapayım yardımcı olun. beni sizden başka kimse anlamaz, anlayamazz!!!

cnm adet beklemek cok zordur bılırım
acaba erken yumurtladında gununumu kacırdun bence en azından adet duzenın ıcın bı ke< daha dene derım corekotunu

cnm senın bebegın haberını ole farklı alıcazkı hepımız cok sasırıcaz emınım nedır bu yahu fılm gıbı cnm arkadaşım benım

Selam kızlar nasılsınız yaren ablammm nasilsin:KK16:

Nartanesi insallah asilaman tutar canim Allah'im tez zamanda guzel haber almayi nasip etsin :emir_bebek:

Mucizemmmm sen napiyosun bebiş napiyo iyimisiniz..:KK55:

Ben iyiyim cok sukur benim sipayla uğraşıyorum bu ayin onunda 6ayimizi dolduruyoruz hala uyku duzenimiz oturmadi salla babam salla.topuklar dümdüz oldu simdi bide sürünmeye basladi dagitmaya basladi onune ne gelirse agzina atiyo peşinde koşup duruyorum:122:

Hepinizi kocaman öptüm:KK54:

cnm adet beklemek cok zordur bılırım
acaba erken yumurtladında gununumu kacırdun bence en azından adet duzenın ıcın bı ke< daha dene derım corekotunu

canım reglimin bittiği günden itibaren gün aşırı denedik, kaçırma imkanımın olmadığını düşünüyorum ama işte herşey Rabbimden, ol demedilçe olmuyor. biz yapmamız gerekenleri yapmaya çalışıyoruz okadar, elimizden de başka bişet gelmez. lütfen ismen dua edin bana siz hamilesiniz duanız kabul olur. adım kübra :KK43: önümüzdeki ay tekrar denicem bakalım hayırlısı

X