Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ana şeydamsen benim biricik tatlı mı tatlı kızımanasıltükürürsün öyle teyzesi bak bende senin kızının totosunu ısırırım hee bak yeni fotolarını ekledim
teşekkür ederiz teyzesi valla cnm bana da öyle geliyor benim kızım beyaz olacak inşallah sende görürürsün Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar ya benim göbeğim çıktı biraz:)aslında 2 aylığa göre baya büyük:)ama düşük duruyo karnım normalmiki

Kızlar ya benim göbeğim çıktı biraz:)aslında 2 aylığa göre baya büyük:)ama düşük duruyo karnım normalmiki

E ÇIKAR TABİ ORDA İKİ BEBİŞ VAR CNM DAHA KÜÇÜK CNM DÜŞÜK OLması çok da önemli değil belkim yapınla alakalıdır

ay sen goncanımı özledin he şeker..
ay yazık sana ..pek bişe kalmmış kuzum azı gtmiş çoğu kalmış dert etme bebm benm..
ayy kuzumu kimse ısııramaz valla. eleerrimdeki tırnakrım pençe olur innki yolrım :)))
ay inşllh 14 15 gn sonra gerçketen pozitif sonucunu görcez inşillh kuuzm benm yaa....senn her aşaman tuaf sorunlu..maşşlhh bebek kolycana ben burdyım dein bari kuyzum yaaa
tatlım hemencik çörekotuna hemen başlıyosun..13. günü süt buharı yapıyorsun canım...
adet biit gbi ilişki
adet bitti gbi 7 gün boyunca ayter kürsi okucaksın ilk sayfada var cnm...incele..
ihmal ete ..13. gn ben sana süt buhrını anltırım..olcak olcak inşllhh sabrın sonu selamat kuzumm
ay iidr kuzum senn sipa nasıl..maşşlkhh kocamn olmuş cnaım..allh nazardan sakınsın valla

ben tükürrüm kuzum..öle böle de değil..tü tüttt maşşlhh :)))
ben öle severim kuzum bebelşeri ne etcenn..o şimdi küçük bi büyüsün ahh ozamn ne şirin olcak..toklr pembe dolar AYY ısırmalık valla

kızlar ayın 2 sinde topiğe regli oldum yazmıştım ya, işte salı günü akşama doğru böyle açık kahverengi bir akıntı geldi bende regli oldum sanmıştım bu arada 29. günümdü ogün. ama ogünden bu güne tam 2 gün geçti fakat daha açık pembe bir kaç akıntım geldi arada beyaz akıntı ve hala regli olmadım. dün gebelik testi yaptım ama malesef negatif çıktı 1,5 yıl önceki hamileliğimde de böyle olmuştu, ama ozaman hamilelik belirtileri de vardı, şimdi ise hiç hamilelik belirtisi yok. neden böyle oldum sizce?

canım bi bekliyelim bakalım belki ara kanamdır bilemedim şimdi..bekliyelim kuzum olmadı 1 hafta sonra tekrrlrz testi..sıkıntıya sokma kendini he kuzuuck

canım bi bekliyelim bakalım belki ara kanamdır bilemedim şimdi..bekliyelim kuzum olmadı 1 hafta sonra tekrrlrz testi..sıkıntıya sokma kendini he kuzuuck

salı günü ne güzel regli oldum diye, ağladım bütün stresimi attım. krizim geçti artık durumu kabullenmiştim sonra tekrar bir umut doğdu bana, kendimi heveslendirmemek için uğraşıyorum ama malesef sökülünce tekrar üzülücem bu gidişle..
neyse dediğin gibi sıkıntıya sokmuyorum kendimi, herşeyin hayırlısı nasıl olsa en geç 1 haftaya belli olucak, ya hamileyim ya değilim :)
nasıl olsa alıştık artık teşekkür ederim canım herşey için..

GÖZLERİNİZİ KAPATTIĞINIZDA AKLINIZA İLK GELEN ŞEYİN, GÖZLERİNİZİ HAYIRLISIYLA AÇTIĞINIZDA GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİYLE..hayırlı cumalar

kızlar şu anda 3 gündür sökülemiyorum, bugünde bol bol pembe akıntı geldi, neden böyle oldum bilemiyorum. içinizde çörek otu kullanıpta adet dönemi böyle bir sorun yaşayan varmı? normalde yumurtlamamı arttırdığı için 28. günümde regli olmam lazımdı, 33 gün oldu hala bişey yok ve aksine sökülemiyorum daha önce yaşayan biri varmı?

Yok tatlim benim kac kisi yaptik hixbirimiz yasamadik qcaba kan da mi baktirsan

Yok tatlim benim kac kisi yaptik hixbirimiz yasamadik qcaba kan da mi baktirsan

ama hamile olsam hissederdim sanırım göğüslerimde de hiçbir hassasiyet yok, ve içimde de böyle bir his yok. ne biliyim ben seviniyordum en azından hamile olmasam bile bu ay zamanında regli olurum, bu kadar beklemek zorunda kalmam diye..
üst üste 2 ay yapabilirmiyim bu kürü? birde ben bu ay soğan kürüde yapmayı planlıyorum acaba ikisini aynı anda yapmamın bir sakıncası olurmu? tabi önce sökülmem lazım!

İyi geceler kızlar nasılsınız ben artık topige girmeye fırsat bulamıyorum bu aralar sizleri çok özledim neler yapıyorsunuz

Cnm tum gebelikler ayni olmiyo benim herbiri farkliydi benxe pazarteside gelmesse kirmizilar kan testinden baktir derim kur bu ayda yapilabilir ama sogan la yapioirmi bilemedim
İyi geceler kızlar nasılsınız ben artık topige girmeye fırsat bulamıyorum bu aralar sizleri çok özledim neler yapıyorsunuz

Aynen cnm ya eksikligin hissediliyi

daha önce tanışmadık bende topikte yeniyim ama bu saatte benden başkası yok şimdilik, hamilelerin heyecanıyla hamile kalmak için uğraşanların telaşıyla yuvarlanıp gidiyoruz. :)

Cnm tum gebelikler ayni olmiyo benim herbiri farkliydi benxe pazarteside gelmesse kirmizilar kan testinden baktir derim kur bu ayda yapilabilir ama sogan la yapioirmi bilemedim

Aynen cnm ya eksikligin hissediliyi

canım benim ilgin için teşekkür ederim. zaten o güne kadar kalırsam giderim doktora, bilemiyorum tabi hamile de olabilirim sanırım yaşadığım hayal kırıklıkları yüzünden hiç heveslenemiyorum ahh ahh ne zormuş anne olmak, daha şimdiden kocattı beni.. :)

Cnm ya arada kalmak cok kotu binkere benimde adetim 12 hun gecti korunmayi biraktigim uc ay olmistu idrar testleride negarif cikiyordu tabi dayanadim dr a gittim hemen usg de rahinde kalinlasma var dedi kan tahliki yapti deger 26 cikti gebeydim yani tabi havalara uctummm sonrasinda kimyasal gebelik oldu uctugum yerden dibe indim
Insalla senin hikayende benimkone benzer ama sonu benzemez

cnm bilmm innki ben kendimi hatrlamıyroum ama en son denedimde he m o hem ilaç elmaydı ayter kürsi fln o ay hamile kaldım ztn..
biri vrdı ama senn gbi dirrda çıkmmdyıdı kanda çıktydı onnda öle hatrlıyorum..bu kürü yaptı..biz dedik ona test yap yok dedi..kan dedik öle çıktı..
olurmu olur kız..songln dedi gbi pazrtesi olmadımı direk kan anacım inşllhhç..stres yapp şey etme....
az çok diyede endişelnme.rahmdeki dökntü azsa kanam az öok sa kanam çok olur cnaım

bende snei çok özldm canımmmm..nasılsın annn nsl kv nsl..
sen asıl nasılsın..yoruluyorsun dikkt et kendine baride hastalanma bak hee..tammmı canımm benmm

biizm ikizlere hamş oln bi gebemiz vrdı nerlede cep o hiç yazmo göremiyozz..hamllk yardı herelde o da kçı kaçı vero

hemde ne kadar kötü arafta yaşıyorum. artık hiçbirşey beni mutlu etmiyor, kafamı yastığa koyduğum hiçbir gün mutlu uyumuyorum. Allah benim ve benim durumumda olan bütün kullarını feraha kavuştursun. bide reglimin şu gecikmeleri, sonra böyle beni şüphede bırakmaları beni mahfediyor doğrusu, salı günü bütün krizlerimi yaşamış, çarşamba sabahına durumu kabullenmiş olarak uyanıcaktım ama olmadı, hala arafta acı çekiyorum dua edin bana lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…